Въпрос за акт

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

1 9 1 4
Аватар
Мнения: 230
Регистриран на: 12.01.2005
Пол: Мъж
Кара: e30

Мнение от agopsi » 22 Фев 2005, 1:52

абе историята е супер смешна,но е питайте bmwdriver в какво състояние ми беше е30ката(почти нищо и нямаше)иначе за 6те коли.накратко обяснявам да запаля колата на 2ра я давам на човек който е полу-сшофер и на 2ра пали от там обърква газ със спирачка и набира около 50-70метра удря еднин москвич той се завърта на 180градуса помита 2 коли от там бмв-то продължава и се забива в една лада и тя помита със себе си още 2 коли,като след удара с ладата на бмв-то му подскача задницата :lol: .всичко това се развива на паркинг и другите коли са паркирани.е от тогава се убедих е30ките колко са здрави:)
!!!BLUE POWER !!! BMW POWER !!!
======================

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 22 Фев 2005, 1:55

b2 написа:...

То през дрехите не ми личат някои особености на физиката :mhihi: и пак си ми налитат понякога :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 22 Фев 2005, 9:08

[quote="agopsi"]абе историята е супер смешна,но е питайте bmwdriver в какво състояние ми беше е30ката(почти нищо и нямаше)иначе за 6те коли.накратко обяснявам да запаля колата на 2ра я давам на човек който е полу-сшофер и на 2ра пали от там обърква газ със спирачка Това е било жена нали :winky: :winky: :winky: признавай!!!!!!!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

1 9 1 4
Аватар
Мнения: 230
Регистриран на: 12.01.2005
Пол: Мъж
Кара: e30

Мнение от agopsi » 22 Фев 2005, 10:09

:mhihi: :uups:
!!!BLUE POWER !!! BMW POWER !!!
======================

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 22.02.2005
Местоположение: София
Кара: E90

Мнение от Toledo » 22 Фев 2005, 12:40

ati написа:
smoKing написа:BadAngel ако се беше нацепил в мен, както съм без теглич, нямаше да ти се размине само със 100 кинта и строшена кола, вервай ми :dummy:

Браво бе, Мъж :!:
голям се извъди, дай да не караме пред, зад и до теб :evil:
Недей да налиташ така на бой, не се знае на кого ще попаднеш.
Човека пише, че съжалява и явно не е прегазил човек карайки с 120 в насрещното на пешехпдна пътека, ами е бутнал леко друга кола - и сега дай да го пребием, така ли?
Аман от комплекси или е толкова трудно да излезеш, да попиташ как е и да установите по човешки причината за удара? Или ще станеш по-малко мъж, като не си пребил човека, дето без да иска те е чукнал и трябва да си изправиш бронята заради него?
Ати

Регистрирах се, за да мога да кажа на Ати :bowdown: :bowdown: :bowdown:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Мнение от BadAngel » 22 Фев 2005, 21:10

smoKing написа:Факта е че ударената отзад кола е била неподваижа а BadAngel не е можал да спре. Чаавето нанайси феродо. А АКО БЕШЕ ПЕШЕХОДЕЦ, ПРЕСИЧАЩ НА ЗЕЛЕНО :?: Кво стаа? На ти 200 кинта, че имам, па ходи лежи 6 месеца по болници и се оправяй как можеш, А :?: :help:
АМАН ОТ ГОЛОБРАДИ ГОЛФАДЖИЙЧЕТА НА ПЪТЯ :!:
BadAngel а ти бате, по добре ходи си вземи агнето от КАТ :mrgreen: :1: :mrgreen:


Баш такива самоуверени като теб правят големите бели на пътя, не "ГОЛОБРАДИТЕ ГОЛФАДЖИЙЧЕТА", ок? къв си ти, че да ме съдиш и да ме обиждаш, нито знаеш кво е станало, нито имаш представа каква е била ситуацията, от страни е много лесно да се плюе..
No bling at the Ring

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 22 Фев 2005, 22:17

Toledo написа:Регистрирах се, за да мога да кажа на Ати :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Искрено ти благодаря :yes:
И добре дошъл във Форума :welcome:
Ати

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 22 Фев 2005, 22:23

пак се почва с :bs: :bs: :bs: :bs: :bs:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 22 Фев 2005, 22:30

BAYRON написа:пак се почва с :bs: :bs: :bs: :bs: :bs:


Да и повечето :bs: са твой :evil: намали малко обаждането във всяка тема и ще имаме значително по малко. Не ми отговаряй в темата ако имаш проблеми на ЛС
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook