Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Mollov » 05 Апр 2010, 11:40

Е.Димитров написа:Хубаво,създали сте го сайта,поканили сте хора,рекламирали сте...аз съм доволен щото намирам каквото ми трябва...ама за да се развива трябва и колективно мнение,ся някой прекаляват разбира се други пък са прави, лично смятам че си вършите добре работата,аз примерно нямам нерви да се занимавам с подобни "падарски" работи...ама има понякога доста добри идеи,не съм тоя дето ще ви учи но понякога е хубаво да не се капсулирате в собствените си идеи а да сте отворени и за мнението на "простосмъртните",защото те именно правят форума интересен...инече се получава като в ония виц..
Събрание с точки..
1-ва точка-Вуте критикува шефа
2-ра точка-шефа критикува Вуте
3-та точка-колектива гласува Вуте да го уволнят...


Работата е там, че "доста добрите идей" са мноооооооооооооооооооого малко и винаги биват уважавани, докато пъдарството е постоянно... постоянно. И в момента вероятно забелязваш, че само ms продължава да "дъвче" и да си знае неговото, че дори си признава, че прекалява... виж що го търпим е сериозен въпрос, само че аз лично изобщо не смятам да продължавам да отговарям на неща, на които съм отговорил отдавна. Да потретваме едно и също и само да си образувам нерви - излишна работа...


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 05 Апр 2010, 17:32

Що ме търпите- идея нямам, ваша работа е дали ще получа медал за заслуги или не ;)

Дъвча едно и също- вярно си е...

Писна ми и на мен да се чудя как да кажа по заобиколен, но пък достатъчно ясен начин, че повечето модератори в обявите са калпави и не са за там...
Писна ми и да повтарям, че като въвеждате строги правила трябва да има и строг контрол по спазването им- това го знаете, нали... Е, контрол с 2-ма човека не става- и това си знаете, нали :winky:
Писна ми да ми повтаряте, че е нормално да има пропуски- ще има разбира се... Ама при толкова модове там е лесно постижимо да са съвсем малко. При цели 2-ма човека обаче дори е добре положението...
Писна ми вече да ви лазя по нервите и да си рискувам награда за да се сетите за нещо просто- да наритате модераторите там да си свършат работата за 2-3 дена и после да обръщат повече внимание на раздела...
Писна ми да ми обяснявате, че никой не взима пари за тая работа- знам, ама сами сте се хванали на хорото... Като нямате възможност да я вършите работата, просто се откажете. Поне като са официално 2-ма човека няма да ви тровя- не може да се огрее навсякъде от малко хора...

Писна ми да пиша и да споря за глупости (полза няма да има- освен да получа бан), но я някой да ми обясни кое от горе написаното грешно :winky:
За да ви е спокойно, тук спирам да пиша (или поне няма да се заяждам де)- ще си драскам в Извън темата :mhihi: Е, някой и друг доклад може да видите от мен за обявите...
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Mollov » 05 Апр 2010, 19:56

ms написа:Писна ми да ми обяснявате, че никой не взима пари за тая работа- знам, ама сами сте се хванали на хорото... Като нямате възможност да я вършите работата, просто се откажете. Поне като са официално 2-ма човека няма да ви тровя- не може да се огрее навсякъде от малко хора...



Тия, които искаме да я вършиме тая работа - вършиме я. Независимо колко хора са "назначени" за модератори. Колко от "назначените" си вършат работа е отделен въпрос. Защо не всички в зелено си вършат работата - това също е отделен въпрос. На тия, дето не са активни - намери ги да им държиш сметка що не го правят (въпреки че нямаш основания да държиш сметка на когото и да било). На тия, дето сме активни и се опитваме да направим каквото е по силите ни - ти май на нас се караш и за останалите...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от brankovv » 05 Апр 2010, 23:40

Aма вие тука го обърнахте на пазар :banghead: нали темата е за коментар на правилата, а не кой модератор каква работа върши и кой какво го сърби, отворете си отделна тема, мен ми умръзна земете оправете правилата, въведете автоматично изтриване на обявите направили повече от месец без писано в тях, намалете лимита от 100 мнения на по-малко и недейте да бъдете толкова строги, като видите че нещо е пропуснато в обявата дайте отсрочка на автора да я оправи недейте да заключвате веднага, ако направите това което ви казвам гарантирам че няма да има сърдити и недоволни :bchug:
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 06 Апр 2010, 0:02

Mollov написа:Тия, които искаме да я вършиме тая работа - вършиме я. Независимо колко хора са "назначени" за модератори. Колко от "назначените" си вършат работа е отделен въпрос. Защо не всички в зелено си вършат работата - това също е отделен въпрос. На тия, дето не са активни - намери ги да им държиш сметка що не го правят (въпреки че нямаш основания да държиш сметка на когото и да било). На тия, дето сме активни и се опитваме да направим каквото е по силите ни - ти май на нас се караш и за останалите...


Малко отзад-напред ще се получи, ама...

Карам се на тоя дето ми е отпред- ти и МалкияКамък... Пък и ти си пуснал темата- предположих, че ти пука за раздела и затова с теб основно споря... Нищо лично и жалко, че само 2-ма го отнасят, ама другите не взимат отношение... Майната му дали ще напише 2 реда тука да ми тегли една, ама подфорума продължава да е зле- за мен това означава, че или не са видели за к'во спорим тук, или че са видели (което е лошо) и хич не им дреме за раздела...
На тея дето не са активни като модератори (а не е да не влизат във форума) не съм аз тоя дето ще им държи сметка- администраторите са хората... Последното червено име дето мярках на линия май беше Любо- а сети се кога е било това :roll: Да ти кажа- тъкмо бях отнесъл бан-а... Отдавна, доста отдавна...
От тея в тъмно зелено колко вършат нещо и има полза от тях- и сами виждате. Защо не си я вършат- идея нямам, едва ли и ти имаш... Мислех си, че е нормално някой като не се справя с някоя задача (независимо от причината) да бъде сменен с някой който да се справя- но май аз съм в грешка, щото тук не е така...
Тия дето си вършите работата в обявите колко сте :?: Не слагай себе си в числото, ти си глобален и работата ти е да огрееш навсякъде (или поне да се опиташ), не да се занимаваш с един раздел ;)


brankovv, не ми пречи да споря с модовете бе- то човек от вас две кила банани не може да си изпроси :mhihi:
Правилата ги бива, дават време за оправяне на обявата, само тея 100 мнения и според мен е малко прекалено, но така са решили- така ще е... Наваксвай до 100 без да спамиш (или поне да не те хващат :mhihi: ) и си готов...

ПС: Верно бе- що махнахте от задължителните неща ВИН-а :?: Тъкмо се научиха да го пишат...
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от LiTtLeRoCk » 06 Апр 2010, 10:30

Първо не съм ТОЯ и второ може за какво ми се караш,че така и не разбрах?

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от I.Voykov » 06 Апр 2010, 10:40

ms написа:
Mollov написа:Тия, които искаме да я вършиме тая работа - вършиме я. Независимо колко хора са "назначени" за модератори. Колко от "назначените" си вършат работа е отделен въпрос. Защо не всички в зелено си вършат работата - това също е отделен въпрос. На тия, дето не са активни - намери ги да им държиш сметка що не го правят (въпреки че нямаш основания да държиш сметка на когото и да било). На тия, дето сме активни и се опитваме да направим каквото е по силите ни - ти май на нас се караш и за останалите...


Малко отзад-напред ще се получи, ама...

Карам се на тоя дето ми е отпред- ти и МалкияКамък... Пък и ти си пуснал темата- предположих, че ти пука за раздела и затова с теб основно споря... Нищо лично и жалко, че само 2-ма го отнасят, ама другите не взимат отношение... Майната му дали ще напише 2 реда тука да ми тегли една, ама подфорума продължава да е зле- за мен това означава, че или не са видели за к'во спорим тук, или че са видели (което е лошо) и хич не им дреме за раздела...
На тея дето не са активни като модератори (а не е да не влизат във форума) не съм аз тоя дето ще им държи сметка- администраторите са хората... Последното червено име дето мярках на линия май беше Любо- а сети се кога е било това :roll: Да ти кажа- тъкмо бях отнесъл бан-а... Отдавна, доста отдавна...
От тея в тъмно зелено колко вършат нещо и има полза от тях- и сами виждате. Защо не си я вършат- идея нямам, едва ли и ти имаш... Мислех си, че е нормално някой като не се справя с някоя задача (независимо от причината) да бъде сменен с някой който да се справя- но май аз съм в грешка, щото тук не е така...
Тия дето си вършите работата в обявите колко сте :?: Не слагай себе си в числото, ти си глобален и работата ти е да огрееш навсякъде (или поне да се опиташ), не да се занимаваш с един раздел ;)


brankovv, не ми пречи да споря с модовете бе- то човек от вас две кила банани не може да си изпроси :mhihi:
Правилата ги бива, дават време за оправяне на обявата, само тея 100 мнения и според мен е малко прекалено, но така са решили- така ще е... Наваксвай до 100 без да спамиш (или поне да не те хващат :mhihi: ) и си готов...

ПС: Верно бе- що махнахте от задължителните неща ВИН-а :?: Тъкмо се научиха да го пишат...

Ти вече тотално прекаляваш...

1-во това, че ТИ не виждаш админи на линия изобщо не значи, че ни няма май не ти стига акъла да помислиш, че ежедневно отговаряме на над 50лс-та и седим скрити.....
2-ро ти кой беше, че ще се караш на модераторите??? Като не ти харесва нещо ставаш и се изнасяш, изобщо нямаш право да държиш сметка на модераторите, ще им държиш като си направиш твой форум.
3-то моя а не твоя работа е колко мод-а са активни и аз знам причините да са активни или не а на теб не ти влизат даже в работата.
4-то отдавна си във форума и се познаваме, но мина всички граници и те предупреждавам най-сериозно, че при следващото ти подобно писание във форума отнасяш бан-а
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от brankovv » 06 Апр 2010, 12:06

ms аз съм напълно зад тебе ама предполагам вече трябваше да си се усетил че тука мнението ти и на всички други потребители не е важно, защо никой непише тука ? защото няма смисъл да спориш с радиото точно затова и аз спрях да пиша няма смисъл

P.S. а за 100-те мнения масово потребителите се опитват да ги направят което води до едно огромно раздуване на форума което натоварва излишно машините но пък от друга страна като погледнеш отстрани и незнаеш за какво става въпрос ще си кажеш брей тоя форум е много активен а реалността е че всички се опитват да направят онея безмислени 100 мнения
Изображение
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от I.Voykov » 06 Апр 2010, 13:51

brankovv написа:ms аз съм напълно зад тебе ама предполагам вече трябваше да си се усетил че тука мнението ти и на всички други потребители не е важно, защо никой непише тука ? защото няма смисъл да спориш с радиото точно затова и аз спрях да пиша няма смисъл

P.S. а за 100-те мнения масово потребителите се опитват да ги направят което води до едно огромно раздуване на форума което натоварва излишно машините но пък от друга страна като погледнеш отстрани и незнаеш за какво става въпрос ще си кажеш брей тоя форум е много активен а реалността е че всички се опитват да направят онея безмислени 100 мнения

:clap: :lol: :bowdown:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от brankovv » 06 Апр 2010, 15:12

I.Voykov написа: :clap: :lol: :bowdown:


Няма смисъл да посочвам собствените ти обяви колко са на брой и колко от тях и с колко нарушават собствените ти правила ?
Имам власт - правя си каквото искам
Нямам власт - мишка съм и си трая
Ето защо ше си трайкам и ше ви гледам сеира пък времето ще покаже

това е положението, да се надяваме колата ми да е готова до събора та да се видим там да черпите по едно :bchug: :lol:
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 06 Апр 2010, 15:34

I.Voykov написа:Ти вече тотално прекаляваш...

1-во това, че ТИ не виждаш админи на линия изобщо не значи, че ни няма май не ти стига акъла да помислиш, че ежедневно отговаряме на над 50лс-та и седим скрити.....
2-ро ти кой беше, че ще се караш на модераторите??? Като не ти харесва нещо ставаш и се изнасяш, изобщо нямаш право да държиш сметка на модераторите, ще им държиш като си направиш твой форум.
3-то моя а не твоя работа е колко мод-а са активни и аз знам причините да са активни или не а на теб не ти влизат даже в работата.
4-то отдавна си във форума и се познаваме, но мина всички граници и те предупреждавам най-сериозно, че при следващото ти подобно писание във форума отнасяш бан-а


Ей това мнение чаках :yes:

Прекалявам, вярно си е- чак аз се чудя що не съм с нов бан от поне няколко дена :mhihi:
Поред на номерата:
1: Е толкова тъп не съм разбира се- сетил съм се, че седите скрити... Ама пък след толкова спорове и от вас ни вопъл, ни бан- просто мислех, че в момента ви няма...
2: Що се карам питаш... Е, темата е "коментари и мнения"- различни мнения просто... А и к'во беше- "В спора се ражда истината" или нещо близко по смисъл...
3: Разбира се, че не е моя работа да знам защо някой не си върши работата- аз само виждам резултата... А той е лош- 9 мод. и раздела е все едно няма нито един...
4: Отдавна, колко да е отдавна: 4-5г. има-няма съм регистриран и поне 1г. преди това само четях- станаха 5-6г., много ли е...
Минах всички граници- ама сериозно ги минах. Ако беше някой регистриран оня ден щеше да отнесе постоянен бан много бързо, нали... Казах вече- спирам да се заяждам. Ей това "тука мнението ти и на всички други потребители не е важно" аз съм го установил за годините престой в този форум- лошото е, че човек рег. вчера го установи много бързо ;) Щом ти се хвана да пишеш- погледнал си поне последните няколко коментара. Това ми стига- или ще оправите нещата или не... Поне съм сигурен, че администратор е видял- топката е във вашето поле дето се казва, от мен толкова...

Зае*и спора, правила и модове, кой е прав и кой е крив- лошото е другаде... Имаше време когато заплахата за бан щеше да ме стресне сериозно- няма да мога да пиша и щях да си налегна парцалите и да си трая... Сега вече далеч не е така- пиша в Извън темата (тоест спамя), в музикалния (някоя песен да намеря на колега) и в последно време в този раздел... Начини има дори и след бан по ИП пак да пиша, но просто не виждам смисъл... Ще се ползва при нужда прокси за да прочета или потърся нещо, а че не мога да пиша не е болка за умиране...

ПС: Кажи ми като изключиш това, че се карам с Молов и ви държа сметка къде съм объркал :?: Може и на ЛС...

Живот и здраве на събора ако дойда ще черпя няколко бири :bchug:
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от LiTtLeRoCk » 06 Апр 2010, 15:36

Аз освен ти и секретарката ти brankovvv не виждам друг.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от I.Voykov » 06 Апр 2010, 15:58

brankovv написа:
I.Voykov написа: :clap: :lol: :bowdown:


Няма смисъл да посочвам собствените ти обяви колко са на брой и колко от тях и с колко нарушават собствените ти правила ?

Хайде посочи ми :winky:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Zagy » 06 Апр 2010, 17:01

Тая тема отдаааавна трябваше да се заключи.
Si non confectus, non reficiat.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Mollov » 06 Апр 2010, 17:28

ms написа:
Прекалявам, вярно си е- чак аз се чудя що не съм с нов бан от поне няколко дена :mhihi:

Минах всички граници- ама сериозно ги минах. Ако беше някой регистриран оня ден щеше да отнесе постоянен бан много бързо, нали...


Отговарям ти по ред:

- Не си с BAN, щото е умишлено...

- Ако беше някой, регистриран ония ден вероятно да е с BAN отдавна... виж, при теб проявяваме лично отношение и затова все още можеш да пишеш. Казвам го съвсем сериозно...

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook