325d vs 330d vs 325i

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 899
Регистриран на: 30.11.2006
Местоположение: с. Варна
Пол: Мъж
Кара: MB w212 AMG
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: 325d vs 330d vs 325i

Мнение от kronos » 13 Яну 2010, 13:08

Благодаря! :D
В крайна сметка реших че 330д ще ми допадне най много, защото ще пътувам доста извън Бг., а и вече имам някакъв опит със дизелите. Тази кола ми трябва за всекидневно каране, а за по-спортно шофиране и простотии, със замислил нещо друго. Няма как да ги съчетая и двете за съжаление :evil:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: 325d vs 330d vs 325i

Мнение от Koliu » 15 Яну 2010, 23:08

GaD написа:То по същата логика можехме да ти отговорим и на твоя въпрос 335и или 335д...Ама не се направихме на баровци да те преценяме дали можеш или не...Форум е няма лошо да попита, ако нямате какво да кажете не отговаряте ако имате тогава...Мнението ми е отрпавено към кольо


Колега, къде е същата логика ?
335i автомат или 335d автомат - въпрос към всички, които имат ЛИЧЕН ОПИТ(т.е. не мнение на чул/видял/прочел) - още там написах, че карах 335d за известно време, а няма от къде да тествам 335i за няколко дни и ще ми е полезно да чуя мнение на някой, който има такова и кара такова...
Смятам, че темите са коренно различни...
Което си личи и от отговорите които са дадени там и които са дадени тук - на мен ми беше много полезна темата.

На пича темата е - 325d или 330d или 325i, може автомат, може ръчка... да не говорим, че Е90 има няколко мотора с тези обозначения и т.н.

Както и да е - дано да му е полезна на колегата тази дискусия...Ама се съмнявам

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: в гащите си
Пол: Мъж
Кара: ги да викат
Мечтае да кара: слон

Re: 325d vs 330d vs 325i

Мнение от bvv1 » 16 Яну 2010, 17:19

Koliu написа:
GaD написа:То по същата логика можехме да ти отговорим и на твоя въпрос 335и или 335д...Ама не се направихме на баровци да те преценяме дали можеш или не...Форум е няма лошо да попита, ако нямате какво да кажете не отговаряте ако имате тогава...Мнението ми е отрпавено към кольо


Колега, къде е същата логика ?
335i автомат или 335d автомат - въпрос към всички, които имат ЛИЧЕН ОПИТ(т.е. не мнение на чул/видял/прочел) - още там написах, че карах 335d за известно време, а няма от къде да тествам 335i за няколко дни и ще ми е полезно да чуя мнение на някой, който има такова и кара такова...
Смятам, че темите са коренно различни...
Което си личи и от отговорите които са дадени там и които са дадени тук - на мен ми беше много полезна темата.

На пича темата е - 325d или 330d или 325i, може автомат, може ръчка... да не говорим, че Е90 има няколко мотора с тези обозначения и т.н.

Както и да е - дано да му е полезна на колегата тази дискусия...Ама се съмнявам

Братле аз незнам какво се чудиш, ако можеш да го храниш туй животно 35i независимо с коя цифра отпред вземай бензина много ясно!Аз мисля че всеки би взел бензина стига да му насмогва, казвам го като човек който кара 535д! Карал съм и бензина само че на тройка- нямат нищо общо, те нека си говорят тва-онва дизела бил бърз, бърз ама на 3,5i неможе по нищо да му се опре!
Преди да полетиш-трябва да се научиш да ходиш!

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 1.11.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж

Re: 325d vs 330d vs 325i

Мнение от Armani » 27 Яну 2010, 20:31

Бих предпочел 330d, доста пъргав и здрав мотор.

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook