Размисли и Страсти....

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 13.02.2003
Местоположение: Sofia

Размисли и Страсти....

Мнение от WestSide » 20 Апр 2005, 23:46

Днес както си карах хубавата 318-ка(Е46) и почнах да се ядосвам... Спомням си като си я купих колицата преди 7 месеца и като се качих в нея и като си карах на затворени прозорци имах чуството че не участвам в движението,ами просто си летя нагоре-надолу и нищо не се чува,нищо не тропа,дрънка и т.н.А днес,какво си мисля днес...мисля си че всичко хлопа и ме дразни зверски...е как няма да хлопа като то не са дупки,то не е чудо в тая София..за една зима и имам чуството че пак карам старата си кола(е36,хлопаше си стабилно)..Или може би си въобразявам че нещо не е наред с мойта кола...Мисля скоро да я откарам на някаква диагностика таз колица,че ми се струва че окачването не е 100% наред..Много ще съм благодарен ако ми кажете къде ще е най-добре да я заведа(предполагам Камор или Дару)..но все пак трябва и да се съобразявам и със сумите които ще искат тези сервизи! Мислите ли че наистина може да се разхлопа колата за 7месеца и 15к км. навъртяни предимно в София и от време на време извънградско??И то ми се струва че си хлопа и по вратите ииииии,абе всичко ми се струва че дрънка...Това според вас,колеги как може да се оправи....!?!А другата мъка е че все си викам че ще я карам по-лекичко тая кола,ама как да я карам по-леко,нали е БМВ,аз за какво съм си купил БМВ,за да го карам като БМВ,а не по инерция..Айде стига съм пълнил Форума с глупости и размишления,това споделям от моите мисли с вас,моля помогнете ми!!!:) :) :)
Killing Ain't Fair,But Somebody Got To Do It!

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 21 Апр 2005, 7:12

то тя и моита кат стана на 15 години и 200+к,почна нещо да похлопва и прискърцва :mhihi: ма може ли да ги правят толко кекави :mhihi: ще си запиша час в Камор тез дни да я видят,а и нещо не въри кат и 20-ска-комбинизон :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 21 Апр 2005, 8:02

Явка не се бъзикай така
с хората виж човека се
оплаква хлопа му нещо ма
май не е от колата :mhihi: ;)

Сега сериозно :uups:
Една кола в София можеш
да я раздрънкаш и за 15 км
стига да искаш ;) друг е въпроса
как караш...
Общо взето не би трябвало да хлопа
и най-вероятно така ти се струва.
Преди да предприемеш какво и да
било първо се качи на един
дръгел на 15г. покарай малко и
полсе се качи в твойта... така ще разбереш
дали си въобразяваш ;)

Пък ако дадеш малко инфо
какво точно те притеснява може и да
се намерят хора тук които да ти помогнат
без да ти взимат 3-4 кожи от гъ...рба :lol:
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 13.02.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от WestSide » 21 Апр 2005, 15:17

Хах,то моя пост си е за ебавка:) Нали затова съм го кръстил "размисли и страсти"!Иначе сериозно си мисля че все пак се е поразхлопала мойта кола...а и днес се качих на Е38 - 1999г. и направо мойта не че хлопа амиии ще се счупи на две!Мисля че е крайно време да дойда на някоя прекрасна сбирка на ЕКО,вместо да чета само форума...нищо де скоро ще е !!:)
Killing Ain't Fair,But Somebody Got To Do It!

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 24 Апр 2005, 15:54

вчера те видях в студентдски град, ама съм ти загубил телефона, та не можах да ти звънна.
Ати
(ПС - ма като мина покрай нас се носеше едно скърцане и тропане :mhihi: )
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook