Помощ, странен звук при Е92 N47 177hp

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 17.04.2024
Пол: Мъж

Помощ, странен звук при Е92 N47 177hp

Мнение от ValioE92 » 17 Апр 2024, 0:31

Здравейте, имам колата отскоро и когато я закупих, шума за който става въпрос го нямаше (Има шанс и да не съм му обърнал внимание, но съм почти сигурен, че от нищото се появи :kuku: ). След стотици изгледани клипчета и изчетени форуми за мен лично звука си е направо на вериги.. :cry: Ходих при майстор, който ми каза, че това за него дори е един от тихите N47 и това е просто шума на самия мотор, но някак си мен ме тормози друга мисъл… Колата при студен старт няма абсолютно никакви странични шумове, този шум се проявява единствено при даване на газ независимо дали в движение или намясто, вътре в купето изобщо не се чува, тоест единствено на свалени прозорци или когато е в движение - на тиха уличка, на която може да се чуе ехото. Надявам се Вие да може да ми помогнете, защото от скоро съм притежател на БМВ (въпреки, че от доста време съм им фен). Съжалявам, ако съм объркал мястото на темата и бих помолил да бъде преместена, ако е нужно, а не изтрита.

Ето и клип на въпросния звук - https://youtube.com/shorts/NpgyNvEXED4? ... mCaIMC2kcn

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook