325ix ужас

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 06 Фев 2009, 13:24

Не съм карал е90/е60 с Х драйв система, и незнам как се държи по завой и дали недозавива и т.н., но мойта трошка седи мноооооого добре по завойте и 95% от случайте ми бяга дупето а не предницата..също така е90 според мен е перфектно балансирана...супер лесно се дрифти и се подържа големи дрифтове...

още повече разликата на е90 примерно 330и с системи и без на ринга е около 5-6 сек..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 06 Фев 2009, 13:32

Ся се сетих... при хдрайв моделите няма спортно окачване...
С нормалното окачване въобще не ме кефи поведението на колата...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 06 Фев 2009, 16:16

Ми освен да вземете да напишете писмо на БМВ за в бъдеще да не правят автоматици, да махнат всикчи системи за сигурност, па ако може направо да възобновят производството на Е36 по подобие на Трабант в Узбекистан :weed: :ok: :mrgreen:

Та като тръгнахме да си говорим за истински коли без разни там ти излишни и натруфени 3-буквени изпълнения (ДСЦ, АБС и др.) казаха ми, че имало едни страшни Фолксвагени - Голф 2 (единичките били по-истински ама не били чак толкоз модерни) :have one: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от djordje » 06 Фев 2009, 17:29

MaXimal написа:Ся се сетих... при хдрайв моделите няма спортно окачване...
С нормалното окачване въобще не ме кефи поведението на колата...

как да няма, има си. на самите опорни лагери има едни планки дебели над сантиметър, от които идва височината.
хикс драйв с м окачване е висок колкото обикновения модел, само че е доста по твърд - ясно защо :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 8.04.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от S_GonzaLes » 06 Фев 2009, 17:52

flame написа:Ми освен да вземете да напишете писмо на БМВ за в бъдеще да не правят автоматици, да махнат всикчи системи за сигурност, па ако може направо да възобновят производството на Е36 по подобие на Трабант в Узбекистан :weed: :ok: :mrgreen:

Та като тръгнахме да си говорим за истински коли без разни там ти излишни и натруфени 3-буквени изпълнения (ДСЦ, АБС и др.) казаха ми, че имало едни страшни Фолксвагени - Голф 2 (единичките били по-истински ама не били чак толкоз модерни) :have one: :mhihi:




Абе не мога да разбера закво давате само безмислени коментари ?!?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 06 Фев 2009, 19:31

djordje написа:
MaXimal написа:Ся се сетих... при хдрайв моделите няма спортно окачване...
С нормалното окачване въобще не ме кефи поведението на колата...

как да няма, има си. на самите опорни лагери има едни планки дебели над сантиметър, от които идва височината.
хикс драйв с м окачване е висок колкото обикновения модел, само че е доста по твърд - ясно защо :)



Според каталога на Е90 LCI няма :confused:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от djordje » 06 Фев 2009, 19:50

MaXimal написа:Според каталога на Е90 LCI няма :confused:

прав си. сега погледнах в етк.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1675
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от Evelin Cotsev » 06 Фев 2009, 20:36

М3-то още не е продадено и напоследък взехме да се разубеждаваме и маи маи няма и да се продаде. Не знам защо но ми се струва , че ако тръгна от точка а до точка б по планински път с м3-то ще ида по бързо отколкото с 325их-а. А колегите Пенчев , Росен Коларов и другите добре са си искрали на пистата зимата :)
It`s party time !

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook