e36 320 VS e36 318is

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 14 Яну 2003, 10:26

Aйде сега всички да върнете газта...!
Calibra 16V, ако не ти прави впечатление заглавието на форума, то да ти направи такова заглавието на темата...! Не се бях обадил отначало, защото имаше благородни намерения за streetrace, но както гледам темата придоби съвсем различен характер! Изключвам цитати от рода на "TurboManiak само Камикадзе го бие" нищо, че НИКОГА не са се състезавали!
OOPPSS, лично познавам TurboManiak и го подкрепям в тезата, че който има някакви претенции за определен автомобил - парите на капака и drag. Мисля, че като подхващаш определена тема, трябва да си наясно?! Това, че ти се е скапало едно Ауди, не означава, че турбо-моторите дават най-често дефекти... Много голяма глупост! Ако си на друго мнение, може да отворим друга тема и в рамките на спокойния тон да водим спор!
TurboManiak, не се пали толкова от хора, който приказват неясни за тях неща!

Не сме заключили темата, защото породи голяма активност, но вместо да помогнем на DarkMan да си избере мотор за автомобила, който му предстои да закупи - тръгнахме да водим махленски спорове с шепа семки в ръка?! Не мисля, че сме се събрали да си разправяме на кого батко му е по-голям и "къв вълчак" има баща му на село...

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook