touch up paint from BMW

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 280
Регистриран на: 24.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '98 e36 328i Тouring
Мечтае да кара: e36 ///M3

touch up paint from BMW

Мнение от clarcky » 06 Апр 2014, 13:51

Здравейте,купих си такъв сет с боя и лак в цвета на колата и го чакам да пристигне. Единствената дискусия която открих по въпроса е http://www1.bmwpower-bg.net/forums/view ... 0&t=230930 ,и виждам че колегата е постигнал много добър резултат. Пише обаче че не се е справил с нанасянето на лака,като го е тръкнал с водна шкурка и е паднал. Аз имам тук там някакви точки и малки драскотини от нещастниците дето ми откраднаха лайсните,та мисля да се нагърбя да пробвам да ги отстраня. Това което разбрах е,първо да третирам мястото с обезмаслител,нанасям отгоре боята,съхне и отгоре лак,и после с много финна водна шкурка,и накрая се полира с паста :roll: Не съм на ти с авто бояджийството и ще се радвам на всякакви жокери.Ще направя и снимки преди и след,но първо да събера малко информация да не си оставя ръцете :mhihi: Ако има колеги работили с този "кит" и имат снимки,ще се радвам да видя резултатите им.Поздрави!

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook