BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 12.10.2010
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж
Кара: e39 520 I 1998г
Мечтае да кара: ///M5 2003 г

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от didite_bg » 30 Дек 2010, 2:45

Наистина имаме нужда от такива мероприятия да извадят децата навън не само пред компютрите(респективно форумите).За всяко нещо си има време и място :clap: :clap: :clap: :bowdown:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от p0wEr » 03 Яну 2011, 22:08

Е какво е това 65 кг минималко тегло ?! Аз съм 47 кг това ще рече че ще сложите още 18 кг тежести за да съм конкурентно способен на другите ... ? Това е като в Ф1 ако един тежи 65 другия 55 да му сложат 10 кг отгоре щото бoлида му едва ли не е много по лек и много по бърз :mhihi:
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: Karting
Мечтае да кара: BMW ///M3 E30

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от Boris.Malinov » 03 Яну 2011, 22:11

Приятел, сам ще видиш каква разлика са 15-20кг. Доста състезания съм карал в по-леки от мен и с по-тежки разликата е огромна :)
BMW Kart Team Challenge :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от p0wEr » 03 Яну 2011, 22:15

Boris.Malinov написа:Приятел, сам ще видиш каква разлика са 15-20кг. Доста състезания съм карал в по-леки от мен и с по-тежки разликата е огромна :)

Човек ти можеш ли да си караш не е толкова от значение другия колко е лекичък ... Че има разлика има ама не е толкова шокираща ако знаеш как да даваш газ.. :) В националния картинг шампионат слагат ли им тежести че да са по равностойни е това ми е чудно ;)
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 23.05.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: к'вот набара
Мечтае да кара: E60

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от stamen93 » 03 Яну 2011, 22:40

Здравейте , искам да попитам ,ако си навършил 17 години ,примерно 17 години и няколко месеца ще може ли да участваш или не ?
Последна промяна stamen93 на 04 Яну 2011, 12:40, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Get Rich or Die Tryin'
Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от krika » 04 Яну 2011, 2:01

p0wEr написа: В националния картинг шампионат слагат ли им тежести че да са по равностойни е това ми е чудно ;)

Слагат им да. Така е в почти всеки моторен спорт. Има и обратна логика, ти като си голям карач, ще можеш да даваш по-добри времена при почти равни килограми с конурентите. Така всичко е честно и на преден план излизат качествата на пилота :idea:
Нещо друго. Ти си толкова лек, че 10-те килограма, които ще имаш по-малко от пилотите с максимални килограми ще ти дават предимство, ако знаеш как да го използваш :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от p0wEr » 04 Яну 2011, 6:42

krika написа:
p0wEr написа: В националния картинг шампионат слагат ли им тежести че да са по равностойни е това ми е чудно ;)

Слагат им да. Така е в почти всеки моторен спорт. Има и обратна логика, ти като си голям карач, ще можеш да даваш по-добри времена при почти равни килограми с конурентите. Така всичко е честно и на преден план излизат качествата на пилота :idea:
Нещо друго. Ти си толкова лек, че 10-те килограма, които ще имаш по-малко от пилотите с максимални килограми ще ти дават предимство, ако знаеш как да го използваш :driving:

Ясно :) Пък и никъде не съм казал че съм голям карач просто попитах информативно :wave: :driving:
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от rosen.kolarov » 05 Яну 2011, 15:15

stamen93 написа:Здравейте , искам да попитам ,ако си навършил 17 години ,примерно 17 години и няколко месеца ще може ли да участваш или не ?


Да можеш да участваш, както е описано идеята е да се включат младежи които все още не са изкарали
шофьорска книжка за да нямат натрупани вредни навици от колите, които не са приложими в картинга.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: Karting
Мечтае да кара: BMW ///M3 E30

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от Boris.Malinov » 05 Яну 2011, 15:24

Имам 1 въпрос, който не знам дали сте уточнили още даден пилот Май месец тази година, ще навърши 17 години, може ли да кара или не?
BMW Kart Team Challenge :)

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 23.05.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: к'вот набара
Мечтае да кара: E60

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от stamen93 » 05 Яну 2011, 16:31

rosen.kolarov написа:
stamen93 написа:Здравейте , искам да попитам ,ако си навършил 17 години ,примерно 17 години и няколко месеца ще може ли да участваш или не ?


Да можеш да участваш, както е описано идеята е да се включат младежи които все още не са изкарали
шофьорска книжка за да нямат натрупани вредни навици от колите, които не са приложими в картинга.

Блaгодaря зa отговорa! Ще дойдa 100% .
Изображение
Изображение
Get Rich or Die Tryin'
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от rosen.kolarov » 05 Яну 2011, 18:07

Boris.Malinov написа:Имам 1 въпрос, който не знам дали сте уточнили още даден пилот Май месец тази година, ще навърши 17 години, може ли да кара или не?


Въпроса ти се припокрива с въпроса на stamen93, на който вече съм отговорил
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от ///M Power » 05 Яну 2011, 21:43

p0wEr написа:Е какво е това 65 кг минималко тегло ?! Аз съм 47 кг това ще рече че ще сложите още 18 кг тежести за да съм конкурентно способен на другите ... ? Това е като в Ф1 ако един тежи 65 другия 55 да му сложат 10 кг отгоре щото бoлида му едва ли не е много по лек и много по бърз :mhihi:


В Ф1 има минимално тегло на автомобила и пилота, под него нямаш право да си , ако ще пилота да в 1 кг , слагат се баласт до достигане на минималното тегло!
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от p0wEr » 05 Яну 2011, 22:02

Дадоха ми достатъчно изчерпателен отговор :yes: Благодаря ! :bchug:
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 31.12.2010

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от sr20det » 06 Яну 2011, 16:11

Здравейте...
Имам едно въпросче...последно ще има ли тежести или си остава 65-75?

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Re: BMW Kart Team Challenge - “Ти Можеш!”

Мнение от rosen.kolarov » 06 Яну 2011, 17:58

sr20det написа:Здравейте...
Имам едно въпросче...последно ще има ли тежести или си остава 65-75?


Колега ясно и точно е казано, че на по леките състезатели ще бъдат добавяни
тежести на машините до достигане на минималното тегло.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook