Страница 6 от 5

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Страница 6 от 5

Мнение от KAMIKADZE » 03 Фев 2003, 20:57

ave sto staa taka samo s edin post v streetracers - tam za ofertite - ne moa da vidq poslednata stranica - vlqzoh perz posta na Victor - kato mu vidqh si4kite mneniq :oops:
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от fxmaker » 03 Фев 2003, 23:00

наистина има нещо такова аз сега влязох през последното мнение по темата инък последната страница я няма

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 03 Фев 2003, 23:13

Форума се пръска по шевовете :-)

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 03 Фев 2003, 23:34

И аз имах същия проблем :(
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 04 Фев 2003, 0:06

аз я отварям .. (макар да е заключена вече), но и преди това я отварях ..?!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 25.09.2002
Местоположение: Варна

Мнение от kelesha » 04 Фев 2003, 0:29

Turturelo написа:аз я отварям .. (макар да е заключена вече), но и преди това я отварях ..?!

6-та ли отваряш бре ????? Аз не мога да я отворя. Въобще не ми се появява 6-та страница и влизам през последното мнение и аз като колегите :mha: щото съм плагиат :mha: :mha: :mha:

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 04 Фев 2003, 0:50

ГРЕШКА! Прочетох заглавието на обратно.. 5 от 6 :oops: :oops: :roll:

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 04 Фев 2003, 9:17

Вече може да се отвори... :)

Но вярно има бъг във форума, който иска ръчна намеса. Понякога, макар и рядко, един потребител успява да постне един и същи пост повече от 1 път едновременно (предполагам: бавна връзка, потребителя се изнервя и натиска 'прати' няколко пъти, не съм сигурен обаче) - при което форума увеличава броя на постингите за този топик с едно в таблицата за топици, но в таблицата с мнения се добавят не 1 а N записа: така се получава леко разминаване... :(

После при генерирането на страниците се използва броя от таблицата с топиците, който ако е по-малък от реалния - има шанс да се получи несъществуваща следваща страница... както беше в случая.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 25.09.2002
Местоположение: Варна

Мнение от kelesha » 04 Фев 2003, 11:27

LandShark написа:Вече може да се отвори... :)

Но вярно има бъг във форума, който иска ръчна намеса. Понякога, макар и рядко, един потребител успява да постне един и същи пост повече от 1 път едновременно (предполагам: бавна връзка, потребителя се изнервя и натиска 'прати' няколко пъти, не съм сигурен обаче) - при което форума увеличава броя на постингите за този топик с едно в таблицата за топици, но в таблицата с мнения се добавят не 1 а N записа: така се получава леко разминаване... :(

После при генерирането на страниците се използва броя от таблицата с топиците, който ако е по-малък от реалния - има шанс да се получи несъществуваща следваща страница... както беше в случая.

Май аз съм виновника :oops: защото преди няколко дни бях на dial-up със супер бавна връзка и се случи така че публикувах три едни и същи мнения само с едно натискане на "ПРАТИ". След това изтрих двете но на последното не ми даде въобще опция за изтриване, а само за редактиране.

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 04 Фев 2003, 13:51

Е, сега, не се притеснявай толкоз. Случва се. Поначало хората са го направили така за да е по-бърз форума, но вероятно не са предвилиди че при нас може да има и толкоз бавни dialup-и...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Мнение от BMW_POWER » 05 Фев 2003, 22:06

Виновните да :drink: колектива :!:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook