Най Скандалния Джип - Познайте Героя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

главен сектант :)
Аватар
Мнения: 2511
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: Лондон
Пол: Мъж
Кара: E36 325i
Детайли за колата: Септември 1991
M50B25 - Без VANOS
GAZ Gold Coilover Kit
Eibach 28мм Предна Стабилизираща Щанга
М3 Ево 20мм Задна Стабилизираща Щанга
325мм предни спирачки от Е46 330i
294мм задни спирачки от Е46 328i
Zimmermann Дискове, Carbone Lorraine накладки, Goodridge маркучета

Най Скандалния Джип - Познайте Героя

Мнение от WeiSTD » 06 Юли 2009, 2:46

Може в най скоро време да очаквате по Българските пътища, Тойота Джип с лепенка от Нюрбургринг-а. :)

Който познае героя на тази страхотна история, печели усмивка по радиото. :mhihi:

Жокер: Известна форумна личност, и да извади този джип на тази писта . . . голем смелчага! :Р

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
БИАД Авто-Пазар Тийм

You can take the people out of Bulgaria, but you can never take the Bulgarian out of people.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Мнение от Stanchev » 06 Юли 2009, 7:36

по усмивката се познава :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 331
Регистриран на: 10.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2006 330xd, 2008 A8 4.2tdi
Мечтае да кара: WBS

Мнение от Brat mu » 06 Юли 2009, 9:53

скача му се с джип :mhihi: :driving:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1441
Регистриран на: 28.01.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2005 E61 525d
Мечтае да кара: просто да кара...
Детайли за колата: <3

Мнение от |`oTuH » 06 Юли 2009, 9:57

къде му е носията?
4 8 15 16 23 42

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 06 Юли 2009, 9:59

А дали с кабриото нямаше да даде по-добро време? :)
Изображение

главен сектант :)
Аватар
Мнения: 2511
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: Лондон
Пол: Мъж
Кара: E36 325i
Детайли за колата: Септември 1991
M50B25 - Без VANOS
GAZ Gold Coilover Kit
Eibach 28мм Предна Стабилизираща Щанга
М3 Ево 20мм Задна Стабилизираща Щанга
325мм предни спирачки от Е46 330i
294мм задни спирачки от Е46 328i
Zimmermann Дискове, Carbone Lorraine накладки, Goodridge маркучета

Мнение от WeiSTD » 06 Юли 2009, 11:48

Не

Тоя джип с тоя двигател мноу бега :Р
БИАД Авто-Пазар Тийм

You can take the people out of Bulgaria, but you can never take the Bulgarian out of people.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 9.08.2005
Местоположение: Добрич

Мнение от lazaronni » 06 Юли 2009, 11:56

Казаха ми, че правел някакви 7ци там :twisted:
Take Me to the Hospital...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 06 Юли 2009, 12:06

какви седмици бре :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

Малката Базука
Аватар
Мнения: 1106
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e46 e30

Мнение от bozukov_a » 06 Юли 2009, 16:36

И 8ци сигурно ще прави :) ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: jdM_s0M3wH3Re.loc

Мнение от LordDigital » 07 Юли 2009, 4:52

Интересен SWAP.

Наи-вероятно е правен във япония ,от където е и докаран тоз джип (познава се по огледалото) тия ненормалници си падат по всякакви такива изгъзляци:) Турбините наи-вероятно са керамичните което значи че със над 350 коня на колелата ринга нема да изкара ,за тия коне е пълна лудост да се махат оргинаните COP-ове.

Иначе които и да го е карал там ,евала тия шасита са били бая години лидери във класова си по пътен просвет ;)
Изображение

E30 Fanatic!
E30 Fanatic!
Аватар
Мнения: 4057
Регистриран на: 14.10.2005
Местоположение: Столичанин
Пол: Мъж
Кара: Е36 328g
Мечтае да кара: Е30 Cabrio, Е30 с голям мотор, Е30 М3 SportEvo

Мнение от Дилян Пенчев » 07 Юли 2009, 10:07

Аууу, аз защо не забелязах че има такова нещо под капака :shock:
Изображение
Какво се мъчиш да четеш тука, не пише нищо интересно вече :)))

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 07 Юли 2009, 16:27

сядам пред компютъра все още много замаян след всичките тези дни , близо седмица :D Голяма лудница , много път , много нови неща и хора ,както и детската ми мечта да ида на Nordschleife-то :angel:

Първо искам да благодаря на Сашо WeiSTD за посрещането ,което ми организира и за джантите на кабриото , на oxam и брат му за всичко което направиха за мен до последния момент и на Пешо , който бе така учтив да ме разведе из целия Лондон по суша и вода - страхотно готин човек е , нямам какво да кажа :angel:

Предполагам за столицата на Англия няма смисъл да рзказвам (хареса ми :) ) ,колкото и8ма смисъл да разакажа за атмосферата на Нюрбургринг ,както и за вечерите с голямата група на масата :angel: :angel: :angel:

Тук горе долу започнаха нещата , Славчо и Сашо до звяра :mhihi:
От Лондон между другото си тръгнах вероятно отслабнал (толкова жега, слънце и пот леле мале :help: )
Изображение

Едва седнали в джипа да се прибираме със Сашо , виждаме един готин TVR ,който съответно обсъдихме и две минути по-късно на първото кръгово движение ,както седяхме и си чакахме реда изведнъж се чу отзад "ПРАААС" и ние поподскочихме на седалките :mhihi: Рекох му "Ей за това се правят застраховки , сега си е*а майката" :arrow: отиваме отзад и гледаме ,че на масивния теглич има малко синя боя от TVR -а а той горкия със спукана предница :mhihi: Отпред нали са пластмасарка тия зверове та така се беше спукал а колегата се псуваше и държеше за главата , попита отчтиво има ли нещо на Тойотата след което си тръгнахме по пътя ...

Няколко думи за Хай лукс-а - уникално удобен и ергономичен джип , това определено е втората кола след мойта с която пътувам също толкова удобно и без да натрупа никаква умора :shock: Японците са били сътворили нещо много истинско , по много неща правя аналогии със по-старите БМВ-та ,нямам думи просто...Вчера си Тръгнах от Villach в Австрия и за 13 часа през ГКПП Стрезимировци си бях в къщи без капчица умора ,даже накрая по отсечката от Сурдулица в Сърбия до ГКПП-то подадох всичката газ по отсечката ,която е просто уникална ... Жестоки завои , красива природа ,абе почнах да се забавлявам след 12 часово пътуване :mhihi: Хората които изпреварвах се хванаха за главите сигурно от това как лети джипката нагоре и как ги изпреварвам :mhihi:
Изображение

Ултра любезните домакини Сашо и Пешо ме посрещнаха със страхотна газирана напитка ,която с две длътки ме накара да погледна към страхотната глетка от балкона с други очи хахаха :mhihi: Пешо направи такова съотношение на джин към тоник ,че не е истина просто сърдечната клапа ми се отвори докрай и направо полетях :twisted: :mhihi:
Изображение

Тук в жегата реших да полегна малко както местните ,но бе задълго :confused: От този дворец се носеше много крива музика , нек'ви цигулки , как нямаше някой от шефовете после като тръгнахме със сашо за ринг-а да му пуснем малко МУЗИКА :twisted: та да видят как се мъчат с това скрибуцане егати :mhihi:
Изображение

Между другото ако някой каже ,че Англичанките са грозни ,да знае ,че категорично се лъже :nono: С Пешо бяхме седнали на една пейка в Хайд парк и пред нас мина по главната алея половин Лондон за концерт на Блър и на моменти бяхме смаяни просто :mhihi:
Ето тук една сграда на центъра ,която ме смая със живата и перфектно аранжирана зеленина (значи на одеало , като тези в които завиват компютрите в кашоните за продажба и перфектно скрита напоителна инсталация водата се стичаше надолу като така достога до всяко растение а пък растенията бяха наслагани като в джобчета на "одеалото" и резултата особенно на живо е
потресаващ :shock: :shock:
Изображение

Част от багажа в момента , в който тръгвахме за Германия ,след още 10 минути колата беше пълна до тавана а музиката ,която се носеше от нея караше дори непознатите хора излизащи от входа да се усмихват пезевенската :mhihi:
Изображение

Тук вече в красивото селце , в което бяхме уикенда на едва няколко км от легендарната писта 8) На снимката Стани си подготвя ///М3-ката за голямото "дране" :twisted:
Изображение

Тук и Алекс 320 кабрио ,както го знаем всички подготвя и неговият звяр за двудневният маратон.Бързам да му благодаря от сърце за 10-те обиколки ,които ми направи по уникалното трасе :yes: Автомобила е наистина страхотен скалпел ,както казва alx , Сашо знае пистата като пръстите на ръцете си и направо ме хвърли на седмото небе :D
Страхотен баланс , много добри спирачки , прекрасен 6-так ,тази кола с подходящите сликове може да бъде абсолютния демон :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

Тук един автомобил на път за пистата ме накара да изтръпна :twisted:
Изображение

Нищожна част от пистата, която е разположена ,както знаем в планинска местност.Степента на сложност е огромна по мое виждане , мотоциклетите не вървят там , автомобилите са по-бързи ... Пистата има много прагове , рязка смяна на виражите , завои и като цяло е най-вече трудна заради високата скорост , с която може да се кара там :twisted: Там станах свидетел как малки Суифтове нямат настигане :shock: ,как има Голфове ,които също се движат с невероятна бързина по трасето
Изображение

Тук отвориха пистата и започнаха да летят първите автомобили 8)
Хората си отиват там на пикник и по цял ден се наслаждават на уникалната атмосфера :twisted: Блазе им ...
Изображение

Там човек не може да каже "това не е бърза кола" или онова не струва нищо ,защото всичко почти без значение на марката лети на умиране :shock: Едно ново Сироко с някакъв тунинг и много голям карач ни замина много сериозно :shock:
Изображение

Сашо кабриото ни посреща на пистата :D
Изображение


Следва ...


Георги Пенчев
Изображение

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 07 Юли 2009, 16:47

Тук кратък разговор преди да влезем :D
Изображение

Без коментар :D
Изображение

Един от многото Голфове на пистата , погледнете спирачките :twisted:
Изображение

Тук със Сашо със Z4-ката летим , никога не съм усещал такава компресия на тялото си ,като от рязките изкачвания по склон от поне 10% след спускане от подобен и скорост 240 км/ч , колеги уникално е чувството , направо имах усещането ,че мозъка ми се обезкървява и ,че ще се напикая покрай другото :mhihi:
Изображение


Следва ...


Георги Пенчев
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 19.03.2008
Местоположение: България, Разград!
Пол: Мъж
Кара: E46 320D 150ps
Мечтае да кара: ///M

Мнение от Mr_Spirit » 07 Юли 2009, 19:12

Браво за страхотната групичка която сте направили и сте си изкарали уникално като гледам по снимките! Завиждам ви! :winky:
Цяла България под едно небе с една марка автомобил - BMW !!! bmwpоwer-bg.net

http://sites.google.com/site/az099090/

Калоян Христов

Изображение

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 07 Юли 2009, 19:20

Браво браво...чуството да си на ринга е...просто..кажи речи равно на чист секс :)

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook