Телефон за връзка в обявите....

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Телефон за връзка в обявите....

Мнение от BMW120 » 16 Апр 2010, 22:38

Пичове не можете да искате хората да си слагат личните телефони по обявите.
Така или иначе всеки седи в форума и когато някой го попита за информация относно някоя обява му отговаря достатъчно бързо...
Някой пиян сульо ще се прибере некоя вечер и ше почне да звъни по некви обяви....
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от Dimitroff » 16 Апр 2010, 22:44

Колега, ако публикуваш обява за продажба на части да речем в мобиле.бг - нали пак си оставяш телефона??
Може, а и ТРЯБВА да фигурира телефона (най-малкото заради многото некоректни колеги!), освен това-от опита ми тук съм се убедил, че сериозните колеги ЗВЪНЯТ по телефона!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от LiTtLeRoCk » 16 Апр 2010, 22:45

И като е пиян какво му забранява да звъни?Не мисля,че някой живее за мига в който да се напие и да почне да звъни.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от BMW120 » 16 Апр 2010, 23:03

незнам не мисля че сте прави ама хубаво...
утре ще си сложа телефоните...
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от Mollov » 17 Апр 2010, 10:19

Доводите ти са меко казано несериозни.... най-малкото щото не всеки влиза всеки ден във форума да го чакаш да ти отговаря (и да нямаш директна връзка с продавач/купувач), а от друга страна да ти звънне пиян в 3 през ноща.... не че е невъзможно, ама е по-скоро абсурдно...


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от ms » 17 Апр 2010, 12:47

Има си правила, които или спазваш, или да- няма среден вариант... То има де- твоя случай (давам тел. на ЛС), но както виждаш номера не минава...


Практиката показва едно нещо- бизнес не се върти без да си дадеш тел. номер, толкова е просто... Нито ти си длъжен да си нон-стоп из форума, нито аз да те търся на ЛС, скайп, мейл и т.н. глупости- един разговор и след 2мин. резултата е налице...

Другото нещо е, че вече всички сим карти са поименни- има начин да открия кой ме е измамил. Не е лесно, но не е и много трудно с нужните познати :roll: Това няма да спре далаверите, но поне ще намалеят в няк'ва степен...


Мен ако питаш някои хора и ЕГН + сканирана ЛК трябва да дават, ама това е друг въпрос...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от kriso85 » 17 Апр 2010, 12:58

BMW120 написа:Някой пиян сульо ще се прибере некоя вечер и ше почне да звъни по некви обяви....

Това по-скоро ще го направи някой пиян твой приятел, а не случаен юзер от форума , който след
мощен запой застава пред КУПУВА/ПРОДАВА и почва да звъни на всички обяви :mhihi:
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от SpUd3r » 17 Апр 2010, 13:20

Аз лично предпочитам да не си оставям телефона, защото има всякакви индивиди. На porostorm един беше звънял в 7 ако не се лъжа за няква част. Отделно примерно като съм на лекции и някой звъни, аз затварям и след малко пак звъни или примерно след 20-30 минути. Просто на мен лично ми е по-удобно първо на лс и после ако има да се доразбираме нещо - по телефона. Отделно влизам достатъчно често във форума, че да отговарям почти веднага.
Тия всичките неща, които съм писъл не смятам, че важат за продажбите на коли, там вече телефона си е задължителен според мен
Tux0 Ca !
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от ms » 17 Апр 2010, 13:41

Разбирам ви доводите, ама честно казано не ми пука...
Има правила- спазвате и толкова, няма да ми увъртате кое и защо не ви харесва... Не ви е удобно в дадено време да ви звънят- ами напишете го в обявата, не е трудно мисля :roll:
Ако пък не искате изобщо да си давате телефона- не пускайте обява просто, лесно е...
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от Mollov » 17 Апр 2010, 13:47

ms написа:
Ако пък не искате изобщо да си давате телефона- не пускайте обява просто, лесно е...


... или по времето, когато не искат да ви търсят - дръжте го на вибрация или изключен... аз си изключвам телефона и никой не може да ме притеснява... ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 5.02.2003
Местоположение: София

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от El_Loco » 17 Апр 2010, 17:34

Като не желаеш хората да ти знаят личния телефон, който постоянно е включен си вземаш една прима с един апарат за 30 лв. и него постваш в обявите. И си го включваш и си го изключваш когато пожелаеш.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от BMW120 » 17 Апр 2010, 20:59

На мене не ми е бизнеса да продам 2 гуми, че чак да се занимавам прима да си купувам...
Само ще ви кажа че имам online shop в който нямам оставен телефон и си върви чудесно...
Всичко е до желанието на продавача, а и щом си пуснал нещо за продажба почти всеки си гледа съобщенията
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от Mollov » 17 Апр 2010, 21:38

BMW120 написа: а и щом си пуснал нещо за продажба почти всеки си гледа съобщенията


Е тук си в голяма грешка...

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от Dimo » 26 Юли 2010, 13:21

Я да ви питам тогава, като толкова държите за телефоните:
Ако не искам да имам телефон, трябва ли специално да си купя за да пиша във форума? Защо го няма в общите правила на форума? Щом е задължително, нека да се добави точка в правилата, че притежането на моблен телефон за всички използващи форума на БМВ е задължително и че БМВ Клуб България ще носи отговорността за опазването на личните ми данни. Ако нямам телефон как да си пусна обява във форума за продава? Трябва ли да си закупя такъв или ще предложите алтернатива? Надявам се разбирате за какъв абсурд става въпрос и това, че пускането на личен номер пред 30000 потребителя не означава по малко некоректни продавачи, а повече възможности с вас да се свързват всякакви мародери, измамници и какви ли не които да се опитват да ви използват.
Какъв е проблема за контакт да се използва ЛС, това мисля че е въпрос на личен избор и не трябва форумните правила да засягат тази част!

Очаквам отговор от някой от управителния съвет, а не от модератори!
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Телефон за връзка в обявите....

Мнение от I.Voykov » 26 Юли 2010, 14:52

Аз не съм от УС ама съм админ дано те задоволявам :)

Правилата са мислени много преди да се пуснат, сметнали сме за необходимо даването на телефон за връзка и това е написано в правилата. Правилата се спазват от всички и точка, ако на някой не му изнасят то просто не си пуска обявата в този форум и готово ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook