Изтрити мнения?!?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ентусиаст
Аватар
Мнения: 862
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: BMW e39, VW Golf, Audi
Мечтае да кара: Е60 М5

Re: Изтрити мнения?!?

Мнение от dokie » 21 Яну 2010, 15:28

И все пак мненията ми само в раздел е34/е32 излизат по търсачка 404 на брой (а и наистина не съм от повествователите в извън темата), а брояча какво е броил нямам и 100 - ще се преброяват ли пак нещо или си оставаме в предучилищната? когато бях на 0 не съм питал - просто изчаках да се преброят...ама...
search.php?st=0&sk=t&sd=d&author=dokie&fid%5B%5D=7

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Изтрити мнения?!?

Мнение от SpUd3r » 21 Яну 2010, 15:39

Не мога да разбера не четете ли ? Цанков ви е написал, че се знае от какво е проблема и ще бъде оправен възможно най-скоро.
и целият форум да се изредите и да обяснявате по принцип колко мнения имате, няма да станат нещата по-бързо.
най-интересно е, че всеки обяснява как за него мненията не означавали нищо, но при всяка чистка и още малко бунт ще се вдигне.
иначе и ан мен са ми изчезнали сигурно над 1000 мнения ма кво от тва ?
Tux0 Ca !
Изображение

Дакела
Аватар
Мнения: 942
Регистриран на: 15.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 02 525dA & 07 E90 N46B..
Мечтае да кара: F-22 Raptor
Детайли за колата: Стоковица със Стептроник и кожена гарнитура.

Re: Изтрити мнения?!?

Мнение от DAEL » 21 Яну 2010, 15:42

Вие пак имате мнения, а аз не стига, че съм без мнения, а и съм на модериран режим!! :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Изтрити мнения?!?

Мнение от ferdy » 21 Яну 2010, 15:47

spdrrk0 написа:Не мога да разбера не четете ли ? Цанков ви е написал, че се знае от какво е проблема и ще бъде оправен възможно най-скоро.
и целият форум да се изредите и да обяснявате по принцип колко мнения имате, няма да станат нещата по-бързо.
най-интересно е, че всеки обяснява как за него мненията не означавали нищо, но при всяка чистка и още малко бунт ще се вдигне.
иначе и ан мен са ми изчезнали сигурно над 1000 мнения ма кво от тва ?


Ама не ти ги одобрява модератор, нали?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Изтрити мнения?!?

Мнение от ///M Power » 21 Яну 2010, 15:48

mi6omga написа:днес един приател ми е пратил по темата запитване и не сма го полу4ил все о6те сно6ти сложих Up и не ми е излензало какво става ниакои може ли да ми каже


Тук ще ти отговоря , прочери правилата в търговските секции и започни да ги спазваш ( за Ъпването на темите !! )!!!
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Изтрити мнения?!?

Мнение от (bubsa) » 21 Яну 2010, 20:18

1.Първо ми изчезнаха всички мнения,а сега и последните 3 след зануляването :shock:
2.Форума е мега бавен и постоянно дава ня'ква грешка :confused:
3.Защо ви беше да го обновявате,като преди си беше перфектен?
4.Кога ще се оправи това с чакането за одобрение и възможно ли е да се махне това МИНУВАЧ?
5.Само на мен ли не ми работят половината емотиконки?

ПС Новата платформа е отчайваща :no:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: Изтрити мнения?!?

Мнение от mitaka7 » 21 Яну 2010, 23:29

Айде малко и аз да се намеся. Единственото нещо, което ме смути е, че трябваше да чакам за одобрение на мнение. Но след намесата на целия екип на форума, всичко си дойде на мястото както за мен, така и за всички останали. Това, че ми липсват мнения не е болка за умиране. Незнам защо някой хора преживяват възникналия проблем толкова трудно. За мен по-важно е да имам 100 мнения, но да бъдат на точното място, отколкото 1000 - тип "на всяка манджа мерудия". Това е най-лесния вариант да направя 1000 мнения за по-малко от месец и това да бъде някаква невероятна гордост.
Колеги, форумът е създаден да си помагаме един на друг, да си даваме съвети, да водиме дискусии, а не целтта да ни е единствено бройката мнения, написани за спорта.

П.П. Ако някой има нужда от мнения за придаване на тежест, му дарявам 60 бройки от моите. :mhihi:

Новини
Аватар

Re: Изтрити мнения?!?

Мнение от Новини » 22 Яну 2010, 0:13

Колега администратор беше стартирал погрешка опцията за рекалкулация на броячите на постингите. Поради лимит в настройките на сървъра, скрипта не можеше да завърши рекалкулирането, в следствие на което пък персоналните ви броячи показваха неверни данни.
В момента би трябвало всичко да е вече наред.

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook