Za i protiv Super chargerite pri E 30

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

BM Boby
Аватар

Za i protiv Super chargerite pri E 30

Мнение от BM Boby » 08 Апр 2002, 13:36

Poneje v Strahovitite istorii vidjah na dva pati da se spomenavat superchargerite a i poneje sa mi razpravjali za
tjah che sa dalech po dobrija variant ot turboto iskam da popitam dali tova njama da se otazi zle na
edin obiknoven M 40 - i ako njama da se otrazi - znae li njakoj kade moje da sa nameri (napravi) i saotvetno kolko shte struva.
Maj Alex beshe pisal che gore dolu vdiga konete x 2.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: jdM_s0M3wH3Re.loc

отг::Za i protiv Super chargerite pri E 30

Мнение от LordDigital » 08 Апр 2002, 22:01

I 3x da gi kacva ,za men edno Bmw sys SuperCharger e veche polovin MagarCedes :)


LordDigital

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Za i protiv Super chargerite pri E 30

Мнение от Роската » 09 Апр 2002, 1:06

Oooooo!Ти имаш излишен мотор-за изхвърляне?Не изпитвай основните и биелните лагери на М40 на пределна якост е без това са си натоварени.Не забравяй все пак че са фрикционни,а не алектромагнитни.Или пък ще ти отговоря на въпроса с въпрос,защо си купи БМВ?Защо си купи БМВ 318 след като искаш "коне"?С парите които ще дадеш за SUPERGARBAGE ,можеше да си купиш 325 или М3 и може би щяха да ти останат

BM Boby
Аватар

отг::Za i protiv Super chargerite pri E 30

Мнение от BM Boby » 09 Апр 2002, 13:41

zashtoto parvo bjah vzel 318-kata i sled tova izobshto mi hrumna za supergarbage :-))
osven tova v prodaljanie na 5 meseca ne uspjah da namerja nikakva 325 ili M3 - gledah kam 30 koli i veche mi se povdigashe - polovinata bjaha precakani kato dvigateli
a drugata polovina si bjaha sas mnogo jasni juridicheski problemi - edinstveno namerih edna 323 '86 kojato beshe s mnogo dobro uskorenie no kato se prosledjat sobstvenicite se stigashe do edin
mnogo izvesten (leka mu prast)i zatova ne ja vzeh. Ne prosto izkah da rabera dali supercharger shte varvi s M 40 kato si misleh che motora naistina e slab za tova. By the way, kato govorim za ceni -
spored teb za kolko moje da se nameri v Bulgaria?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

отг::Za i protiv Super chargerite pri E 30

Мнение от dimd00d » 09 Апр 2002, 16:34

Edwa li shte mojesh da namerish w BG. Oswen towa nikoi ne prawi superchargeri za M40 zashtoto prosto ne si struwa i motora e slab. Naj-malkia koito sym wijdal e za M42/43 i to kachwa samo s okolo 40hp zaedno s chip i exhaust - da ochakwash 2x e naprawo smehotworno. Da ne goworim che naliwaneto na pari w takyw myrtwec (ne go priemai lichno ne se opitwam da ti obidia kolata) e abcolutno bezmisleno.

BM Boby
Аватар

отг::Za i protiv Super chargerite pri E 30

Мнение от BM Boby » 10 Апр 2002, 7:24

Dobre, a za kakvi pari govorim?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 4.02.2002

отг::Za i protiv Super chargerite pri E 30

Мнение от dimd00d » 10 Апр 2002, 16:48

Za kakwi pari goworim za koe? Nali ti kazah za M40 supercharger niama! Za M42/43 wij www.downingatlanta.com i si gowori s tiah za ceni (no sys sigurnost shte e 2x cenata na kolata ti).

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Za i protiv Super chargerite pri E 30

Мнение от LandShark » 10 Апр 2002, 17:44

Praw e dimd00d - naprawo nqma smisal za M40. Obiknoweno pri powecheto turbo kitowe kato stane duma za cena se gowori za hiliadarki... :(

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook