.

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

.

Мнение от UBAH5 » 08 Юли 2013, 13:05

.
Последна промяна UBAH5 на 27 Окт 2015, 11:25, променена общо 3 пъти
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от K_Ilkov » 08 Юли 2013, 14:50

Естествено, че има смисъл!
Отиваш и вдигаш един хубав скандал завърващ с "какво ще предложите за да ме компенсирате" :mhihi:
загубил си/приятеля ти време да отидеш, и после го няма
излъгали са на място и тн

ако нищо не направиш, ще има и следващ път и други прецакани
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от JOGI » 08 Юли 2013, 15:36

хм явно обновяват файла, защото в този, който бях свалил преди месец го няма..
а иначе ти акумулатора със сигурност няма да си вземеш, но е добре да повдигнеш въпроса. и ако не там, то през сайта на бмв

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

.

Мнение от UBAH5 » 08 Юли 2013, 15:38

.
Последна промяна UBAH5 на 27 Окт 2015, 11:25, променена общо 2 пъти
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от B U L L I » 08 Юли 2013, 15:40

принципно гледам,че те имат тема тук

viewtopic.php?f=1&t=210416&start=15
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от b00st » 08 Юли 2013, 16:36

Добре де, ако примерно отиваш да си вземеш нещо и то случайно го има в тоя списък със свободни бройки, дават ли ти го на преоценената цена или ти го дават по-скоро на нормалната цена като незнаеш за преоценка? Щото като цъкна по парт номер си излиза стандартната цена през сайта им.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

.

Мнение от UBAH5 » 08 Юли 2013, 19:43

.
Последна промяна UBAH5 на 27 Окт 2015, 11:25, променена общо 2 пъти
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от Kris » 08 Юли 2013, 20:39

Да Ви кажа честно до сега съм останал доволен от тях. Пепи винаги гледа кое как е с частите, а последния път Йото без да му казвам нищо ми сподели че е разбрал че съм от клуба, но при моя случай излизало по-евтино с промоцията 7+. Пък аз си се бях подготвил за без нищо и ми дойде като :shock:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от JOGI » 08 Юли 2013, 21:02

аз преди година, две бях забелязъл нещо от витрината им и ходя чат пат и гледам два пъти му намаляваха цената, че бяха някакви празници и така единия ден решавам да го взема и човека вика чакай да видя дали няма промяна в цената.. а това точно след поредното намаление. викам си, сега сигурно ще ми обяви тази, която им излиза в сайта, без намалението.. и цъкна на компютъра и естествено ми казва първоначалната цена :conf: пълни глупости..

иначе сега нещо друго забелязах. в стария файл имаше части с по две свободни бройки. бях проверявал в сайта им и наистина в наличност си имаха само по 2бр, обаче сега в новия списък тези номера ги няма. проверявам в сайта им и се оказва, че са продали по 1 бройка и им е останала още по една в наличност, която уж също беше на намаление, но според новия файл вече не е. а иначе са писали "ЦЕНИТЕ СА ВАЛИДНИ САМО ДО ИЗЧЕРПВАНЕ НА СКЛАДОВИТЕ НАЛИЧНОСТИ НА ДАРУ КАР АД".... :no: та така

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от b00st » 08 Юли 2013, 21:06

Хич не се изненадвам, все пак това е Дарукар, за къв чеп ги правят тогава тия списъци от по 70 страници явно само те си знаят. Все едно някой ще седне да се рови да си купи дихтунга за 2лв на преоценка. Или са си за вътрешно ползване както случая с акумулатора.
Kris написа:Да Ви кажа честно до сега съм останал доволен от тях. Пепи винаги гледа кое как е с частите, а последния път Йото без да му казвам нищо ми сподели че е разбрал че съм от клуба, но при моя случай излизало по-евтино с промоцията 7+. Пък аз си се бях подготвил за без нищо и ми дойде като :shock:

Доволен чак да останеш :dunno: Пепи ги знае работите, тоя другия къде е за ровър му ги показвам аз в ЕТК-то, че иначе :help: Закво са го сложили да продава bmw части незнам. Дотука с частите, а за сервизното обслужване всички знаем.

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 6.10.2008

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от gnmzl » 08 Юли 2013, 21:30

Всичко ОК, ама при положение че ги имаше в списъка, отворихме ги заедно и той каза "еми съжалявам не е олд сток, елате да го вземете след 21ви септември, тогава става на една година". И после изчезва и от "новата стока" ..... какво да си мислим?
В интерес на истината ако бяха на място, трябваше да ми дадат нещата както са обявени на сайта (освен споменатия акумулатор и други неща които исках да купя ми казаха че всъщност не са залежала стока), а да си търсят разликите от човека съставил списъка (както се изказа човекът отговорен за Ровър и другите марки автомобили).
Както и да е сблъсках се за пореден път с тесногръдие, проблема е че не го очаквах на това място точно :no: .
Живи и здрави да са :mhihi:
...I know this is irrelevant, but I just wanted you all to know: when I'm at home on my own and there's no one around, I get naked, cover myself in lubrication and slide on the floor, pretending I'm a slug...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 28.12.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520i e39

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от RossenVlad » 01 Авг 2013, 16:47

Колега, къде е този каталог, че не мога да го намеря?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 338
Регистриран на: 13.09.2004
Местоположение: София
Кара: '97 520i - продадена
Мечтае да кара: M5

Re: Некоректно отношение Дару кар

Мнение от M5 » 06 Авг 2013, 10:55

RossenVlad написа:Колега, къде е този каталог, че не мога да го намеря?

На сайта на Дарукар. Ето го:
http://darucar.bg/data/promotions/descriptions/37.pdf
Изображение

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook