отношение на модератор!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 2.04.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Lincoln Navigator 5.4 w210 E320
Мечтае да кара: пак Е38

отношение на модератор!

Мнение от bobeca111 » 19 Яну 2011, 21:43

Заглавие: питане?Папка: Изпратени
колега извинявай как мога да добавя или променя нещо в заглавието на тема пусната от мен в "ПРОДАВА"? Мерси предварително


madpetio
Заглавие: Re: питане?Папка: Входящи
Абе човек ти тъп ли си незнам?
Натискаш там да промениш всичко и ти дава да промениш квото искаш..променяй заглавиее променяй квото искаш!


Това е моето простичко питане към,някой който би трябвало да ми обясни с две думи:Колега направи това и това.

Е уви квалифицирания господин МоДеРаТоР ми отвори очите за умствения ми капацитет.Та понеже не ми е гадже да си драскам с него писма на лични,особенно неща не касаещи или свързани с моето питане,ще му отговоря тук:

Ами да палячо достатъчно тъп съм да ти намачкам главата като баклава,понеже си мноо отворен като пишеш,мога да ти покажа как може да са напикаеш прав. :yes:

На вниманието на господа Модераторите които решават кой не спазва добрият тон в този форум,в този случай моя отговаря ли на стилистиката на по горе написаното от колежката,или трябва да преглътна отношението му,и вземайки си поука да заживея с мисълта ,че съм тъп?!
Благодаря за търпението да прочетете написаното

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 26.10.2007
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW 525

Re: отношение на модератор!

Мнение от iamatuning » 19 Яну 2011, 22:08

Така е колега,гадно се получава но ако въпроса се задава визуално много по-различни биха били отговорите и отношенията.Доста от колегите сме имали такива недоразумения но това е с форумите,че не знаят кой е отсреща.И на мен ми викаха пубертет и тем подобни а как да кажа че пубертет съм бил преди 15г. даже не се почуствах и длъжен и аз реагирах като теб.Мисля че много трудно ще се оправят такива недоразумения а до тогава ще си търсим дружки да помагат дали били те хора от които сме купили нещо или хора на които сме продали.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 19.05.2008
Местоположение: София
Кара: Е24 М6, Е31 850i

Re: отношение на модератор!

Мнение от maikooo » 20 Яну 2011, 9:42

bobeca111 написа:......

Колега това са малките неща от живота, вместо да си образуваш нерви по добре не им обръщай внимание. :banghead:
А колкото до изречението "Абе човек ти тъп ли си незнам?" :no:
Изображение

Е36 фен
Аватар
Мнения: 1350
Регистриран на: 12.02.2005
Пол: Мъж
Кара: каквото има

Re: отношение на модератор!

Мнение от Niki Lauda » 20 Яну 2011, 11:14

Темата трябва ли да е в Основния :?: Първо прочети правилата преди да пускаш тема в основния подфорум :idea:
Niki Lauda

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook