Kupuvaite akcii na BMW-shte spechelite

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

Kupuvaite akcii na BMW-shte spechelite

Мнение от Harry Potter » 20 Мар 2002, 11:06

Изпълнителният директор на германската автомобилна компания BMW Йоахим Милберг обяви, че очаква рекордни резултати за 2002 г., след като постигна рекордна печалба през 2001 г. Печалбата от основните дейности на BMW за 2001 г. се е повишила с 59.5% до 3.242 млрд. ЕUR. През тази година компанията очаква да продаде над 1 млн. автомобила

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Kupuvaite akcii na BMW-shte spechelite

Мнение от LandShark » 20 Мар 2002, 12:16

Да BMW е силно печеливша фирма. Гледах някъде статистика че даже през 2001 са продали повече от 1 млн.автомобили, така че тази година са сигурност ще са повече...

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: Sofia

Tova, koeto chuvam e mnogo got,...

Мнение от diva kotka » 21 Мар 2002, 15:20

zashtoto mi bqha kazali, che sled zakupuvaneto na Rover, BMW edva li ne bili pred falit !!!!!
Koeto mi se stori dosta obezpokoiavashto :(
the Brazen Mistress of Whimzzz

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

отг::Tova, koeto chuvam e mnogo got,...

Мнение от fxmaker » 21 Мар 2002, 16:39

zashtoto mi bqha kazali, che sled zakupuvaneto na Rover, BMW edva li ne bili pred falit !!!!!
Koeto mi se stori dosta obezpokoiavashto :(


и правилно са ти казали, те и затова го продадоха, за съжаление на загуба,но все пак се отърваха. което ми спести крупни суми, които вложиха в разработки, а резултата го пише в първото мнение
________________
'95 BMW M3 coupe
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Tova, koeto chuvam e mnogo got,...

Мнение от LandShark » 21 Мар 2002, 18:25

... което ми спести крупни суми, които вложиха в разработки, а резултата го пише в първото мнение...


Ша си признаеш ти, всичко ша си признаеш, къде си влагаш парите и кво правиш с тях... :);)

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

отг::хех няма да се науча да пиша май...

Мнение от fxmaker » 21 Мар 2002, 19:42

:)

________________
'95 BMW M3 coupe
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::Kupuvaite akcii na BMW-shte spechelite

Мнение от Harry Potter » 22 Мар 2002, 10:23

Znachi proverih za da bada po tochen- a i bez drugo se zanimavam tochno s tova-v momenta akciite na BMW na Frankfurtskata borsa Xetra Dax se targuvat na niva ot okolo 45 evro kato samo predi 6 meseca sa bili okolo 25 evro.Za akcii na takav tip kompania skokat e ogromen -ne malka prichina e i pokazvashtiat se potenicial na BMW v F1 koeto e super reklama.Da ne zabraviame che sled kato Schumi otide v Ferrari vdigna v pati prodajbite na luksoznite sportni koli ot Maranello.

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Kupuvaite akcii na BMW-shte spechelite

Мнение от LandShark » 22 Мар 2002, 12:01

Знаеш ли сайт от който може да се следи как варвят акциите на БМВ? И поначало аз отначало го приех като на базик това за акциите, но може би си прав. Да речем хипотетично взема да си купя някоя друга акция - и кво? Каква би била ползата за мен, като дребен акционер?

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::Kupuvaite akcii na BMW-shte spechelite

Мнение от Harry Potter » 22 Мар 2002, 13:40

Znachi saita e na nemskata fondova borsa -www.xetra.de i tam kadeto ima tarsene pishesh BMW i ti dava kotirovki koito sa samo s 10 minuti zabaviane ot realnoto vreme.Sega tova kachvane ot okolo 80% za 6 meseca e realno no mnogo malko predpochitat da darjat akcii za takav dalag period poradi nesigurnite im niva.Ima brokeri v BG chrez koito mojesh da si kupish akcii bez problem sreshty komisionna no ne te savetvam-investiciata v akcii e nai riskova i si iziskva profesionalno sledene i dosta znania i ne stava za pasivna investicia-prosto riska e prekaleno goliam.Ako prosto iskash da si akcioner moje vinagi da si kupish 1-2 dori 10 da sa akcii s pari koito obache triabva da si prejalil.

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook