BMW E46

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 31 Мар 2003, 23:08

Нищо, нищо...
не се шашкайте толкова.
Това е едно полезно упражнение. Какво му е лошото да можеш да пишеш на кирилица?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 01 Апр 2003, 2:28

ми ние се учим.... :lol:

Ама като сме трагнали само на кирелица да пишем, тогава и никовете да си ги пишем на кирелица...да не става обаркване :wink:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 20.04.2002
Местоположение: USA & BG
Кара: BMW/ Mercedes
Мечтае да кара: Porsche

Мнение от 3C » 01 Апр 2003, 6:02

KGB написа:ми ние се учим.... :lol:

Ама като сме трагнали само на кирелица да пишем, тогава и никовете да си ги пишем на кирелица...да не става обаркване :wink:


Evaла KGB :yes: , iskat da ne se pishe na latinica a izpolzvat "BulgaroAngliiski" dumi > ходи ги разбери ! :shock: anyway :arrow:

Отностно за тези Тургоvе тука : колата е отvorена , клuchut си е на vоланут но е vурзан с тунко стоманено жило за да не го жземе ниакои --моjesh да палиsh колата да пипаsh какvото си искаsh po dvigatela i. t.n. niama nikoi koito da te bezpokoi само не даvat da ia karash no mojesh da ia mrudnesh napred nazad и да преценисх по този нацхин. Прегледут е циал ден (Петук) така цхе ако искасх мойесх да стоисх колкото дулго поискасх инацхе тургут обикнбоженно поцхжа ж 9АМ Субота , но от 7АМ до 9 Ам пак мойесх да пробжасх.
Доста ежтино vurvat samo loshoto e che ti iskat 10% + dadenite ot raiona 8% sales tax ta izliza 18% taksi v/hu dadenata stoinost do koiato e stignalo naddavaneto.
Minaliat mesec imashe Porsche Carrera s dvoinoto turbo chistak novo което при диларите е по $115 базожа цена преди екстрите и таксите , а тука утиде за около $60К . Az taka се биах наvил на едно Феррари 348 базоvиат модел (ако си гледал поредиците (филмут) Магнум PI) то утиде за $20.000 преди таксите a po vestnicite takiva sa po 40-50 нагоре.....жкурпа ми бесхе журзана пецйхалба $$$$
М/ду другото този тург е пак малко по скуп но има пожецхе ЕУ коли - инацхе има и много по ежтии други тургоже .
Колите са от лист ретурн или от дрога дилери конфискирани или жзети от Банките които не е могул да си плати сметката за месеца .А ако утидесх кум ЛОС Ангелис то там се е заринало от тургоже и се дусхут как да изцхистат колите.
Тука така много хора пражат $$$$$ от покупко преподайба на коли от тези тургоже, но сега с тази жоина целата иконоимика е надолу и много не журжи покупката ....т/е. сега е изгодно за купожателиат но не и за продаvachut.
Az lichno ж днесхно жреме bih preдпоцхел бензина пред Диесела (макар цхе имам хубажи спомени с моиата кола Форд Орион 1.6Диесел ж БГ т.е. цхе се жозех напулно безплатно като жзимах нафта от приатели с камиони), но както ти казжасх схте ти труабжа за путужане то триабжа да турсисх специални колонки искам да кайа не жсиака продажа диесел пук и цената е поцхти сусхтата имасх единстжената пецхалба ж икономицхноста на колата, но не забражиаи цхе един тунап и попражка на ДИесел е 2пути пожецхе от бензин ..... така цхе накраиа жсицхко излиза горе долу едно и сусхто.



ako imash ниакакжи vuprosi и ako poiskash mi prati licheno pismo .... zashtoto tuka na takuv vid kasha/pisane v budeshte ili pone za sega neznam dali shte pisha много/много! :roll:

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 01 Апр 2003, 8:09

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=2207

или да се самоцитирам "ps. Разбира се nick-ове, термини, заглавия на песни и въобще всичко, което е известно на латиница си остава така. Мисля, че ми схванахте мисълта .."

Честно казано взех да се изнервям вече, доколкото знам несъм и само аз ... как на всички им работи кирилицата и на никого не му се преключва, а няколко човека немогат да се оправят? С KGB се разбрахме да кача специално на някой чужд free server кирилизиращ софтуер за Windows 95/98/ME/NT/2000/XP и след това трия наред! Всеки да се оправя както може.. Не ми се сърдете, но това над моя постинг в код "Матрицата" щеше да е по-ясно..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 01 Апр 2003, 23:18

Turturеlo,

Спокойно де....както виждаш че минава ме на кирелица.... :)

Не ни се сърди но имай в предвид че все пак някои от нас пишат по цял ден на англииски и като минем на кирелица става малко абъркване. А това за превключ ването наистина е така...отнемам ми по 40% повече време да напиша един пост. :(

Извинявай ако си се засегнал нещо :wink:

ps: намерих Флех тупе 2К на датекс..но ми иска някъв регистрационен клюц...за сега работи де,,не знам до кога...ако на някой друг му трябва флех тупе и е извън БГ, аз ще му пратя.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 02 Апр 2003, 6:06

KGB написа:
ps: намерих Флех тупе 2К на датекс..но ми иска някъв регистрационен клюц...за сега работи де,,не знам до кога...ако на някой друг му трябва флех тупе и е извън БГ, аз ще му пратя.


ако си толкова голям мераклия да си съсипваш прозорците с отвратителните продукти на Датекс, аз мога да ти кажа от къде да си свалиш регистрация, но да не виниш мен след това ;-)
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 02 Апр 2003, 6:27

какви прозорци :shock: :shock: :shock: ????

Казвай преди да е станало нещо лошо, че точно в момента ми трябва пс-то много?????
Изображение

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 02 Апр 2003, 10:52

KGB написа:какви прозорци :shock: :shock: :shock: ????


прозорци = windows

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 02 Апр 2003, 19:14

Ivan написа:ако си толкова голям мераклия да си съсипваш прозорците с отвратителните продукти на Датекс


Аз пък как не познавам никой да му е правил проблем FlexType-а? Всичките ми приятели и познати го ползват на всякакви прозоръчни OS-ове... Аз лично съм го ползвал на 95, лаптопа ми е с 98, имах интернет клуб 11 pc-та с МЕ, бях с 2000 на едното ми pc в нас и в момента съм с XP... Лично съм го слагал на поне 50 машини и съм го давал на още толкова хора и никой не се е оплакал ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 02 Апр 2003, 19:31

Ми й на мен никъкви проблеми не ми дава за няколкото дена през който го ползвам.....с него си пиша на Кирелица и проблема с превключването отпадна.

Благодарностти на Turturelo :wink:

Все пад дайте мнения по Е46.... :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 02 Апр 2003, 23:04

Я дайте мнениа по въпроса....

Е46-БМВ 323и 2000година или БМВ 320д 1999-2000г. ще е по добре за БГ, като цена подръжка и т.н. ???

Не говорим за ускорения и мак. скорост.!
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 02 Апр 2003, 23:38

Разхода ще ти е по-голям с 323-та, иначе като знам какъв е БГ дизел-а по-добре си вземи бензин, защото ще си скапеш колата :? Като части според мен няма да има разлика, а за кефа от 323 бензин няма да говоря. Според мен взимай бензина и почвай да му се кефиш :yes:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 03 Апр 2003, 3:04

Mмм да, и аз така нещо взех да се навивам повече на бензина.

На моята фиеста в БГ 2 пати ми се е случвало да ми замрезне нафтата...почва се едно сваляне на резервоари, продухване на гориво проводи, и наи-лошото продухване и чентровка на дюзите...да не говорим че нафатениа филтар е фира всеки 4 000км....Това удовоствие парвия път 250лв. втория 400лв....това е за овикновен дизел... Един познат имаше чисто ново 406-ХДИ това му се случи и двигателя му беше общо зето до там....

Представям си такова удовоствие колко ще струва за 320д...да не говорим за това аз как ще се чуствам :cry:

Не знам до тук съм почти на 100% за 323и, искам само да видя колко точно е митото на тази кола...на Мобиле.бг ми дава некви 5000$ :shock: хора от БГ казват че било около 4000лв. което е ОК, защото явно това с безмитния внос няма да ме огрее мене освен ако не реше да си докарам 325е...86година :)

п.с; ако не трябваше и да седя в монтреал до края на юни.... :( ама както са казали хората всяко зло за добро.

Някои ако е свалил програмата на Русенската митница, моля нека види колко е митото, защото на мене ми излизат ироглифи

323и, от Сащ, 170коня 2000година???

Мерси
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 03 Апр 2003, 5:39

Turturelo написа:
Ivan написа:ако си толкова голям мераклия да си съсипваш прозорците с отвратителните продукти на Датекс


Аз пък как не познавам никой да му е правил проблем FlexType-а? Всичките ми приятели и познати го ползват на всякакви прозоръчни OS-ове... Аз лично съм го ползвал на 95, лаптопа ми е с 98, имах интернет клуб 11 pc-та с МЕ, бях с 2000 на едното ми pc в нас и в момента съм с XP... Лично съм го слагал на поне 50 машини и съм го давал на още толкова хора и никой не се е оплакал ...


аз съм го инсталирал на няколко машини, защото на времето много не разбирах. но в последно време многократно съм оправял ПеЦета омазани от разбирачи. за които както съм разбрал от практиката най-лесният начин да "оправят" нещо, което не разбират е като насецкат някоя хитра програмка.
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 03 Апр 2003, 6:06

KGB написа:Ми й на мен никъкви проблеми не ми дава за няколкото дена през който го ползвам.....с него си пиша на Кирелица и проблема с превключването отпадна.

Благодарностти на Turturelo :wink:

Все пад дайте мнения по Е46.... :)


първи симптом - отваряш с уърда файлове и откриваш, че кирилицата вече не е такава е повече мяза на смесица между таи и клинописно писмо. втори - откриваш, че имената на файловете на кирилица също не се четат, скандиска ти дава грешка в тези файлове, а ти не можеш да ги прекръстиш или изтриеш! :dunno: веднага ще заподозреш кирилизатора (който е абсолютно ненужен на всичко майкрософтско от уин95 панюръпиан насам). деинсталираш го. с почуда разбираш, че това не оправя проблемите :dunno: , а как и да ги оправи, след като чудните ( :puke: ) програми на датекс ( :puke: ) нямат коректно функциониращ деинсталатор. решаваш да сложиш друг кирилизатор - например Булет( :puke: ). но нещата стават още по-трагични, то ако прочетеш рийдми преди да инсталираш сам ще се откажеш, ама кой го чете!?! :roll: ... :ok:

ако се интересуваш как точно си съсипал операционната си система виж http://free.hit.bg/injinera. там човечеца си е направил труда да качи и няколко скрипта, които са необходими за уин95 и 98, които ще оправят пропуските на храбрият системен интегратор, забравил да инсталира поддръжката за нашата мила азбука, която иначе си е вградена в тези ОС. и поддръжка за фонетичка qwerty клавиатурна подредба. май поствам за трети път този линк, а все още има недоброжелатели препоръчващи Флекс тайп :x :evil: :x :evil: :x :evil:


за е46 мога да кажа само:
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: Е46
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook