Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от Penchev » 26 Яну 2010, 21:21

Аз вярвам ,че нещата ще тръгнат по-добре след проведеното Общо събрание на клуба.Ще си имаме някои промени ,които ще са за добро. Остава обаче самосъзнанието у всеки потребител ... :help:


Георги Пенчев
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от svilgg » 26 Яну 2010, 22:05

я кажете , мене тук кога ще ме направите началник ? :roll:
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от gh0sts » 27 Яну 2010, 1:22

Здравейте,нов съм във форума, но го чета от близо година и смея да кажа че има потребители които се намесват в темите на хората просто ей така, без да напишат нищо смислено нищо градивно, какво останало да е подплатено със снимки и линкове.Тука говорим за хора които притежават или не, някакви БМВ-та, прочели-непрочели, разбрали-недоразбрали ръсят съвети на поразия или по скоро гадаят и някой някъде вярва и после като стане гаф :banghead: Тук в форумът можем да си помагаме или ако не знаем, по-добре да си замълчим, защото всички знаете че като ходиш в сервиз с малко по скъпа кола и гледаш как нагло си шушукат-ааа тоа има мангизи ей ся ша го делнем здраво и потриват ръчички:banghead: а може да си просто най обикновен общ работник който е фен на марката.Направете си проба-постнете тема за някакъв проблем с двигателя със друго име в подфорум Е39 и ще видите как веднага излизат компетентни отговори от някои потребители които даже не знаят как изглежда бутало, но за сметка на това техническата информация намалява драстично, а се разтягат локуми за неща които са неинтересни.Този пост се базира на личното ми мнение,моля да няма засегнати и с най добри пожелания.. Никола :driving:
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4463
Регистриран на: 24.06.2005

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от tsb_bg » 27 Яну 2010, 1:43

ivan1590 написа:....Ако смяташ, че можеш да предложиш по добри правила , направи го, но да се надяваш с призиви да промениш хората, които пишат тук е загубена кауза според мен.....

Призива ми беше да се спазват съществуващите правила, които впрочем хич не са лоши и хората които пишат тук (или поне в техническите под-форуми) да се постегнат, а не да се създават нови, но явно си прав, че това е загубена кауза.

Съзнавам го и не случайно първия си пост започнах с изречението:
"Колеги, няколко пъти почвам да пиша по тези въпроси и се спирам..."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 10.08.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '98 525 TDSA
Мечтае да кара: E39 M5

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от monogamnia » 07 Фев 2010, 14:29

За съжаление добрия тон няма да може да се постигне сред масата хора, някой ще се замислят и ще опитат но масата от аграри ще си остане...което е жалко....

Мародератор
Аватар
Мнения: 12346
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от Mollov » 07 Фев 2010, 18:38

monogamnia написа:За съжаление ..... някой ще се замислят и ще опитат но масата от аграри ще си остане...което е жалко....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 27.06.2009
Местоположение: Athnes
Пол: Мъж
Кара: малко
Мечтае да кара: Е23 с много екстри

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от gh0sts » 09 Фев 2010, 21:07

Mollov написа:
monogamnia написа:За съжаление ..... някой ще се замислят и ще опитат но масата от аграри ще си остане...което е жалко....

за съжаление много точно казано :(
Изображение
:mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 10.08.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '98 525 TDSA
Мечтае да кара: E39 M5

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от monogamnia » 10 Фев 2010, 9:13

Според мен може да помогне това: ако на всеки под форум примерно Е39 има 2-3 модератора трябва да се овеличи бройката на 4-5 защото притоха и обмен на информация е голям и няма как да се справят все пак всеки си има свой личен живот работа жена деца, малко по строго да се наказват системните наказания и да се обръща по сериозно внимание на постове теми държание на юзерите. Модераторите да се съгласуват по между си кои потребител колко нарушава правилата и до каква степен но не и за всяко нещо. Трябва да си кореспондират да има връзка по между им кои какво мисли за този онзи как се държи. Може да се създаде под форма на модератор които да му се ограничат правата или човек който да наблюдава и да държи връзка с мод. хора, да докладва ако е пропуснал нещо(защото на всеки може да му се случи да згреши или да пропусне нещо) ще се намерят за тези позиций и кои да се занимава, и вече идва въпроса дали ви се занимава да стегнете форума и общуването между хората в него....и последно както казва баба ми "Ако няма ред, има татов табиет"


Поздрави Георги Тренчев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 10.08.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '98 525 TDSA
Мечтае да кара: E39 M5

Re: Относно достъпа, темите и добрия тон във форума

Мнение от monogamnia » 12 Фев 2010, 17:38

В същност е все тая никой дори не я поглежда темата...

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook