Подфорум Streetracers заключен?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Подфорум Streetracers заключен?

Мнение от Fear » 01 Фев 2010, 16:53

Sharo написа:Ние не можем да казваме на хората какво да правят. Те ако решат, че са за спазването на законите и са против нарушаването им и искат се включат в някоя кампания като "Не на безрасъдното шофиране", "Обади се като стигнеш", "Не на войната по пътищата", спокойно могат да си прочистят форумите от тези раздели ... След като ние като клуб се обявяваме за безопасното шофиране и спазването на законите малко смешно ми изглежда да имаме такъв подфорум.

това е лично мнение не го свързвай с куба или форума

Maлко извън темата, но подзаглавията на раздел "Страхотни истории" според мен правят много по-лошо първо впечатление. Става въпрос за "Как се изплъзнах на ченгето. Как издухах на старт едно Ferrari...
Особено първата му част, всеки път ме оставя безмълвен за няколко секунди, когато отворя форума. :)

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Подфорум Streetracers заключен?

Мнение от I.Voykov » 01 Фев 2010, 16:55

I.Voykov написа:Когато има крайно решение за съдбата на този подфорум ще има офицялно становище.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook