Помрачената априлска среща...

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от SlipKnoT » 22 Апр 2002, 21:21

I as opredeleno sum 'za' sabiraneto na pari!

Choveka s cherveniq Citroen!


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от DA WOLF » 22 Апр 2002, 21:22

E chak BMW da mu kupim.... samniavam se che she ima chak tolkoz dobrovolci... No i po-malko pari da saberem i da mu pomognem koi s kolko moje , pak mislia che shte mu e v polza na choveka.

Ideiata ot 10leva na chovek ia poddarjam i az... I 15-20 choveka da dadat po 10 = 150, 200 leva pak shte mu e ot pomosht na momcheto!

E30 318iS '91

Pako
Аватар

Ужас !

Мнение от Pako » 22 Апр 2002, 21:27

Мали наистина много лошо се е получило ! Въпреки, че още не съм видял снимка на колата предполагам, че никак не ви е било приятно на всички и най-вече на притежателя й. Съжалявам пак дано скоро време да кара пак здрава Баварка ! То и аз да ви се "похваля" с едно мое преживяване, само дето беше един ден преди срещата. Баща ми беше заминал на почивка за уиикенд-а и аз рекох да изкарам колата от гаража, да я измия това онова. И понеже съседът ми сега кара курсове за шофьор и ми се измоли той да я изкара от гаража. Аз му разреших и айде тръгна той лееко леееко на полусъединител назад и понеже разстоянието от вратата на гаража до стената на къщата е колкото кола и половина и значи тоя както лекичко я изкарваше нещо му прещрака. Задницата беше посредата на двора и човека реши, че е Шумахер и даде яко газ и няма какво да ви обяснявам то е логично...залепи я за стената на къщата :-( Не успя даже да натисне спирачка...явно се е панирал в последния момент. И така ..заден ляв стоп беше на половина, ламарината под него беше влязла навътре с около 5см, бронята леко се одраска...понеже камъните по стената на къщата са леко изпъкнали напред и затова стана така. Е това е нищо в сравнение с инцидента на последната среща, ама осще немога да проумея как му дадох да пипа колата, след като знам, че е ненормален. Колата не е БМВ, така, че не тъжете поне за това :-)) Та няма как стават и такива работи и то точно когато най-малко ги очакваш..какво да се прави - коли !

Spawn
Аватар

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от Spawn » 22 Апр 2002, 21:43

Da opredeleno sim "za" da pomognem na pi4a da si opravi bavarkata:)

Az sushto bqh s chervenia citroen

Kalio
Аватар

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от Kalio » 22 Апр 2002, 23:45

Sajaliavam za momcheto ot Plovdiv.Nadiavam se che E21-ta shte bade opravena skoro.Povredena e, no ne chak tolkova losho.Sashto sam za sponsorirane na remonta.Pri parvata sreshta predlagam vseki, koito ima vazmojnost da pomogne.
Po vaprosa za obshtata vina moje da ne ste saglasni, no az mislia che shofiora nosi po-goliamata otgovornost.Vse pak kolona ili ne, toi e dlajen da se saobraziava s patnata obstanovka i ako e neobhodimo da raskasa kolonata.Neshto ne tolkova strashno, zashtoto sled tova barzo bi mogal da e vastanovi.Vse pak tova sashto e chast ot udovolstvieto.Ako eventualno ima druga kola popadnala v kolonata tova ne e tolkova strashno.
Uspeh na vsichki i nai veche na Postradalia.
Kalio sas sivoto E30 dvoen stop.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от hell's angel » 23 Апр 2002, 0:18

SHIT HAPPENS.....кво да се прави.
Пък където може ще помагаме нали за тва сме се събрали.
И аз съм за.

BM Boby
Аватар

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от BM Boby » 23 Апр 2002, 7:40

Absoljutno podkrepjam idejata za parite - spored men 10 kinta na glava e podhodjashto. Da Wolf e absoljutno prav - men shteshe da me otnese edin kadett na zavoja predi katastrofata - az iskah da ne razkasam kolonata i dadoh gaz - slava bogu v poslednija moment - uspjah da se izmakna. Inache - situaciata si beshe komplicirana, madamata s rekorda se beshe zaletjala naistina jako - na men mi se stori che beshe s pone okolo 50 - 60 km/h (pogled ot okolo 10 metra zad katastrofata) taka che trojkata prosto njamashe kakvo da napravi, dobrte che udara ne beshe napalno stranichen shtoto togava shteshe da stane zle. Mislja che pri sledvashtite sreshti edno ot osnovnite pravila trjabva da bade "ne e fatalno da razkasame kolonata" - vse pak 15 - 20 koli e normalno njakade da se razkasa i posle da se saberem pak!

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 12.04.2002
Местоположение: София

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от The_One » 23 Апр 2002, 9:58

Абсолютно си прав.
Просто дадох Ви предложение.
Знам, че това е свързано с финанси но мисля, че пичовете от ДаруКар няма да има нищо против да се порекламират малко.

Това са само предложения.

Wipe them out! All of them!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 909
Регистриран на: 18.03.2002
Местоположение: София

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от PARADOX_sf » 23 Апр 2002, 14:21

Abe ne mislia che triava da vikame policia i t.n. Prosto triava poveche da se vnmava! Koi subira parite i koga i kude moga da go namera?

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 26.03.2002
Местоположение: Novi Han

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от 6esticata » 24 Апр 2002, 8:28

Mom4eta kakvo re6ime vav foruma za pari i za pomo6t az sam za. Misla 4e sme super gotin i zadrujen kolektiv za da mojem da organizirame kakvoto i da e ;-)

JIVEI ZA KUPONA

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 18.01.2002
Местоположение: Sofia

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от Formula1 » 29 Апр 2002, 17:09

Pishete me i men vutre!

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Помрачената априлска среща...

Мнение от LandShark » 29 Апр 2002, 17:28

Вече си вътре! :):):)
Дал съм пари вместо теб. Като се видим ще си оправим сметките.

Land Shark II
'89 "316" ;)

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook