HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 13.09.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW 118d; AUDI A4 TDI

HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

Мнение от jokera_x » 25 Окт 2009, 16:51

Колеги някой слагал ли си е фарове на DEPO на Е87? На моите ОРИГИНАЛНИТЕ на двата са счупени част от ушите и ги няма, много трудно ще се направят, поръчал съм си оригинални Валео КСЕНОНИ от Англия двата за 750лв., НО ЩЕ МИ ГИ ДОНЕСЪТ ЕДВА ЯНУАРИ И ТО КЪМ 15-20, и сега се чудя да сложа два Депо за 300лв двата и после да ги продавам. Един приятел си сложи на Сеат Ибиза депо и светят навсякъде другаде но не и пред колата, ПЪЛНА ОТВРАТ!

Ако някой може да изкаже мнение за депото ще съм му благодарен МНОГО!
Карай УМНО, стигни ЖИВ!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

Мнение от Mollov » 25 Окт 2009, 17:30

Ти в момента с кви си - рефлекторни или с лупа? Щото ако си с рефлекторни, за хенон-ите ще ти трябва и нов светлинен модул... а ако сега си с хенон - не съм сигурен, че рефлекторните на DEPO ще светнат с тоя светлинен модул...

Иначе... DEPO-то хич не са лоши... не знам на твоя френд кво са правили, но като са настроени фаровете и си светят екстра... а твоите оригиналните що да не може да се направят - къв е точно проблема с тях (ама точно)?

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 13.09.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW 118d; AUDI A4 TDI

Re: HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

Мнение от jokera_x » 25 Окт 2009, 20:01

В момента съм с рефлекторни, но поръчах да ми купят фарчета с лупи и ориг. ксенон, те били с крушките и с модула за оправление. Моите в момента са Валео но имат счупени уши тук.-там и счупените уши ги няма, те могат да се изградят наново поне така си мисля ама на майстора ми нещо не му се занимава. Каза, че нямало да стане като хората, защото колата е ударена в преден ляв калник и намал как да нагласи фугите. То датчика заз светлина няма нищо общо с вида на фара, нали така.
Карай УМНО, стигни ЖИВ!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

Мнение от Mollov » 25 Окт 2009, 21:36

Какво разбираш под датчик за светлина?

Иначе фаровете + баластите не значи, че ще ти донесат и светлинния модул (намира се под волана)... той управлява светлините.... него ще трябва да го смениш също, щото сегашният ти няма да може да обслужва хеноните и очите на геле...

А майстора ти е бастун... да не може две закачалки да оправи или да пригоди..

P.S. Светлинният модул струва 508лв... нов.. за варианти за "втора ръка" не съм чувал... а не е като да не съм търсил.. :)

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 13.09.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW 118d; AUDI A4 TDI

Re: HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

Мнение от jokera_x » 25 Окт 2009, 21:48

Под датчик за светлината - АВТОМАТИЧНИ фарове. Ми то не му се занимава на майстора щото с нови става по-лесно, няма да се занимава.
Ми щом казваш че Депото свети хубаво направо вземам два нови Депо за 300лв, сменям моите рефлекторни Валеота и да спре да ми мармори. Да слага два рефлекторни Депо.
Карай УМНО, стигни ЖИВ!

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 13.09.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW 118d; AUDI A4 TDI

Re: HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

Мнение от jokera_x » 25 Окт 2009, 21:54

Под датчик за светлина - АВТОМАТИЧНИ ФАРОВЕ. Сега съм с рефлекторни Валео и ще сложа рефлекторни Валео.
На майстора не му се занимава, щото казва НЕСТАВАТ ВЗЕМАЙ НОВИ. и аз вземам, кво да направя. Ще взема два Депо за 300лв двата, щом казваш че Депото свети хубаво и да спре да ми мранка.
Не съм запознат и затова въпросите са ми такива тъпи
Карай УМНО, стигни ЖИВ!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

Мнение от Mollov » 26 Окт 2009, 11:05

DEPO-то съм ги виждал само на снимка, но по принцип не са им лоши продуктите... не би трябвало да имаш проблеми с тях ;) :yes:

Иначе пак те подсещам, че ще ти трябва нов светлинен модул за новите фарове - когато дойде време да слагаш хенон-а да не се чудиш що не тръгват "Plug'N'Play" ;) Иначе за 750лв цената е без коментар :smoke:

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 13.09.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW 118d; AUDI A4 TDI

Re: HELP-Мнения за фарове DEPO за Е87?Някой пробвал ли ги е?

Мнение от jokera_x » 23 Ное 2009, 17:52

Сложих си вече на БМВ-то(118д) фаровете на ДЕПО светят супер.
Карай УМНО, стигни ЖИВ!

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook