описание на форума "страхотни истории"

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

описание на форума "страхотни истории"

Мнение от alx » 09 Фев 2004, 18:44

мисля че описанието на "страхотни истории" - "как .. едно ченге" не е в унисон със новата мисия на сайта?

само питам. нямам лично мнение по въпроса, само политическа коректност ;)
алекс
трабант 601с
разни други возила

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 09 Фев 2004, 18:59

мнда сило
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 09 Фев 2004, 23:55

Их брееееее ..........няма ли поне едно място където да не се подмазваме на спонсори? За 10 процента от тоя оня легнахме на всичко живо. Най-отгоре на сайта може и табелка "рекламен сайт" да сложим ....и надписче че всички сме добрички и спазваме законите и сме културни и нищо лошо не ни е познато и т.н. лигавщини :puke:

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 10 Фев 2004, 0:08

Аре стига бе.................тва и на "Извън темата" са ми любимите....аме верно може някоя леля дет не се е оженила да ни намрази :cry: :wink: ..абе кво ви става верно бе :roll:
Изображение Изображение Изображение Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 10 Фев 2004, 0:19

друга ми беше идеята - свинщини могат да се правят и без да се афишира и привлича излишно внимание- ти като стреетрейсваш как го правиш? на дълги и непрекъснат клаксон че да те подушат ченгетата от 1 километър? или глеаш тихичко да го издухаш тоя до тебе? :mrgreen:

нека си пише вътре това онова, ма за кво да му личи отдалече? :)
алекс
трабант 601с
разни други возила

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 10 Фев 2004, 8:47

!!Asen_X написа:Их брееееее ..........няма ли поне едно място където да не се подмазваме на спонсори? За 10 процента от тоя оня легнахме на всичко живо. Най-отгоре на сайта може и табелка "рекламен сайт" да сложим ....и надписче че всички сме добрички и спазваме законите и сме културни и нищо лошо не ни е познато и т.н. лигавщини :puke:


Откровено казано започваш да ме дразниш с анти*.* постовете си! Ти къде беше миналата година като бяхме 5 човека на кръст в Клуба и беше поставен въпроса "Да бъдем ли част от Европейската общност или да не бъдем", сиреч да бъдем ли официалния BMW клуб в България или да бъдем някакъв клуб?! Защо ли? Защото от 10 члена на кръст, които имат гол ентусиазъм и малко пари неможехме да съберем сумата за членство в европейските клубове! А тя не е голяма! И в момента "не лягаме" на спонсори, а се опитваме да направим пакет от превилегии за членове като теб, като мен и като всички останали! Проумей едно нещо ясно и точно и стига си се бунтувал с/у политиката на Клуба - БЕЗ ПАРИ И САМО С ЕНТУСИАЗЪМ НИЩО НЕ СТАВА!!! Затова и ще има реклами по сайта и форума, нима DTMPower нямат реклами? Нима не си направиха платен сайт-а? Там говорим за огромен клуб, всеки от нас знае какви коли карат, значи парите не са им проблем?! Практиката е такава, за да се развива едно нещо трябват пари, трябва да се инвестира в него, а понеже нито ти ще се бръкнеш да спонсорираш изцяло клуба, нито аз ще го направя, затова са рекламите, стремежа към повече членове и т.н. Ако миналата година имахме примерно вход на събора, накрая наградите ЗА НАС нямаше да са 1 блузка, 1 шапка и една количка Z8, които да разиграваме на томбола м/у 100 човека! На теб няма ли да ти е кеф да вземеш примерно комплект гуми като някакъв вид награда?! Не си криви душата!
Немога да разбера ти ли си крив, неможем да се разберем, какво ли?! Лигавщини, културни и т.н. глупости.. Немога да разбера също защо трябва да тръбиш, че си "див петел" - неможеш ли да си го правиш тихомълком?!
alx ти даде великолепен пример, който обезсмисля тези редове ако си го разбрал...

Писна ми ... няма да пиша повече, в такива моменти ми идва да обърна гръб на всичко ...

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 10 Фев 2004, 10:09

Turturelo :!: :?: :!:
Кога и къде съм казал, че не трябват преференций за членовете? Не се бунтувам срещу политиката на клуба а не ми става ясно каква е въпреки че съм член на този клуб. Повдигнах въпроса за приема на членове, да поставим ясни правила и те да не бъдат толкова елементарни за да може клуба да привлича фенове не само заради отстъпките. Подвигнах и въпроса за комерсиализирането на форума и новите забрани, които се налагат и трябва да се спазват. Предложих и решение на проблема - създаване на допълнително място, свързано с форума, кадето тия дето сме и ентусиасти а и "петли" да можем да пишем свободно и по-този начин да се избегне отлив на потребители тук, които не им понасят правила и забрани. Имаше такива които ме разбраха правилно имаше и такива които не ме разбраха. Казваш че тихомълком трябва да се "бунтувам". Не сме ли се събрали в допълнителните форуми за сайта и клуба за да дискутираме неговото бъдеще и всеки да казва своето мнение? Аз казвам моето и понеже то не ти харесва та затова съм се бил бунтувал. С много неща не съм съгласен, правя ги на въпрос и каквото каже мнозинството това е. Нито веднъж не съм се цупил и хленчил за това че някой не е бил съгласен с мен. Уважавам мнението на всеки, твоето също. Ако ми се съберат много неща, с които не съм съгласен, съвсем тихомълком ще напусна форума или клуба или и двете и то без лоши чувства. Така няма кой да пищи и да вдига врява и всичко ще е ок защото то друг устата не си отваря като нещо не е в час. Така де :wink:

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 10 Фев 2004, 13:27

Мен ми се изчерпват силите да обяснявам всяко нещо на всеки един поотделно, затова и намалих участието си във форума! Ще направим отделен форум за хората, които споменаваш по-горе! В интерес на истината имаше такъв форум, но след напускането си Андро реши, че е по-уместно него да го няма, и без това нямаше кой знае какво участие в него!

Просто Ни (мен и Иво) малко време, защото неможем да смогнем с всичко!

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 10 Фев 2004, 13:57

Майната им на доп. форуми сега темата тука е друга. За доп. форумите има тема в общия ама някой взе та я заключи и сега пак нова ще трябва да отваряме. Това офф топик де.

Май и на alx темата отиде оффтопик :wink: Та с теб вежливо си спорим за комерсиализирането на форума, моето дразнене и такива едни неща.

Turturelo, сега ще опитам да говорим на един език. Аз със твойте мнения съм бил почти винаги съгласен но аз гледам от време на време да тегля майната на МОЙТЕ мнения и да се опитам да погледна от различни гледни точки и ъгли върху един проблем или дискусия, за да не се превръщам в кон с капаци. Пиля щото друг не се наема да пили. Вдигам дандания в постингите си щото ако си гледаме нашите си мнения ще се затворим много неприятно.

Сто хиляди правила и сто хиляди забрани. Искаме нови членове ама тия нови членове в 80 процента от случаите си ги набираме от форума. Ама във форума нещо много правила ....а тия правила нещо много отблъскват хората. Влизат спонсорите и гледат как стадо модератори и администратори погнало нещастните потребители и с държавен вестник ги плющи по главите и им чете морал за скорости, морал за незаконни действия и морал за превишена скорост. Някак не се връзва работата ни със спонсори, ни със нови членове ни с нищо. Та така :wink:

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 10 Фев 2004, 13:58


автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 10 Фев 2004, 14:15

!!Asen_X написа:Сто хиляди правила и сто хиляди забрани. Искаме нови членове ама тия нови членове в 80 процента от случаите си ги набираме от форума. Ама във форума нещо много правила ....а тия правила нещо много отблъскват хората. Влизат спонсорите и гледат как стадо модератори и администратори погнало нещастните потребители и с държавен вестник ги плющи по главите и им чете морал за скорости, морал за незаконни действия и морал за превишена скорост. Някак не се връзва работата ни със спонсори, ни със нови членове ни с нищо. Та така :wink:


Ехееее мисля, че прекалено много го драматизираме проблема... Даже мисля, че и издребняваме вече!
Ти ми изброй забраните и правилата - аз ще ги коментирам едно по едно!
Откъде се познаваме с теб? От форума, откъде се познавам аз с 99.99% от хората членове или не на BMW Клуб България - от форума?! Е откъде да ги набираме членовете? По аптеките ли да ходим?! Много ясно, че най-силното ни перо е форума. Наложили сме някакъв вид правила ако щеш да отсеем неподходящите хора за членове на Клуба - колкото и неадекватно да звучи ако искаш така гледай на нещата!
Горките потребители, плющели сме ги по главите с държавен вестник - е това вече е глупост, ще ме извиниш! Ще дам пример - BMW Клуб България, чиято собственост е вече този форум е организация с идеална цел, която набира скорост и сериозно положение, за да организира BMW Клуб България събор с гонки например трябва да отиде да каже на властите "Добър ден, ние сме еди кои си, сериозни сме, искаме подкрепа"! Разбери, че никой няма да се хване да охранява подобно мероприятие ако участниците са банда шайки, луди да дават газ и да вършат глупости! Просто никой няма да поеме отговорността при положение, че риск има! Както тази година, официалната част си беше както трябва организирана ... някого да сме спряли да прави простотии след/преди това? НЕ! Значи глупостите са си глупости, официалната част си е официална част! Клубът и форума трябва да имат изрядно лице, да се ползват с уважение и като се каже - BMW Клуб България да се знае, че има стойност това име! Мога да ти дам друг пример - миналата или по-миналата година не разрешиха провеждането на моторджииски събор около Търново, защото никой няма да си сложи главата в торбата и да се нарами с обуздаването на 500 пияни моторджии, луди за връзване! Всяка година се претрепват по няколко човека по такива събори и това се знае от обществото, това е изградената представа за моторджииски събор в обществото! Ние искаме да изградим положително мнение за нас в хората, а какво си правим в действителност си е наша работа! Затова бием тъпана, че форума трябва да е донякъде сериозен! Факт е, че Камор Ауто дойдоха с прекрасни впечатления при нас, отнесоха се с невероятно уважение към нашата общност, това лично мога да ти го кажа - от първа ръка информация! Дали се отнасят така към потребителите на тунинг.бг форума, където сигурно нямат подобни правила и всеки прави каквото си иска?! Опитваме се да намерим тънката линия м/у демокрацията, свободията, авторитаризма и сериозността!
Последна промяна Turturelo на 10 Фев 2004, 14:37, променена общо 2 пъти

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 10 Фев 2004, 14:19

Ами да я намерим де ....нали за това сме се събрали... :wink:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 10 Фев 2004, 16:05

аааа ма, ша ви заключа темата :mrgreen:

пък вие се съберете на по бира-две-три-повече и си уточнете позициите ;)

не забравяйте, че всичко е със цел фън ;)

аз не съм член на клуба по понятни причини, но доста съм видял по автофорумите по света и моето мнение- така отдалече е следното:

1. форума като скелет (не като съдържание) да се изчисти от "хлапашки" понятия. от там и забележката ми за описанието на "страхотни истории"

2. да има стреетрейсинг секция, но описанието и да от рода че "клуба не одобрява тази дейност със оглед на опасностите свързани с нея и по тази причина не носи отговорност за съдържанието по темите"...
алекс
трабант 601с
разни други возила

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 10 Фев 2004, 17:12

Turturelo :bowdown:
много си прав за всичко, което си написал и благодаря з аразбирането и даванаето на шанс на лудите глави. Исках да подчертая, че сме на една позиция относно развитието на форума и клуба и че трябва да сме за пример на другите, затова исках още веднъж да подчертая, че аз лично ще се занимавам с агитацията по време на официални мероприятия да се спазва закона за движение попътищата.
Алекс-извинявай, че така се оффтопнахме :wink:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Crash Master
Аватар
Мнения: 1883
Регистриран на: 22.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '86 316; '89 520i
Мечтае да кара: Е28 М5

Мнение от viper » 18 Фев 2004, 13:01

Turturelo написа:..Наложили сме някакъв вид правила ако щеш да отсеем неподходящите хора за членове на Клуба - колкото и неадекватно да звучи ако искаш така гледай на нещата!


Само не ми стана ясно, защо се пускат теми от типа 'върни се Роска', защо Киро почти не пише, и не само те. Ако трябва да сме честни тая работа с правилата отся, не 'неподходящите хора' а точно обратното. И то к'во стана - българския сайт за БМВ ентусиасти вече не разполага с истински такива :x ДА ЖИВЕЯТ ПРАВИЛАТА И ЗАБРАНИТЕ, ДА НАПЪЛНИМ ФОРУМА С БЕЗЛИЧНИ КУЛТУРНИ ПОТРЕБИТЕЛИ, ДА ПРЕКРЪСТИМ ФОРУМА В 'САЙТ ЗА ПЕНСИОНИРАНИ МЕРЦЕДЕС ШОФЬОРИ' (нищо лично срещу собствениците на таз марка) :x :x :x


Turturelo написа:Факт е, че Камор Ауто дойдоха с прекрасни впечатления при нас, отнесоха се с невероятно уважение към нашата общност, това лично мога да ти го кажа - от първа ръка информация!


Като реша, че имам парите за новата 6-тица, това определено ще ми направи впечатление, ама като ходя за резервни части при арабите (щото с оригиналните за 1-2 месеца ще си купя още една е30-ка) много ми дреме, както и на почти всички останали :wink:

То форума си е ваш де - аз си изказвам мнението. Ако е забранено може да го изтриете с кеф (даже и мене)

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook