Xenon Angel Lights

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Xenon Angel Lights

Мнение от BMW120 » 19 Ное 2009, 21:23

Какво мислите за това?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MTEC-Ver ... ccessories

Мисля да си сложа черни решетки отпред или както им се вика там, дробове ли бъбреци ли :)
Та се чудех дали едни такива светлинки няма да дойдат добре.
Като гледам тея май са най-качествени като марка...
Ако някой има по-добро предложение, даже тук в българия бих си го купил от тук за да не се занимавам с ebay.
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Xenon Angel Lights

Мнение от BMW120 » 19 Ное 2009, 21:32

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E82- ... ccessories

А това някой знае ли за какво е? :oops:
Държа да подчертая че не съм специалист и не разбирам много....
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Xenon Angel Lights

Мнение от Mollov » 19 Ное 2009, 21:35

Ако искаш да почнат да светят в бяло, и то изкрящо бяло - Mtec са много добра идея.... само че визията отпред на колата ще се промени доста (поне според мен). От друга страна ще почнат да светят по-силно, та.... абе ако ти харесва как ще стане - взимай и да не ти дреме за мнението на другите ;)

Колкото до ебай.... вземи си ги сам за да си на оферта, иначе си приготви около 200$ и действай с "изпълнител" ;)

За K&N-а... тва си е Air Boх... замества стандартната кутия и слагаш конусен филтър с бокса (по-скоро нещо като топлинен щит да не го грее двигателя), със всичко.. само че твойта май беше дизелова, а това е за бензиновите (при тях филтъра е на друго място) версии, и то хамериканските...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Xenon Angel Lights

Мнение от BMW120 » 19 Ное 2009, 21:49

Mollov написа:Ако искаш да почнат да светят в бяло, и то изкрящо бяло - Mtec са много добра идея.... само че визията отпред на колата ще се промени доста (поне според мен). От друга страна ще почнат да светят по-силно, та.... абе ако ти харесва как ще стане - взимай и да не ти дреме за мнението на другите ;)

Колкото до ебай.... вземи си ги сам за да си на оферта, иначе си приготви около 200$ и действай с "изпълнител" ;)

За K&N-а... тва си е Air Boх... замества стандартната кутия и слагаш конусен филтър с бокса (по-скоро нещо като топлинен щит да не го грее двигателя), със всичко.. само че твойта май беше дизелова, а това е за бензиновите (при тях филтъра е на друго място) версии, и то хамериканските...


Какво значи изкрящо бяло? Кое точно се променя....в смисъл да не би да светят толкова силно че едва ли не не ми трябва ксенона?
На снимките ми изглеждат съвсем нормално светещи, да по силни от другите дадени за пример но в рамките на нормалното...
А има ли опасност нещо да изгори примерно понеже казваш са силни?
А тея изпълнители могат да ми седнат на....аз пазарувам редовно в ибей и ги знам всичките финтове хехех :ok:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MTEC-LED ... ccessories е тука са 100$ само....незнам доставката колко ще е, кой знае може и за тяхна сметка да е.... :mhihi:
Цялата тема я направих защото някой спомена да внимавам каква марка да взимам че имало много китайски ментета и при някоя голяма дупка спирали да работат па требвало да я мърдаш, да я наместваш и т.н.
Значи тая марка са хубави....
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Xenon Angel Lights

Мнение от Mollov » 19 Ное 2009, 22:06

Изкрящо бяло имам в предвид все едно хенон 6000К, но говоря като ЦВЯТ.... като сила ще са малко по-силни от стандартните... но не и като фарове или нещо такова ;) Иначе Mtec са добри, няма спор... и като можеш сам да си ги осигуриш... дерзай :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Xenon Angel Lights

Мнение от BMW120 » 19 Ное 2009, 22:30

A сега каква е мощността на тея които са. Това 6000К нищо не ми говори хехех :)
Голем инвалид съм...
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Xenon Angel Lights

Мнение от Mollov » 19 Ное 2009, 22:57

Стандартните са 10W... и Mtec-а ще са 10W, ама ще светят повече... тва е като при нормалните крушки за фарове - стандартно са 55W, ама някои светят повече от други ;)

За 6000К - ми това е топлината на цвета... в келвини... виж някой хенон, който е 6000К ( че твойта кола вероятно е с хенон на 5000К) като цвят... така ще ти светят и ринговете с mtec-а...

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook