E92 335d

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

E92 335d

Мнение от Huku » 07 Сеп 2009, 22:45

djordje, колата е върха на сладоледа. Би ли разказал и малко пикантерийки около покупката - как беше при дилъра, колко я чака, някви проблеми , направиха ли отстъпка, разтегаха ли ти локуми и т.н.
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 08 Сеп 2009, 10:03

евала ,маке! колата е чук! да си я караш с кеф.....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: E92 335d

Мнение от djordje » 08 Сеп 2009, 14:20

мерси на всички за пожеланията :winky:
Huku написа:djordje, колата е върха на сладоледа. Би ли разказал и малко пикантерийки около покупката - как беше при дилъра, колко я чака, някви проблеми , направиха ли отстъпка, разтегаха ли ти локуми и т.н.

направих си конфигурацията в Камор, каквото исках, платих 10% капаро, това става на 3ти юни. Поръчката направих при Вальо Матев, мой познат, който ми направи доста голяма отстъпка. от там аз се надявах да влезнем в производство до август, демек преди почивка, за да мога поне края на лятото да ий се наслаждавам. Горе долу така и стана, колата беше тук около 10ти август, благодарение пак на Вальо, които по неговите думи успя да ме включи в някаква голяма поръчка. общо взето доста проблемен беше именно тоя мотор, ограничени количества.
обаче след като колата е тук ми заявяват че върху сумата която се разбрахме, трябва да добавим едни 7000 лева отгоре, понеже акциза го бяха забравили и още незнам си кво. е на мен какво ми пука, имам си договор с тях, където пише цената. вярно, акциза който е сметнат е 2950 лева. нищо не ме интересува да сте гледали, прекъсваме договора, връщате ми пари, и още ще ви съдя. имам си договор! от там на татък стигаме до споразумение да сложат едни 1300 лева отгоре, и да преподпишем договора, на което се съгласих, понеже колата БЕШЕ ТУК :). от там на татък всичко направих през дск лизинг, около 3-4 дена отне процедурата. горе долу без много разправии и проблеми.

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 30.06.2009
Кара: 4

Мнение от mejdupraznika » 08 Сеп 2009, 14:44

нереална. :help: :help: :help: :help:

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 30.06.2009
Кара: 4

Мнение от mejdupraznika » 08 Сеп 2009, 14:45

нереална. :help: :help: :help: :help:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: E92 335d

Мнение от Koliu » 08 Сеп 2009, 15:13

djordje написа:мерси на всички за пожеланията :winky:
Huku написа:djordje, колата е върха на сладоледа. Би ли разказал и малко пикантерийки около покупката - как беше при дилъра, колко я чака, някви проблеми , направиха ли отстъпка, разтегаха ли ти локуми и т.н.

направих си конфигурацията в Камор, каквото исках, .............


И аз да се заям малко - що не си поръча подгряване на седалките.
А новта функция с интернет може ли да се ползва в БГ или само за Дойчланд...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Re: E92 335d

Мнение от Langata » 08 Сеп 2009, 15:59

Koliu написа:
djordje написа:мерси на всички за пожеланията :winky:
Huku написа:djordje, колата е върха на сладоледа. Би ли разказал и малко пикантерийки около покупката - как беше при дилъра, колко я чака, някви проблеми , направиха ли отстъпка, разтегаха ли ти локуми и т.н.

направих си конфигурацията в Камор, каквото исках, .............


И аз да се заям малко - що не си поръча подгряване на седалките....
Айде пак!!! Ами най-простия отговор е щото той ще си я кара!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 08 Сеп 2009, 16:00

Честито и много безаварийни километри :) Комбинацията от цветовете на колата и интериора е страхотен. С пожелания много да те радва :)

Ехх, а като си представя как ухае вътре в момента..... 8)

ПП: Аз бих махнал "рекламката" на Камор под номерата веднагически, че само загрозява самолета :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: E92 335d

Мнение от Koliu » 08 Сеп 2009, 16:28

Langata написа:
Koliu написа:
djordje написа:мерси на всички за пожеланията :winky:
Huku написа:djordje, колата е върха на сладоледа. Би ли разказал и малко пикантерийки около покупката - как беше при дилъра, колко я чака, някви проблеми , направиха ли отстъпка, разтегаха ли ти локуми и т.н.

направих си конфигурацията в Камор, каквото исках, .............


И аз да се заям малко - що не си поръча подгряване на седалките....
Айде пак!!! Ами най-простия отговор е щото той ще си я кара!


Пичове мноо сте зле. Какво сте настръхнали не знам.
Не става ли я сно, че е бъзик !??!!!
Няколко поста по-нагоре може да прочетет, че според мен бяло+червена кожа е възможно най-добрата комбинация за това купе. А двигателя е no comment
Успокойте се малко :mhihi: От кризата ли е, от какво е не знам...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: E92 335d

Мнение от djordje » 08 Сеп 2009, 19:52

Koliu написа:
djordje написа:мерси на всички за пожеланията :winky:
Huku написа:djordje, колата е върха на сладоледа. Би ли разказал и малко пикантерийки около покупката - как беше при дилъра, колко я чака, някви проблеми , направиха ли отстъпка, разтегаха ли ти локуми и т.н.

направих си конфигурацията в Камор, каквото исках, .............


И аз да се заям малко - що не си поръча подгряване на седалките.
А новта функция с интернет може ли да се ползва в БГ или само за Дойчланд...

никога тази екстра с поргряване не съм я считал за необходима, нито в българия, нито в родната сърбия. 3 месеца сняг. другото е слънце. въпреки това колата винаги е в караж. когато я поръчвах, ми казаха че може би единственото нещо което съм забравил, е подгряване, и щорите. щорите се обезмислят с тези затъмнени стъкла. иначе определено на тези широчини считам за по необходими приспособления срещу слънце, или за охлаждане, от колкото за подгряване. И в Москва съм бил доста пъти, за това така мисля може би.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от djordje » 08 Сеп 2009, 19:56

absix написа:ПП: Аз бих махнал "рекламката" на Камор под номерата веднагически, че само загрозява самолета :mhihi:

считай я за махната :)

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 08 Сеп 2009, 20:35

Честито :) :D :) Със здраве да си я караш, безаварийно и много хубави моменти с красавицата :D

Колата е ... :shock: :bowdown: :clap:
Хубаво е да сбъдваш мечтите си, поздравления :) Дай боже всекиму един ден да седне в нещо мечтано... чисто ново и от любимата марка...
Е, размечтахме се пак и ние ;) :roll:

Честито още веднъж :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 406
Регистриран на: 6.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на ток
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от nik4o_83 » 08 Сеп 2009, 20:51

Много е яка...Това е дизеловият мотор-мечта!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Re: E92 335d

Мнение от Langata » 11 Сеп 2009, 14:13

djordje написа:
Koliu написа:
djordje написа:мерси на всички за пожеланията :winky:
Huku написа:djordje, колата е върха на сладоледа. Би ли разказал и малко пикантерийки около покупката - как беше при дилъра, колко я чака, някви проблеми , направиха ли отстъпка, разтегаха ли ти локуми и т.н.

направих си конфигурацията в Камор, каквото исках, .............


И аз да се заям малко - що не си поръча подгряване на седалките.
А новта функция с интернет може ли да се ползва в БГ или само за Дойчланд...

никога тази екстра с поргряване не съм я считал за необходима, нито в българия, нито в родната сърбия. 3 месеца сняг. другото е слънце. въпреки това колата винаги е в караж. когато я поръчвах, ми казаха че може би единственото нещо което съм забравил, е подгряване, и щорите. щорите се обезмислят с тези затъмнени стъкла. иначе определено на тези широчини считам за по необходими приспособления срещу слънце, или за охлаждане, от колкото за подгряване. И в Москва съм бил доста пъти, за това така мисля може би.
Според мен не си прав за подгрева, че не е необходим,както писах по-горе ти ще си я караш и си слагаш каквото ти е кеф,но не ни обяснявай че подгрева и обдухването не били необходими за мен лично и двете са сред 5те най големи екстри!Явно никога не си ги ползвал и за това ги отхвърляш!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от djordje » 11 Сеп 2009, 14:18

на никого нищо не обяснявам. просто си казвам мнението. и вярно че никога не съм имал кола с подгрев.

ПредишнаСледваща

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook