Преправяне от лек на товарен

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Преправяне от лек на товарен

Мнение от INTEGRALE » 03 Май 2015, 14:30

Колеги, какви са ми шансовете да преправя бравото 2000г на товарно с цел ползване ддс на горивото? Ясно е че задните седалки изчезват те не ми и трябват, все пак колата е за работа. Моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да ме насочи за най-бърз и евтин начин това да се случи. Изчетох доста теми, но са стари и не знам колко са актуални . Поздрав

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Преправяне от лек на товарен

Мнение от nqmam_bmw » 03 Май 2015, 20:49

Ако ще става от пътническо - товарно си мисля, че трябва да се мине Технотест.

От сайта им:

Преустроено ППС

Преустроени ППС са тези, които са претърпели конструктивни промени - напр. преустройство на пътническо МПС в товарно; на товарно МПС в пътническо; увеличаване или намаляване на седящите места в пътническо МПС; оборудване на учебни МПС; смяна на двигател; промяна на надстройка на товарно ППС и др.п.
Прегледите се извършват на основание на:

Наредба № I-45 на Министерство на вътрешните работи - за регистрацията, отчета, пускането в движение и спирането от движение на ППС
Наредба № 37 на Министерство на транспорта - за условията и реда за обучение на кандидатите за придобиване на правоспособност за управление на моторно превозно средство и условията и реда за издаване на разрешение за тяхното обучение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: Преправяне от лек на товарен

Мнение от Sharo » 04 Май 2015, 20:42

Минава се технотест
Трянва да има решетки на прозорците и към предните две места .. равен под и разни такива.

Виждал съм Сивик 5 генерация регистриран като баничарка та явно всичко може
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook