Проблем в усилвателя на 730 е65...ПОМОШ!

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 25.04.2007
Местоположение: Plovdiv

Мнение от koko29 » 12 Апр 2009, 19:52

Да, ясно е, че във всеки оторизиран сервиз тези компоненти се подменят, за това и дават гаранция. Но се учудвам на колегата Пиронков защо плюе по М Кар, а не знае, че може да има фактори, които да са забавили програмирането или са създали проблем в софтуера, поради така наречените "творения" на "професионалистите" при които е бил няколко пъти преди да отиде в М Кар.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 13 Апр 2009, 9:11

Колега...предполагам знаеш много добре, че като си вкараш колата в сервиза на БМВ се прави диагностика и сами проверяват какво и е на колата и какво не... като лично ми съобщиха че са проверили усилвателя и работи перфектно-Все пак по принцип този модел дефектирал в усилвателя. Тогава и поръчахме въпросният модул. А и това което писах тук вече е казано от шефа на сервиза. Те се извиниха като ми казаха че "Нещо се е объркало при програмирането и се е прецакал усилвателя..."даже са поръчали нов и го чакат тези дни. Проблема със забавата е в това че е имало спор кой да го плати...БМВ-България или М-кар. Като М-кар казва, че са спазили стъпките за програмиране и се е прецакал по вина на БМВ не на М-кар. Това са вътрешни неща в които мен като краен клиент не би трябвало да ме въвличат и да оказват влияние върху мен. Трябваше да си оправят колата пък те да си спорят кой да го плати! Това е абсурд!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 15 Апр 2009, 9:17

Колеги.... взех си колата най-после!!! Оправена.... :mhihi:
Чудо се случи за Велик Ден... :mhihi:
3 седмици за една музика... БМВ поставиха нов рекорд на "Гинес" по сервизиране ... :)
Занимавам се със сервизна дейност на камиони... и за първи път се чувствах безсилен срещу сервиз. За толкова време се прави основен ремонт на цял камион...като се пробоядиса кабина...ремарке и се направят нови брезенти + рекламата на тях.... хахахаха

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 15 Апр 2009, 9:27

pironkov, направих ти веднъж забележка, че не е нужно да пускаш един и същ отговор в 3 теми. Придържай се към твойта си тема и там пиши резултатите, не сме малоумни тук, че да го пишеш 3 пъти в 3 теми.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 15 Апр 2009, 13:05

Съжелявам но това е моята тема тук...в друgгата която колегата пита за Лоджик 7 я пуснах защото той искаше да му кажа резултата. Опитвам се да бъдя максимално полезен. Колегата си чете в неговата тема не в моята. А другата за сервизите почти аналогично...искаха да видят за колко време ще е готова колата...Затова и им писах като я взех.

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 15 Апр 2009, 13:10

pironkov написа:Съжелявам но това е моята тема тук...в друgгата която колегата пита за Лоджик 7 я пуснах защото той искаше да му кажа резултата. Опитвам се да бъдя максимално полезен. Колегата си чете в неговата тема не в моята. А другата за сервизите почти аналогично...искаха да видят за колко време ще е готова колата...Затова и им писах като я взех.


Бъди сигурен, че я чел ;) Аз ако имах даден проблем, щях да изчета всичко налично свързано с него. Достатъчно си полезен като обновяваш твоята тема.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 15 Апр 2009, 15:11

;) Благодаря ти....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Мнение от Vasko » 07 Май 2009, 2:09

pironkov написа:Здравейте...относно темата след ден-два най-после може би ще дойде краят на моите мъки! :) и ще ви кажа какво е станало... :shock:
Искам да благодаря на X5 E70 - Десислав В. за помоща! :winky:
...и на БМВ-България за пасивното съдействие... :confused:


Колега, един личен въпрос - ти не си ли от Асеновград? Защото същата като твоята се размотава тук из града ........

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 07 Май 2009, 8:10

да

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Клипче от събора 2009

Мнение от Vasko » 07 Май 2009, 20:03

pironkov написа:да


А тази година не те видях на събора ....Миналата даже помня имаше номерче на колата ти :),но тази ..Сигурно си имал друга работа ...
Е, ако си го пропуснал ето ти линк : http://www.vbox7.com/play:26140fb9
Надявам се докато гледаш клипчето да успея поне за момент да те накарам да се потопиш в атмосферата на събора, да те направя съпричастен към настроението на събора... Поздрави!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 07 Май 2009, 20:10

Бях 2-рият ден...следобеда...не бих го пропуснал ;)
хайде да не пишем в тази тема тук за друго.

Предишна

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook