БМВ Е92 335I

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 30.03.2009
Пол: Мъж

Re: БМВ Е92 335I

Мнение от straight six power » 15 Авг 2009, 1:22

Oleg-16V написа:интересуваме чип тунинг в българия къде може да се направи точно за този модел който е би-турбо 306 коня,защото досега където и да сме питали никъде нямат софт?


Добре де аз не мога да разбера какво ти трябва повече от тази кола ? Тя СМАЗВА всичко в класа си а и много други извън него. Ако искаш да се пробваш срещу нещо от сорта на V 8/10/12 не ти трябва чип, а М на багажника ;) . Радвай се на това което имаш и не забравяй, че инженерите от БМВ си разбират от работата по-добре от "селския майстор". Според мен караш перфектеното БМВ (с малък пропуск от 95 година насам)!
"Жена и кола не въртят ли заднаца - не ми ги хвали!"

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: БМВ Е92 335I

Мнение от absix » 15 Авг 2009, 12:13

straight six power написа:
Oleg-16V написа:интересуваме чип тунинг в българия къде може да се направи точно за този модел който е би-турбо 306 коня,защото досега където и да сме питали никъде нямат софт?


Добре де аз не мога да разбера какво ти трябва повече от тази кола ? Тя СМАЗВА всичко в класа си а и много други извън него. Ако искаш да се пробваш срещу нещо от сорта на V 8/10/12 не ти трябва чип, а М на багажника ;) . Радвай се на това което имаш и не забравяй, че инженерите от БМВ си разбират от работата по-добре от "селския майстор". Според мен караш перфектеното БМВ (с малък пропуск от 95 година насам)!


Ти явно нямаш никаква представа тая кола какъв скрит капацитет има под капака :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 30.03.2009
Пол: Мъж

Re: БМВ Е92 335I

Мнение от straight six power » 15 Авг 2009, 17:52

absix написа:Ти явно нямаш никаква представа тая кола какъв скрит капацитет има под капака :)


Точно това казвам. Наистина аз не знам, но хоората проектирали този двигател знаят много по-добре от всеки друг. И между другото до колко скрит капацитет може да има двигател направен алуминий ? Колко бара ще издържи блока преди да се съсипе ? Според мен с този двигател не е нужно да се правят излишни експерименти. Той и фабричен бие E46 М3, а това мисля, че е достатъчно добър резултат.
Тунингът който наистина тази кола заслужава е limited slip differential (LSD).
"Жена и кола не въртят ли заднаца - не ми ги хвали!"

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 15 Авг 2009, 18:00

някой си имат...лсд :) :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook