Какво, БМВ ли?

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 26.10.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW E 36 320i Touring
Мечтае да кара: Мазерати
Детайли за колата: Стар чук - сребристо комби Е36 от 96-та.

Какво, БМВ ли?

Мнение от D.Stanev » 19 Май 2010, 12:25

Колеги, изчетох доста теми в тоя раздел, кой как и защо си е взел БМВ, но като моята не видях. По принцип съм фен на Ланча, от 10 години съм на тази марка като в момента съм с третата...
Имахме си в къщи едно малко сладичко фиатче Уно, което ползвахме като резервна и предимно градска кола, докато един ден жена ми не катастрофира с него... челно (оцеля слава богу)

Uno.JPG


И така оставихме стареца без кола с която да си ходи на село... По едно време човека ме вика и ми показва един Опел Кадет 1988 година... изгнил... ужас, и ми вика "мисля да го взема"... Беше готов да даде 1200 лева за него :mrgreen:
Звъня на баджо в Дупница, той на негов приятел с автокъща да видим нещо прилично до 2 бона... Човека казал "имам". И така отиваме, а той ни показва три коли, които може да даде за 2000 лева... Едната - светулка - БМВ Е36 320 - комби... Викам - Бря! Питам какво и има, пък той казва, че и няма нищо и ми подава ключа да я пробвам...
Няма какво да обяснявам - взехме я!
Даже ходих на събора с нея... Всичките ми приятели много я харесаха, аз също... Единственото което не ми харесва е позицията на водача и имам малки бележки към ергономията...
Но пък за сметка на това е със задно! Даже си мисля за шперче :mhihi: но и така става за въртележки...
Това е общо взето... Вече може да се каже, че съм фен на марката! Най-много ми харесва звука на шестака :smoke:
Ето я:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
BMW Crash master

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8328
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от vicho » 19 Май 2010, 12:36

Erdanel написа:...


първо благодари на Бог или там в каквото вярваш, че жена ти е добре, че като гледам Уното лошо ми става :shock:

второ - забележката ти е неуместна, най-вероятно не си се справил със седалката и/или настройката на волана, позицията в е36 е една от най-добрите, да не кажа най-добрата в този клас коли от 90-те години.

трето - браво за колата, цената няма да я коментирам, дано ти служи вярно, както и ти на нея :bchug:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от akula » 19 Май 2010, 15:50

ланча викаш... нищо против ланчите, и алфите, само дето фЕат загробва сичко до което се докосне. много ми е интересно как ще се оправят хамериканците с него. за уното- курбан, бате, жена ти е вечеряла с Господ тая вечер дет се вика.
за комбото- поздравления, не знам как са цените сега, ама за 2е бинки тоя лъскоч ми се види оферта.но не ме убеждавай че уното има по- добра ергономия от е36цата :mhihi: даже и преди да го докарате до тоя хал. майтапа настрана, прав е колегата vicho, виж пак настройките :yes:
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 26.10.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW E 36 320i Touring
Мечтае да кара: Мазерати
Детайли за колата: Стар чук - сребристо комби Е36 от 96-та.

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от D.Stanev » 19 Май 2010, 16:06

За цената - просто човекът беше много близък приятел на баджанака от детството, пък и той му върши услуги (диагностика и пр.) та предполагам затова е такава... даже не бяха успели да върнат километража :mrgreen:
Иначе бимбарата е 96 година с климатроник, шибедах, парктроник и пълен ел.пакет. Човекът от автокъщата препоръча тази (имаше опция и за 318-ка седан) с аргумента, че никой не си купува комби за гъзарлък и палене на гуми.
Пък за седалката наистина ще пробвам, че нещо много ниско и е положението...
А Ланча е нащо специало (няма нищо общо с Фиат и Алфа) като лимона с портокала :mrgreen:
Ето я моята настояща "печка с вентилатор" :smoke: :
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
BMW Crash master

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от HeBePeH » 19 Май 2010, 16:28

Колега добре дошъл в сектата :clap: .
Историята с женати наистина е феноменална , много се радвам че оцеляла (сигорно неиска да се качи повече в кола).
За комбито какво да ти кажа , е36 комби с М - Пакет и джанти предпочитам пред купе със същите екстри. Както ти казваш друго си е взука на шестимата от пред.
Иии последно даразбирам ли , че дядото е пак без кола :mhihi: , или му я даваш да я покарва и той ;) :bchug:
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 26.10.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW E 36 320i Touring
Мечтае да кара: Мазерати
Детайли за колата: Стар чук - сребристо комби Е36 от 96-та.

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от D.Stanev » 19 Май 2010, 16:33

HeBePeH написа:Колега добре дошъл в сектата :clap: .
Историята с женати наистина е феноменална , много се радвам че оцеляла (сигорно неиска да се качи повече в кола).
За комбито какво да ти кажа , е36 комби с М - Пакет и джанти предпочитам пред купе със същите екстри. Както ти казваш друго си е взука на шестимата от пред.
Иии последно даразбирам ли , че дядото е пак без кола :mhihi: , или му я даваш да я покарва и той ;) :bchug:

Давам му, ама последния път като ходил на село щял да се пребие... човека без да иска натиснал копчето ASC и си е..ло майката... пък карал по разкалян черен път :mrgreen: взело да "танцува" - беше много уплашен горкия...
Едвам го отучих да кара на втора из града и да не я форсира като я запали. Не я чува как работи и си мисли, че ще угасне :D
BMW Crash master

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от cod-cdbp » 19 Май 2010, 16:53

Erdanel написа:
HeBePeH написа:Иии последно даразбирам ли , че дядото е пак без кола :mhihi: , или му я даваш да я покарва и той ;) :bchug: [/b]

Давам му, ама последния път като ходил на село щял да се пребие... човека без да иска натиснал копчето ASC и си е..ло майката... пък карал по разкалян черен път :mrgreen: взело да "танцува" - беше много уплашен горкия...
Едвам го отучих да кара на втора из града и да не я форсира като я запали. Не я чува как работи и си мисли, че ще угасне :D


Е тука вече съм се смял с глас :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 29.10.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: служебни кошници

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от hoolie » 19 Май 2010, 17:39

_65536_kb_sec_ написа:
Erdanel написа:
HeBePeH написа:Иии последно даразбирам ли , че дядото е пак без кола :mhihi: , или му я даваш да я покарва и той ;) :bchug: [/b]

Давам му, ама последния път като ходил на село щял да се пребие... човека без да иска натиснал копчето ASC и си е..ло майката... пък карал по разкалян черен път :mrgreen: взело да "танцува" - беше много уплашен горкия...
Едвам го отучих да кара на втора из града и да не я форсира като я запали. Не я чува как работи и си мисли, че ще угасне :D


Е тука вече съм се смял с глас :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

аз на моя хавтомобил що нямам такова копче :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 10480
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от Leon » 19 Май 2010, 18:05

Тя и с ASC за 2 бона :shock:
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от Нено Б. » 19 Май 2010, 18:55

Leon написа:Тя и с ASC за 2 бона :shock:

Да бе :mhihi:
Браво за сделката, Ерданел :yes:
rwd фен

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 17.08.2009
Местоположение: Australia
Пол: Мъж
Кара: e31 850i ,f10 520d
Мечтае да кара: Детско багерче

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от BMWgiunter » 20 Май 2010, 12:03

Добре дошъл колега , комбито добре изглежда за тази цена ,пък и с тези екстри .. си е направо на далавера,надявам се много безаварийни километри да и навъртиш и да правите всяка година курбан че като гледам уното... :conf: :++
Изображение Изображение


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от dimithur » 21 Май 2010, 14:30

А на колко километра е колега :lol:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 26.10.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW E 36 320i Touring
Мечтае да кара: Мазерати
Детайли за колата: Стар чук - сребристо комби Е36 от 96-та.

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от D.Stanev » 21 Май 2010, 14:40

dimithur написа:А на колко километра е колега :lol:

293 хиляди и нещо (знам, че не е връщан, поне в БГ де, понеже по принцип баджо е този който извършва тази манипулация в тази автокъща :mrgreen: )
BMW Crash master

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от ивчо » 24 Май 2010, 8:52

А лелееееее!
Още едно нагледно доказателство,че тез коли 106/Saxo/Uno и т.н.,т.е. с големината на фотьойл,при удар са си толкоз кекави,че даже опасни!
А като гледам и бутилкитеее ... Надявам се поне една свещичка да сте палнали,просто ей така!
Евала за покупката,със здраве да си я ползвате много км! :)
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Какво, БМВ ли?

Мнение от u`F`o » 25 Май 2010, 0:00

А да попитам за удара. Че е бил, челен- челен е бил, но с каква приблизителна скорост знае ли се? Аз предполагам 50-60км някъде е бил удара, но в какво се е ударила. Радвам се все пак, че при този вид на Фиата жена ти е добре ;) Както се казва: "Важното е да сме живи и здрави, другото ще го нагласим" ;)

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook