Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Мар 2010, 14:07

Вместо постоянно да се оплаквате от форума,може и вие да направите нещо за неговата по добра визия.Когато искате да попитате даден продавач за нещо направете го на лично все си мисля,че така ще е по добре за всички така темите да стават по 3,4 страници и на горе,пълни само с въпроси към продавача,а продавача може да отговаря на лично,а когато продаде нещо да го вписва в първото си мнение като го редактира,а не да пуска ново мнение какво е продал така ще е по лесно като влезеш в някоя тема и веднага може да видиш това което търсиш дали е продадено или не,така темите ще бъдат чисти и изрядни,нека си помогнем взаимно,а не да си играем на стражари и апаши и да дебнем кой не спазва правилата като катаджийте.
С една дума питайте на лично какво търсите,отговорите от продавача па на лично,това което е продадено да бъде редактирано,така темите ще се запазват чисти и в добър вид.
Прилагам ви две теми от форумите които са като образец за подражание за всички.

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5&t=146347

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 6&t=194079


Аватар
Мнения: 621
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: там където и слънце не огравя
Кара: Кольо
Мечтае да кара: Параход с шпер
Детайли за колата: ///М паркети

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от drift_streets » 17 Мар 2010, 13:00

Така ще е много по лесно и разглеждането на дадена обява а не да се търси по 5 страници кое е продадено и кое не :yes:
Нищо неможе да спре жътвата важно е хедера да е здрав Изображение
"..... и един мармот завиваше шоколада в калници от Опел...." из дебрите на бмв-простаци.цоп Изображение

Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от LiTtLeRoCk » 17 Мар 2010, 13:10

drift_streets написа:Така ще е много по лесно и разглеждането на дадена обява а не да се търси по 5 страници кое е продадено и кое не :yes:

Да така е но нали виждаш за времето от както пуснах темата ти си единствения който изрази някакво мнение,а после иначе мрънкащи и недоволни много.


Аватар
Мнения: 621
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: там където и слънце не огравя
Кара: Кольо
Мечтае да кара: Параход с шпер
Детайли за колата: ///М паркети

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от drift_streets » 17 Мар 2010, 13:21

Знаеш ли защо е така колега защото гледат мнения да трупат :confused:
Нищо неможе да спре жътвата важно е хедера да е здрав Изображение
"..... и един мармот завиваше шоколада в калници от Опел...." из дебрите на бмв-простаци.цоп Изображение

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от FaceOff » 17 Мар 2010, 13:30

Отдавна исках да направя един коментар тук, ма не исках да се бутам м/у шамарите :mhihi:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=15&t=157315

Според мен това трябва да е като шаблон за цели коли на части, а и на обяви с повече от една част. Чудех се защо си дал за пример обявата с комбито, хубаво е да са изброени частите с цени и когато се продаде дадена част автора дописва с/у нея 'продадено'. Плюс това е хубаво да има ВИН и в тези обяви и номер на боя

Дрифт - мнения отдавна не се отчитат в раздел 'обяви'


Аватар
Мнения: 621
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: там където и слънце не огравя
Кара: Кольо
Мечтае да кара: Параход с шпер
Детайли за колата: ///М паркети

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от drift_streets » 17 Мар 2010, 13:41

Да ето това е добър шаблон за обява , но има и един момент че са виновни и самите продавачи когато не са написали цялата информация , за това което продават. Пример обява за джанти често срещани въпроси '' Колко J-? са джантите'' , ''Какво ет? са джантите'' и други подобни, и най-важното за една обява според мен са снимките на това което се продава така ще е по лесно и за този които продава и за този който купува . Повечето от новите потребители който пускат обява незнаят как се качват снимки мисля че имаше една тема която беше в Важни как се качват снимки ама кои да чете :dummy:
Нищо неможе да спре жътвата важно е хедера да е здрав Изображение
"..... и един мармот завиваше шоколада в калници от Опел...." из дебрите на бмв-простаци.цоп Изображение

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от FaceOff » 17 Мар 2010, 13:52

drift_streets написа:Да ето това е добър шаблон за обява , но има и един момент че са виновни и самите продавачи когато не са написали цялата информация , за това което продават. Пример обява за джанти често срещани въпроси '' Колко J-? са джантите'' , ''Какво ет? са джантите'' и други подобни, и най-важното за една обява според мен са снимките на това което се продава така ще е по лесно и за този които продава и за този който купува . Повечето от новите потребители който пускат обява незнаят как се качват снимки мисля че имаше една тема която беше в Важни как се качват снимки ама кои да чете :dummy:


Е, много ясно, да не съм им аз виновен. И колега айде да не 'трупаме' мнения тук, има си нови правила и за 'продава части' - http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=15&t=192886 , а и друга тема за коментари!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от Е.Димитров » 19 Юни 2010, 11:51

Здравейте,имам въпрос,
Колко струва една обява да стане "важна тема"-питам,понеже не видях цени на този тип обява?
Предварително благодаря

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от LiTtLeRoCk » 19 Юни 2010, 11:53

Това можеше да ме попиташ и на лично.
Има такава опция само за спонсорите на Клуба спонсорирали някое от мероприятията ни.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Предложение към всички в търговските раздели.ВАЖНО.

Мнение от Витанов » 19 Юни 2010, 13:01

....няма смисъл да си чешете клавиатурите, то е ясно че е по добре на лични да се задават всички въпроси свързани с продукта който се продава в обявата, но съм сигурен, че малко са хората които поглеждат този раздел и също така са малко хората които им "увират" главите! ще прочетат какво сте си писали тук, ще видят че има някой който не го спазва и пак ще си льоскат в темите.
Според мен трябва да се въведе като правило :dunno: вие кажете....
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook