проблем с отсрещното чуване през bluetooth

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 17.12.2009
Пол: Мъж
Кара: M57TUD25

Re: проблем с отсрещното чуване през bluetooth

Мнение от @ndro » 16 Мар 2010, 23:29

tnikolov написа:За мое съжаление в този случай това, че колата е гаранционна явно няма да помогне. Като им я закарам, най-вероятно ще го пробват и ще кажат "работи". А не ми се ще да подменям нищо сам докато колата е в гаранция. Иначе и аз имам дунапренче пред микрофона - то си се вижда съвсем ясно. Пфу, ебати гадната история :) Мерси на всички за помощта!


колега, след като колата е в гаранция, закарай я в сервиза, демонстрирай им проблема и ги накарай да ти го оправят и то безплатно.
ако ти кажат "работи", значи не си бил достатъчно убедителен :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 27.04.2005
Местоположение: София
Кара: е61
Мечтае да кара: алпина

Re: проблем с отсрещното чуване през bluetooth

Мнение от ForzaBMW » 19 Мар 2010, 14:49

и аз викам като откачен в колата!!! айде зимата на затворени прозорци е добре ама лятото не смея да вдигна телефона, че ше фана да изкарам акъла на някой по улиците. ще хвана да го изкормя и аз тоя дунапрен
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: в гащите си
Пол: Мъж
Кара: ги да викат
Мечтае да кара: слон

Re: проблем с отсрещното чуване през bluetooth

Мнение от bvv1 » 24 Мар 2010, 13:39

На Е60 микрофона е на предният плафон на тавана от към шофьора а има и от страната до шофьора отвор за микрофон ,но няма такъв,та мисълта ми е ако се сложи същият микрофон и от другата страна може ли да се свърже паралелно към кабелите на съществуващият и дали ще работи?Ако има колеги които разбират от тези неща да кажат защото с два микрофона работата е съвсем друга!
Преди да полетиш-трябва да се научиш да ходиш!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 27.04.2005
Местоположение: София
Кара: е61
Мечтае да кара: алпина

Re: проблем с отсрещното чуване през bluetooth

Мнение от ForzaBMW » 31 Мар 2010, 17:48

може да сложиш и 10 микрофона но точно това което си замислил нямам голям смисъл понеже са много близо един до друг
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1355
Регистриран на: 19.08.2003
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж

Re: проблем с отсрещното чуване през bluetooth

Мнение от grnka » 11 Апр 2010, 12:58

хора, не пиша спамерски постове по-принцип но това което ми се случи преди две седмици не мога да го обясня. :mhihi:
аз имам нокиа Е51, с последния ъпдейт, никакви проблеми с телефона, изключвам го вечерта като лягам и т.н. телефона никога ама никога не е "замръзнал" нито пък е рестартирал..говорим за железен софтуер.
разхождам се пеша из центъра, по едно време ми звънни един приятел който от своя страна пътувал с колата Е60 525и и използваше блуутут. направи ми впечатление че все едно говореше от някакъв тунел (с много еко) при което моя телефон замръзва и не реагира на нищо. аз така :shock: за един път не го беше направило това нещо. накрая махам батерията и включвам пак. обаждам му се, разговора бил нормален и ми сподели че и на него му замръзна телефона и го рестартирал..
как стана 1200 км между нас разстояние да замръзнат едновременно два телефона, моята нокиа и неговия самсунг омния и моя телефон да не е направил друг проблем... :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
е това ако някой ми го обясни :conf:

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook