ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.10.2002
Местоположение: PLOVDIV
Пол: Мъж
Кара: bmw e46 320cd :e30 325

ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Мнение от O N I X » 08 Окт 2002, 13:53

Здравейте-ЕНТУСИАСТИ(КИ)-"това звучи гордо"
Пише ви PE4ATARA!!!!
Влязъл съм от името на Сашо,защото както някои са забелязали АЗ съм се изтрил от този "ФОРУМ"-Защо ли???
Защото вече ми е по интересно да се ровя в сайтове,като "SLADUR.com" или "SEX-PORTAL"-там поне никой не те подвежда.
В този пък се пише само за някоя си "дива котка",която в последствие може да се окаже и "див котарак"-Е не трябва да омаловажаваме и малките ПИШКИ от HONDA.
А сега някой от уважаемите господа ОРГАНИЗАТОРИ (с големите П.....)може ли да обесни-как 4 дни преди поредната импровизация наречена на кратко "СЪБОР",единодушно се реши,че няма да има такъв???
Някой замисли ли се колко хора са си сменили смяните,колко ангажимента са останали за други дати-само да не е за 12-13 Защото!!!!!има събор.
Някой знае ли как се убеждава Човек-тръгнал да гледа на същите дати "РАЛИ СОФИЯ",че ще му бъде по интересно на "рали Казанлък"-(та нали там ще са световно-неизвесните BMWта,които късат TOYOTA и HONDA-ON LINE)-само,че уви точно тези NET-бегачки са възпрепятствани.
Някой знае ли?-Как се разубеждава футболен запалянко да се лиши от мача БЪЛГАРИЯ-ХЪРВАТСКА (пак на същите дати)????
Някой би ли ме посъветвал!!-Как да обесна на 15ната човека,че такъв СЪБОР просто (не е имало,нямя,няма и да има)??
Ето и някои имена,които заслужават наградата на Влади Априлов в неговото едноименно предаване.
Весо-бояджията-535i(един от хората,които са на ТИ с BMW)
Янко-авто морга-730i(има над 15 BMWта в моргата-продава най тънко,а имаше идея да направи 10% намаление за всеки с надпис на стъклото www.BMW........net)
BULLI-323i kabrio-(искаше да напечата брошури и където види BMW в Ст.Загора да му я слага на чистачките)
Моя милост-323i-за пореден,но и за последен път разочарован
Sasho-325i-колега и вече след като смени FORD за BMW-върл фен на BMW-момчето с трите ленти-само той е достоен да застане до известния седмак под тепетата
ROBERT-E34-също колега-тъй,като е раведен му се падаше да вземе дъщеря си на 12и13,но уви...
Моя BOSS-745i-печати над 80% от списанията в BG-бяхме го навили с по горе описаните колеги,да си вземе цифровия апарат,и като съберем и старите снимки-да направим 1 рекламно списание-НО...
Е господа Организатори-далеч съм от мисълта да ви поучавам как да си правите мнозинство в този Форум,но съгласете се,че този метод "ЗАРИБЯВАНЕ" отдавна е ДЕМОДЕ.
И накрая искам да отправя един съвет към вас:
Ако искате да ви е интересен този Форум-не налагайте "ЦЕНЗУРА"-оставете хората сами да преценят кое е интересно и кое не е.На мен вече един път ме изтрихте-Майната му,но защо изтрихте мнението на BULLI относно размазването с DIVATA KOTKA-нима някой ще ме убеди,че това момиче живо се интерисува от (КПД на дизеловия мотор,или от градуса на предварение в делкото на Е30)-нищо подобно-така,че я оставете тя сама да прецини дали това мнение я ласкае или обижда-и тя сама да му тегли "МАЙНИТЕ"-ако иска-а не ВИЕ.
Факт ли е,че момчето от Пловдив,което пита-Как да стигне до Казанлък и дали има място някой да го вземе---Така и никой не каза Аз ще те взема,но когато DIVATA KOTKA изяви желание да дойде на сбирката в София с една нейна приятелка и каза на кое кръстовище ще е-Вие сами вижте колко загрижени ЕНТУСИАСТИ се запътиха към заветното кръстовище.
Е как е взехти ли ги?-Защото Аз щях да взема това момче от Пловдив-пък и не виждам,защо да не дойда и до София да взема DIVATA KOTKA-нима за това се иска благословията на MEGOFF и сие...но щом отгоре така са решили,че това момиче е VIRGIN....така да е.
Един последен АПЕЛ :
Когато четете това мнение ентусиастът SASHO вече ще е в компанията на ADH-HONDA,PARADOX,PE4ATARA и т.н.-тоест ще бъде изтрит,и ви обещаваме NEVER да не влизаме под други псевдоними,и да ви пълним Форума с "глупости"-но в замяна искаме да не ни триете това мнение-просто оставете на останалите да ни "ОПЛЮЯТ"
Благодаря ви предварително,че бяхте солидарни с нас-ние също ще бъдем с вас.
Колкото до следващия събор"догодина"-не се знае може пък и да дойдем,но искаме още от сега да знаем датата за да можем да си подготвим нещата

Иначе BMW пак ще си е BMW,но засега поне ЧАААООООО !!!!


sasho PE4ATARA and Co.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Мнение от Любо Мегов » 08 Окт 2002, 16:28

ТРЯБВАШЕ ЛИ ДА СМЕ САМО ГОРЕСПОМЕНАТИТЕ ПЛОВДИВСКИ
КОЛИ И ДВЕ СОФИЙСКИ, И МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ЩЕШЕ ДА Е ДОБРЕ?
АКО КЛУБА Е С 500 ЧЛЕНА НЯМА ДА ИМА ЗНАЧЕНИЕ КОЙ МОЖЕ ЛИ НЕ МОЖЕ ДА ДОЙДЕ , ЗАЩОТО ЩЕ ИМА ПОНЕ 100 ЧОВЕКА НА ТАКАВА СБИРКА. НО КОГАТО КЛУБА Е С 20 ЧЛЕНА ВКЛЮЧИТЕЛНО И НОВОПРИЕТИТЕ НА 05.10.2002
И НА 80% ОТ ЧЛЕНОВЕТЕ ИМ Е НЕВЪЗМОЖНО УЧАСТВАТ МЕРОПРИЯТИЕТО СЕ ПРОВАЛЯ, ЗАЩОТО ТО СЕ ПРАВИ ЗА ТЯХ. КАКВОТО И ДА НАПРАВИМ ВСЕ ЩЕ НИ НАМИРАТЕ КУСУРА АКО ИМАШЕ СЪБОР И БЯХМЕ 6-7 КОЛИ ЩЯХТЕ ДА КАЖЕТЕ ЕГАТИ СМОТАНИЯ СЪБОР!

ТАКА ЧЕ ЗАТОВА ИМА УПРАВИТЕЛНО ТЯЛО ДА РЕШАВА КОЕ Е ДОБРЕ ЗА КЛУБА И КОЕ НЕ Е.

МЕЖДУ ДРУГОТО ИМА И ПЛОВДИСКО УЧАСТИЕ В УПРАВИТЕЛНОТО ТЯЛО В ЛИЦЕТО НА РОСКАТА

ПОЗДРАВИ

Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Мнение от LandShark » 08 Окт 2002, 18:13

Вижте,

НЕКА НЕ СЕ КАРАМЕ.

Разбирам че има недоволни. Самия аз като един от организаторите ще съм също недоволен от начина по който се развиха нещата. И все пак вече от три седмици питам - "Кой ще идва? Нека да ми пише! Трябва да направя резервации". И какво се получава? Обаждат се единични хора. А аз трябва да правя резервация - хижаря ме пита: колко души, колко храна да приготвим, и т.н. Не мога да му резервирам хижата и после да се окаже че идват само 10 души, нали така? А информацията която имах до тази неделя беше именно за някъде от този порядък! От София 2-3, от Пловдив само за Роската и Пе4атара знаех, от Сливен КБМВ, от Габрово Данчо, ... разберете че при тези оскъдни бройки не мога да се реша да организирам каквото и да е! Именно за да не се провали. Смятам обаче ще ни е поука на всички.

Следващия път, трябва да се започне по-отрано, за да може по-бързо да се събере точна бройка които СИГУРНО ще идват на събора.

Още веднъж СЪЖАЛЯВАМ И СЕ ИЗВИНЯВАМ НА РАЗОЧАРОВАНИЕТЕ. МОЯ Е ВИНАТА!





Изображение
LandShark
'90 "316"
;)

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Мнение от Роската » 08 Окт 2002, 22:41

Абе кофти си е да няма събор ,ама никой няма вина затова да не се караме!
Събор няма ,защото Андро не получи достатъчно заявки,а беше написано с ей такиви букви,че ЖЕЛАЕЩИТЕ ТРЯБВА ДА МУ ЕМАЙЛИРАТ!Еми съгласи се ,че човека не може да върти от личния си телефон до всеки ентусиаст(това което прави често и да му се моли).
И след като се разбра ,колко много разочаровани сме ,защо никой не е заявил присъствието си!Може би защото почти всеки не е бил сигурен в присъсвието си и си е казвал,абе ако случайно се освободя,ще ида на зула ,без заявка,пък квото ще да става.Ами сигурност няма господа,не и в тази държава,а в случая тя беше неоходима на Андро за да се предодврати евентуален провал като на х.Здравец.Въпреки че за мен не беше провал!
Стаята ми смърдеше на мухъл,капеше вода,ресторанта беше чиста селска пивница 2-ра категория ,но си ми беше супер гот.Не защото видях отново уникалната М-ка на fxmaker,яката 2.5-ца на Любо Мегов или красивата is-ка на DaWolf ,а защото успях отново да се видя с тях.Нали се сещаш нещо като сродни души-братя по оръжие.
Честно да ти кажа Милко ,момчетата от клуба направиха достатъчно да се събере БМВ-братството,даже си мисля ,че може да им писне в един момент,защото всичко това го правят абсолютно безкористно и който не оценява труда им значи НАИСТИНА Е СЛЯП.
За мен специално среща,трябваше да има ,независимо колко човечета сме!Седя си значи в маалата,бройкам си баварците,юркам някое от време на време,обаче с вас не се засичаме често,Иван замина да бройка баварци в чуждинеция и ентусиазма ми нещо пада със всеки изминал ден.И то не защото вече не харесвам БМВ,ами просто няма с кой да си полафиш по темата.Дручко си е да се съберем нашия отбор на караванката ,а ? Да обаче не става често,защото всеки е с разписанието си,та и със събора така!
Може би пък,както предположи някой,датата е неблагоприятна и се пада в месец през ,който хората са доста заети,след летните отпуски и преди началото на зимата,кой знае?!!!

За мен обаче е добра и затова ще отскоча до Казанлък,така и така Андро ще е там,пък квот сабя покаже-без или със приспиване.
АКО ИМА ОЩЕ НЯКОЙ АИЛЯКЧИЯ,С ПЪЛЕН РЕЗЕРВАР И МУ СЕ РАЗХОЖДА Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!ВСЕ ОЩЕ СЕ НАМИРАЛА ТУК ТАМЕ СТУДЕНА БИРИЧКА И ИМАЛО СИНЬО-БЯЛО ЖЕЛЯЗО ЗА ОБСЪЖДАНЕ!!!

HELL YEAAAH!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1689
Регистриран на: 7.09.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: е30 316, е36 328, ф30 335, ф32 428
Мечтае да кара: и да му е спокойно

Moeto menie !

Мнение от Babuna » 09 Окт 2002, 11:00

.,,,
Последна промяна Babuna на 19 Юни 2008, 12:52, променена общо 1 път

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

И ОЩЕ НЕЩО...

Мнение от LandShark » 09 Окт 2002, 11:29

Пропуснах още една важна тема!

Относно триенето и цензурирането на някои мнения - не трябва да се забравя че това е автомобилен форум, а не форум "запознанства" и всякакви такива предложения няма да бъдат толерирани! Особено не-особено-учтиви (клонящи към просташки) предложения за авангардни методи за съвокупляване. Специално в това отношение ще бъда абсолютно БЕЗКОМПРОМИСЕН!!!



Изображение
LandShark
'90 "316"
;)

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

отг::ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Мнение от Alpina » 09 Окт 2002, 12:42

Ха така...
Видяхте ли зора? Аз в деня на Пловдивския събор около 10 пъти звънях на хижаря и променях бройката на нощувките от 20 до 50 и после на 40 , после на 30, после на 40...

Следващият път ще се събират пари предварително, а пък който иска нека се отказва после...

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

отг::ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Мнение от DrivinGGoD » 09 Окт 2002, 13:39

Ne se sardete na organizatorite!!!Te ne sa vinovni!!!Koi kvoto sam si napravi drug nikoi ne moje da mu go napravi!!!Nie sme nesigurni a iskame te da ni opravat ne6tata e ne stava!!!I mene me e iad 4e niama da ima subor ama ko da sa prai takuv e jivota!!!Taka 4e neka ne sudim drugite predi da poglednem sebe si!!!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get
out!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
________
(OO[][]OO)
(o #### o)

BM Boby
Аватар

отг::ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Мнение от BM Boby » 09 Окт 2002, 15:38

zdraveite i ot Budapesta! kato si tolkova dalech ot Kazanlak njakak si MNOOOOGO ti se iska da otidesh, ama - malko po-kasno za sajalenie :-)). Struva mi se che Roskata e napalno prav - ne moje da se iska ot organizatorite da napravjat vsichko i edva li ne da ni se moljat da im pratim e-mail che shte dojdem - ako ne si pratil e-mail Sharky da ne e medium che da razbere che tolkova narod e navit, siguren i prochie podgotven?? zashtoto kakto vseki znae organizatorite si slagat glavata v torbata malko ili mnogo, kogato poemat podobni otgovornosti - naj-malkoto spanetata i pr. taka che spored men ne e nikak spravedlivo da se obvinjavat za tova che nie sme se darjali sjakash vsichki znajat kakvo si mislim! Tova da ni e za urok i sledvashtija pat kato ni se hodi da napishem - IDVAM! it is that easy! a inache za cenzurata - moje da prosledish sled kolko glasuvanija beshe izhvarlen Paradoksa i s kakvo mnozinstvo, demek da ne se pravim na oshtipani devici che sme represirani ili neshto podobno. Kolkoto za komentarite za momicheto - spored men izkazvanijata si bjaha dosta prostashki i kojto se vazbujda ot podobna self-logoreja moje da smeni sajta - naprimer www.adultfriendfinder.com ne zvuchi zle, nali?? Tapo e da se karame za takiva neshta, tuk sme zashtoto ni obedinjava neshto, da se pridarjame kam ljubovta si kam BMW-tata i tova e.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

отг::ЗА НЕДОВОЛНИТЕ ОТ ПЛОВДИВ-2

Мнение от B U L L I » 09 Окт 2002, 20:18

KOLEGA BARABONKOW ,NEMOJE TAKA . ZA6TO SE OBWINQWA6 SAM.TI NE SI WINOWEN ZA PROWALA. GRUPATA E WINOWNA, A I LO6OTO STE4ENIE NA OBSTOQTELSTWATA. NEZNAEH , 4E SI IZTRIL OFERTATA MI KAM DIWATA KOTKA, TUKA WE4E SI WINOWEN ,NO 6TE SI GOWORIM W K-K PO TOZI WAPROS . PE4ATAR , TI NE SE KOSI AZ NA TAQ 6TE I WKARAM DRUGA OFERTA(AKO Q BIWA,DE). OBADI SE KATO DOIDE6 W ST.Z . A , AZ WE4E SAM BEZ KOLA . OKOTI SE , MAMKA I

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook