Въпрос към модераторите на форума и bam bam!

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 07 Апр 2008, 19:09

madpetio написа:
DrivinGGoD написа:
rosen.kolarov написа:Предпочитам да чета тук.
За да сме коректни към колегите предлагам да ги цитираме с
линк към сайта им, отдолу на всеки постинг


:yes:
:yes: :yes: :yes:
Предпочитам да чета всичко с Ф1 тук! ;)


Идеята ми беше, че като се влезе в http://www.formula1.bg/ е много по- прегледно и удобно да прочетеш каквото те интересува, отколкото да се обхожда двуметров постинг!
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

ВЕТЕРАНЪТ
Аватар
Мнения: 953
Регистриран на: 6.09.2004
Местоположение: Bayern

Мнение от roko » 07 Апр 2008, 19:31

Според мен инфото давано от Бам-Бам е полезно и за феновете на Ф1 е удобно да го намерят тук,НО за всяка ГП да се пуска нова тема,за всяка победа или проблем :roll: нова тема :help: не е удобно!
Аз съм пуснал отделни теми за БГ шампионата,WRC и на дневен ред е WTCC.
Моето предложение е madpetio,като Ф1 специалист 8) да събере актуалната информация в една тема за Ф1
извинете за :OT:
http://img190.imageshack.us/i/rokopodpis.mp4/...шофирай разумно
'84- е30- 323 '93- е36-318ис
'89- е30- 316 '00-е46-320
'91- е34- 518 '94-е34-525tds
'92- е36- 318
'90-е30-бяла
'98 е36 -черно комби
'97 е36 -сиво комби

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 07 Апр 2008, 19:44

ти пък спецялист чак :mhihi: обикновен потребител съм
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 07 Апр 2008, 21:41

Не мога да ви разбера.

Сайтове за F1 колкото искаш, ама на мен например ми е по удобно като си преглеждам сутрешния брой на BMW- фоума с кафе в ръка, да прочитам и новинки за F1. Евала на bam-bam, че се грижи за това.

Са на фона на това, за което се е погрижило момчето, за да има новинки за F1 във форума, да кажете, че ви мързи да скролвате и четете...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 07 Апр 2008, 23:32

roko написа:Според мен инфото давано от Бам-Бам е полезно и за феновете на Ф1 е удобно да го намерят тук,НО за всяка ГП да се пуска нова тема,за всяка победа или проблем :roll: нова тема :help: не е удобно!
Аз съм пуснал отделни теми за БГ шампионата,WRC и на дневен ред е WTCC.
Моето предложение е madpetio,като Ф1 специалист 8) да събере актуалната информация в една тема за Ф1
извинете за :OT:



я говори се за мене :lol:
ами мисля че е по нагледно като има отделна тема за всяко Ф1 .. може да видиш как е направено в формула1.бг ;)
щото ако ги наблъскам в 1 всичко хептен няма да разбереш каквото и да било ... това че се почна да се пише масово в темите и покраи новините се намират и мненията е неизбежно .. освен да се направи друга тема за плювалник но пак няма да се разбере кои за кое състезание пише така че пак не ми се връзва
преди време имаше спор относно от къде се зима инфото .. за това и ги правя на цитати а не като мой писаници ;)
мога да копирам от много сайтове но избрах тоя щот някои новини се препокриваха по другите с малко по различен текст
и да това е сайт за Бмв в моторните спортове но и другите са не по малко важни .. все едно да ограничите тука да се пише за нещо друго освен за БМВ като цяло .. пък и в продава има други коли какво правят те там ;)
а относно да се съберат в 1 тема .. хубаво е но като свърши шампионата като в ТУнинга за драговете .. прави се Ф1 2007 и вътре всички теми от годината и да стоят като важни и като ти трябва кликаш и гледаш по състезания кое те вълнува
и все пак .. както решите казвате и спирам след като толко ви боде очите ... тамън и моите няма да бодът вече от киоравене и играчка :idea:


п.п. а относно ТОД ... човече .. целия форум е изграден от информация от други сайтове .. що да ги превеждаме или да ги слагаме тука като чичко Гугле показва всичко .. ко ще последва след това .. закриваме форума няма смисал от него .. всичко е в нета ... ама вие сериозно ли :mhihi:
Асене да се караш на всяка нова тема копирана от някъде където може всеки да я прочете ..... иииии разсмяхте ме пред сън .. :lol:
това политическа атака ли е :mhihi: ... да не сте хора на Нави_Бмв че гледам той искаше да ми земе хляба и да прави темите .. гласите го за нов модератор ли ... айде стига съм се хилил .. лека ви вечер :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 08 Апр 2008, 9:20

bam-bam написа:
roko написа:Според мен инфото давано от Бам-Бам е полезно и за феновете на Ф1 е удобно да го намерят тук,НО за всяка ГП да се пуска нова тема,за всяка победа или проблем :roll: нова тема :help: не е удобно!
Аз съм пуснал отделни теми за БГ шампионата,WRC и на дневен ред е WTCC.
Моето предложение е madpetio,като Ф1 специалист 8) да събере актуалната информация в една тема за Ф1
извинете за :OT:



я говори се за мене :lol:
ами мисля че е по нагледно като има отделна тема за всяко Ф1 .. може да видиш как е направено в формула1.бг ;)
щото ако ги наблъскам в 1 всичко хептен няма да разбереш каквото и да било ... това че се почна да се пише масово в темите и покраи новините се намират и мненията е неизбежно .. освен да се направи друга тема за плювалник но пак няма да се разбере кои за кое състезание пише така че пак не ми се връзва
преди време имаше спор относно от къде се зима инфото .. за това и ги правя на цитати а не като мой писаници ;)
мога да копирам от много сайтове но избрах тоя щот някои новини се препокриваха по другите с малко по различен текст
и да това е сайт за Бмв в моторните спортове но и другите са не по малко важни .. все едно да ограничите тука да се пише за нещо друго освен за БМВ като цяло .. пък и в продава има други коли какво правят те там ;)
а относно да се съберат в 1 тема .. хубаво е но като свърши шампионата като в ТУнинга за драговете .. прави се Ф1 2007 и вътре всички теми от годината и да стоят като важни и като ти трябва кликаш и гледаш по състезания кое те вълнува
и все пак .. както решите казвате и спирам след като толко ви боде очите ... тамън и моите няма да бодът вече от киоравене и играчка :idea:


п.п. а относно ТОД ... човече .. целия форум е изграден от информация от други сайтове .. що да ги превеждаме или да ги слагаме тука като чичко Гугле показва всичко .. ко ще последва след това .. закриваме форума няма смисал от него .. всичко е в нета ... ама вие сериозно ли :mhihi:
Асене да се караш на всяка нова тема копирана от някъде където може всеки да я прочете ..... иииии разсмяхте ме пред сън .. :lol:
това политическа атака ли е :mhihi: ... да не сте хора на Нави_Бмв че гледам той искаше да ми земе хляба и да прави темите .. гласите го за нов модератор ли ... айде стига съм се хилил .. лека ви вечер :mhihi:


Абсолютно никакви претенции нямам, кой да пуска инфо и не лобирам за никого, просто не ми харесва формата(не ми е удобен за ползване), но виждам, че съм от групата на малцинството!
Спирам до тук, нямам причина да налагаме нещо което никой не желае! :winky:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 08 Апр 2008, 23:14

Tod написа:
bam-bam написа:
roko написа:Според мен инфото давано от Бам-Бам е полезно и за феновете на Ф1 е удобно да го намерят тук,НО за всяка ГП да се пуска нова тема,за всяка победа или проблем :roll: нова тема :help: не е удобно!
Аз съм пуснал отделни теми за БГ шампионата,WRC и на дневен ред е WTCC.
Моето предложение е madpetio,като Ф1 специалист 8) да събере актуалната информация в една тема за Ф1
извинете за :OT:



я говори се за мене :lol:
ами мисля че е по нагледно като има отделна тема за всяко Ф1 .. може да видиш как е направено в формула1.бг ;)
щото ако ги наблъскам в 1 всичко хептен няма да разбереш каквото и да било ... това че се почна да се пише масово в темите и покраи новините се намират и мненията е неизбежно .. освен да се направи друга тема за плювалник но пак няма да се разбере кои за кое състезание пише така че пак не ми се връзва
преди време имаше спор относно от къде се зима инфото .. за това и ги правя на цитати а не като мой писаници ;)
мога да копирам от много сайтове но избрах тоя щот някои новини се препокриваха по другите с малко по различен текст
и да това е сайт за Бмв в моторните спортове но и другите са не по малко важни .. все едно да ограничите тука да се пише за нещо друго освен за БМВ като цяло .. пък и в продава има други коли какво правят те там ;)
а относно да се съберат в 1 тема .. хубаво е но като свърши шампионата като в ТУнинга за драговете .. прави се Ф1 2007 и вътре всички теми от годината и да стоят като важни и като ти трябва кликаш и гледаш по състезания кое те вълнува
и все пак .. както решите казвате и спирам след като толко ви боде очите ... тамън и моите няма да бодът вече от киоравене и играчка :idea:


п.п. а относно ТОД ... човече .. целия форум е изграден от информация от други сайтове .. що да ги превеждаме или да ги слагаме тука като чичко Гугле показва всичко .. ко ще последва след това .. закриваме форума няма смисал от него .. всичко е в нета ... ама вие сериозно ли :mhihi:
Асене да се караш на всяка нова тема копирана от някъде където може всеки да я прочете ..... иииии разсмяхте ме пред сън .. :lol:
това политическа атака ли е :mhihi: ... да не сте хора на Нави_Бмв че гледам той искаше да ми земе хляба и да прави темите .. гласите го за нов модератор ли ... айде стига съм се хилил .. лека ви вечер :mhihi:


Абсолютно никакви претенции нямам, кой да пуска инфо и не лобирам за никого, просто не ми харесва формата(не ми е удобен за ползване), но виждам, че съм от групата на малцинството!
Спирам до тук, нямам причина да налагаме нещо което никой не желае! :winky:



аз ти казах моето мнение .. казва шефа и спираме кранчето ;)
слага се бот да следи всяка 5та дума на всеки юзър да е БМВ или се банва автоматично :mhihi:
така де забравих .. закриваме форума и при всеки въпрос свързан с БМВ банваме юзъра и му казваме да чете в Гугле там ще намери всичко няма нужда да се копира от някъде си тук и да се пълни форума с СПАМ след като то е направено от някои друг които утре може да ни се скара .. нали това ти е идеята да не крадем ;)
и все си мисля че тея новини дори и там са копирани от някъде иначе нямаше да ги чета в няколко сайта малко разкрасени по различни сайтове .. може и да се бъркам
съжалявам че не сам много на ТИ с Енглиша да ви ги превеждам дословно от някои чужд сайт за да не ви е толко трън в очите
но ако от 15к регнати юзъри 3ма ги дразни и е световен проблем .. няма да правим 3та световна я ... ;)


п.п. и това е специално за ТОД .. човече ;)

http://sportal.bg/news.php?id=98526


Алонсо: Подиум в Барселона е невъзможен.....


http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/n ... 4937.shtml

Barcelona podium 'impossible' - Alonso ....

както казах всеки краде все пак това е БГ ... е изяли са някоя думичка добавили са нещо и хоп авторска новина ;)
и другия път като подхванеш нещо си напиши домашното по добре за да има за какво да спорим иначе така не ми е интересно като печеля лесно битките :lol:
така че поне като искаш да четеш чети от първоизточника ;) .. .ако и тои не го е краднал от някъде де :mhihi:


тая тема май стана за Господарите .. да им предложим варианта да разберат кои от кои краде ам ? :mhihi:
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Мнение от rosen.kolarov » 09 Апр 2008, 0:05

bam-bam, колега не смятам че Тошко (Tod) има намерение да се заяжда с
теб, просто попита. Смятам, че дискусията се разви в определена посока
която показа на къде духа вятъра.
Смятам, че никой тук не умаловажава труда ти първо, второ никой (може
би с малки изключения) не е сектант до такава степен, че да каже на
черното бяло и обратно.
Повечето от нас са напълно наясно с позицията на БМВ в тазгодишния
Ф1 шампионат, така че надали някой се заблуждава (от време на време
си мечтаем на глас), че все още имаме да гоним водешите два тима.
Предлагам да приключим темата и да вървим напред.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 09 Апр 2008, 0:15

rosen.kolarov написа:bam-bam, колега не смятам че Тошко (Tod) има намерение да се заяжда с
теб, просто попита. Смятам, че дискусията се разви в определена посока
която показа на къде духа вятъра.
Смятам, че никой тук не умаловажава труда ти първо, второ никой (може
би с малки изключения) не е сектант до такава степен, че да каже на
черното бяло и обратно.
Повечето от нас са напълно наясно с позицията на БМВ в тазгодишния
Ф1 шампионат, така че надали някой се заблуждава (от време на време
си мечтаем на глас), че все още имаме да гоним водешите два тима.
Предлагам да приключим темата и да вървим напред.



няма грижи ... просто исках да отворя очите на някои хора ;)
щото той държеше да подчертае от къде са "копирани"/крадени новините
ха сега дружно да напишем във форума на Спортал.бг нужно ли е да крадът новини от други сайтове :lol:
а тои сам да си прави изводите .. и да хубаво е да си мечтаем на глас .. само че аз отдавна не сам на 12 .. обичам да съм реалист,за това може да ви се струва че съм контра .. слабо ме бърка кои какво ще спечели и ще бие .. нали аз нищо не печеля :)
а ТОд ми дължи 1 бира на Събора :lol:
Последна промяна bam-bam на 09 Апр 2008, 0:35, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 09 Апр 2008, 0:27

На мен пък ми е супер удобно точно по начина, по който е оформено тук, примерно в събота преди квалификациите да отворя темата и да прочета всички мат'риали, дет' се вика направо влизам във филма ... А и досега не съм попадал на информация тук която да ми се стори отегчителна, което иде да покаже, че новините не се праскат ей така, колкото да има обем, а са наистина подбрани (поне според мене).
In Ban We Trust!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 09 Апр 2008, 8:38

bam-bam написа:


.... той държеше да подчертае от къде са "копирани"/крадени ...


Приятелю, мисля, че не ме разбираш! Изобщо не искам да се застъпвам за авторските права
на когото и да било(това Асен го каза):mhihi: аз изках да покажа с линка към съответния сайт, че е по-лесно за ползване и бога ми, пак повтарям уважавам труда който полагаш! Просто изобилието от информация в един единединствен постинг, е малко трудна за смилане.
Кашата става пълна след като започнем да коментираме съответна новина и в един момент пак , следва твоя добавка с цитати, много трудно се хваща посоката на коментарите в съответната тема!
ПСБирата ще е от мен стига да успея да се добера до Калояново тази година! :confused:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 09 Апр 2008, 9:16

мисля да слагам катанеца? :roll:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Мнение от rosen.kolarov » 09 Апр 2008, 9:28

madpetio написа:мисля да слагам катанеца? :roll:

тургай го ...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 09 Апр 2008, 9:37

Прави сте време е!
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook