Малка грешка в началната страница.

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Новини
Аватар

Малка грешка в началната страница.

Мнение от Новини » 10 Фев 2002, 0:55

Във втората страница на сайта (водещата се главна - с менютата) има една малка грешка в хоризонталните линкови бутони. Бутона със линка към Форума всъшност води именно до втората страница от сайта а не до форума. Де факто чрез кликването върху бутона Форум се презарежда главната страница. За да се влезе във форумите трябва да се използва страничния бутон.

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Малка грешка в началната страница.

Мнение от LandShark » 10 Фев 2002, 21:41

Да, макар и да не съм го замислил така, всъщност е объркващо. Не бяш се замислил - поначало това "хоризонално меню" съдържащо "ФОРУМ", "ТЕХНО", "СТИЛ", "РЕМОНТ" и "ЕКСТРИ", е замислено като основно - т.е. разделящо отделните раздели (всеки характеризиращ се с различна цветова схема). Отделно вертикалните ///Менюта са локални за всеки раздел. В случая обаче раздела се казва "ФОРУМ", в локалното меню имаме "Форуми", отделно има линк отдясно в секцията 'Във фокус' - които вече води директно до "Форумите"... Мда... сега се замислих върху този проблем - как да крастим началната секция ... ще мисля... Междувременно приемам предложения!

Land Shark II
-------------
'89 "316" :)

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Малка грешка в началната страница.

Мнение от LandShark » 10 Фев 2002, 22:07

BTW, nali ti si registriral i wtori nik Asen_X deto ne si go izpolzwal oshte - ako shte si ostawa takyw - shte go iztria!

Land Shark II
-------------
'89 "316" :)

Новини
Аватар

отг::за втория ник

Мнение от Новини » 10 Фев 2002, 23:34

Да изтрий го ....ползвам само този с двата удивителни ....При първия ми опит за регистрация ...с този ник ....получих кода за да довърша регистрацията .чак след около 4 часа ...незнам защо така ....опитах да вляза но не стана .....втори път регистрирах и пак забави с 4 часа регистрационният код ....вече бях излязъл от нета .....с триста зора успях да се "спогодя" със системата и активирах този ...
Извинявам се за неудобството което ти съсдадох ...

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::за втория ник

Мнение от LandShark » 11 Фев 2002, 12:55

Няма проблем... Просто питах преди да действам... :)

Land Shark II
-------------
'89 "316" :)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook