Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Plovdiv

Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Svetoslav » 06 Апр 2002, 13:45

Parvona4alo se 4uh s Landshark da se saberem plovdivska grupa i da otidem na sbora v Sofia.6te bade mnogo jko.Pro4etoh foruma i vidiah,4e ve4e Alpina i Bavarian Wolf ve4e sa se razbrali da se vidiat.Tazi sedmica napravo e izklu4eno da moga da se vidia s tiah,no za v blizko bade6te iskam da se saberem gotina grupa v Plovdiv i da hodim na sborove v Sofia,da se sre6tame,da diskutirame i t.n.Mislia,4e 6te se polu4i dobre.
Kakvo 6te kajete mom4eta?
Sega kato se postopli vremeto moje da si pravim gotini obikolki.Taj idej otdvna mi se varti v glavata,no poradi lipsata na mnogo svobodno vreme,vse nemoje da se osa6testvi.
Neka vsi4ki,koito sa zainteresovani za tova,da pi6at.

bavaria

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Роската » 06 Апр 2002, 14:04

Подкрепям идеята ти Светльо!Нека всички които жалаят да се свържат,да обсъждат и общуват с други като тях хора,любители на Автомобилите БМВ,се свържем и обединим.Мисля че ще имаме какво да си кажем.След като харесваме идни от най-добрите Автомобили в света,трябва да сме и най-могъщата група ентусиасти.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: Sofia

Искам и аз да се присъединя към тези чудесни идеи и

Мнение от diva kotka » 06 Апр 2002, 18:40

пожелания. Прекрасно е да се събираш и да общуваш с хора с интереси, подобни на твоите .
С нетърпение очаквам следващата ни среща, поздрави и цунки :)
the Brazen Mistress of Whimzzz

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Роската » 06 Апр 2002, 19:23

Значи утре 07.04. всички любители на БМВ от Пловдив и околия да се считат за поканени на срещата на фанатиците с представител на БМВ КЛУБ БЪЛГАРИЯ-Сашо АLPINA.Горещо МОЛЯ този , който види това съобщение,да го предаде на момчетата,които нямат РС-та{дамите също са поканени разбира се}.Ние днес със Сашо се видяхме и се уговорихме за утре.Срещата е в 12ч. на кафе-ресторант Айсберг в Кичука.От там тръгваме за гонките в Първенец.Така че който закъснее да идва направо на летището.Веднага ще види мощната група баварци.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от fxmaker » 06 Апр 2002, 20:27

искам да ви пожелая приятно изкарване утре и да не забравите да направите снимки :)
________________
'95 BMW M3 coupe
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 19.02.2002
Местоположение: Plovdiv

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Svetoslav » 07 Апр 2002, 15:47

Napravo sajaliavam,4e ne sam mogal da prisastvam na parvata oficialno organizirana sre6ta v Plovdiv.No drugia pat ne mislia da propuskam.Nadiavam se,4e sledva6tata sabota moje pak da se saberem <v nadelia ima GP>.No tova 6te go ugovorim prez sedmicata.Dano i da e hubavo vremeto,4e sega kato go gledam.
Neka pi6at Alpina i Roskata,a i vsi4ki drugi, koito smiatat,4e 6te se vidim.
Neka sledva6tata sabota 13.04 na objd da si ugovorim njkade sre6ta.Dotogava ima vreme.
Trjbva da se podgotvim za sre6tata v Sofia.Togava ve4e 6te stane ludnica.


bavaria

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: jdM_s0M3wH3Re.loc

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от LordDigital » 07 Апр 2002, 21:46

Aide bre sto ne raportuvate:)

Agentite donesaha che i policaite dosli na systezanieto ,zavyrteli sys rycna ... i patrulkata im zagasnala po sredata na pistata ,poradi koeto systezanie nemalo:P

No za tova pyk Bmw-tata bili iztyrkali nai-golqmo kolicestvo guma okolo patrulkata vyv opitite si da obgazqt kukite:))

LordDigital

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Роската » 07 Апр 2002, 22:44

Правилно си дочул Лорде.Куките ни объркаха плановете.Затова пък народа ги направи смешни.За 1-ви път от година и половина се появиха и омазаха всичко.Яд ме е ,че Сашо не можа да види за какво става въпрос.Времето също беше против нас-само дето сняг не валя.Alpina ще сканира едно материалче от весника за мероприятията,които провеждаме в Неделя,а именно как БМВ-тата наказват разните му там средства за предвижване от точка А до точка Б.Следващата Неделя или куките няма да ги има или ще си търсим друго място.
Иначе група ентусиасти се разбрахме да дойдем
на следващата сбирка когато и да е тя и където и да е тя.
Хората също се надяват ,че когато нещата с куките се поуталожат,вие ще дойдете да понакажете
разните му там Опелчета и Голфчета.Присъствието на MegOFF е задължително.fxmaker по-добре да не идва с неговия маломощен дизел,защото човечетата ще се скрият от уплаха.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 7.04.2002
Местоположение: Mайна-Таун

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Maistora » 12 Апр 2002, 20:24

Накажете Жигулите по-добре... майтап, не-майтап, ама кат ги гледам, май са достойни съперници, особено оная на Коци, нищо, че роди...

Перушката ряка влачи карандуци.

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Роската » 12 Апр 2002, 21:21

Миличък , май че нещо ни пипаш по ъкъла!
Що не кажеш как КОЦИ захапа волана VS 323i.Що не дойдеш да видиш как най-дъртата и най-слабата 728 дава 1 кола преднина на червената "ралиджийка" и после пак я издухва.
Истината миличък е една , а тя е че ладата не с метанол, а газотурбинен двигател да и сложиш,с тази изключителна аеродинамичност ,гъза да си съдере не може да мине свястно БМВ.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Breyton » 12 Апр 2002, 21:33

Viarno 4e ima6e i takava "marka".Tova ne be6e li ruskoto 4udo na tehnikata dialano s 4uk prez 70-te godini???

Mom4eto,koeto NE sliza ot BMW-to!!!

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Za vsi4ki ot Plovdiv,a i nesamo ot tozi grad

Мнение от Роската » 12 Апр 2002, 21:43

Оооо,ми как КОЦИ си глътна езика когато се появи................М5 Е-39 и го отнесе като ПЕРУШКА РЯКА КАРАНДУК !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: Sofia

улееее хафтаджа

Мнение от diva kotka » 12 Апр 2002, 22:54

туй ме изкефи...отнесе го като ... хо хо хо
ще ми е интересно да разбера какво е ПЕРУШКА, РЯКА и КАРАНДУК ;)

the Brazen Mistress of Whimzzz

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::улееее хафтаджа

Мнение от Роската » 12 Апр 2002, 23:55

Аз лично не знам драга.Гледам че джентълмена -майстора , дето направи включване се е подписал така.ПЕРУШКАТА РЯКА предполагам ,че значи РЕКАТА В ПЕРУЩИЦА,а КАРАНДУК и понятие си няам кво е.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 7.04.2002
Местоположение: Mайна-Таун

отг::улееее хафтаджа

Мнение от Maistora » 13 Апр 2002, 1:18

УУУУУ Изядохте ме
Ясно, че не съм дошъл тука да ви се заяждам и да ви обиждам и т.н.
Ама все пак бях впечатлен от това, че една кофа гайки горе-долу може да върви :)

Айде простете ми и наказвайте наред.

PS карандук значи кютук :)

Перушката ряка влачи карандуци.

Следваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook