КаморАуто цени?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 13.07.2005

КаморАуто цени?

Мнение от Terroro » 16 Юли 2005, 10:24

Здравеите преди една седмица се сдобих с BMW E46 и сега сменям консумативи смених накладки и сега идва ред на маслото и филтрите!
Та някой знае ли колко горе долу ще ми струва това удоволствие в КаморАуто? да се приготвя психически и финансово :mhihi:
А и ако може препоръчаите ми сервис където добре ще ми обслужат пътния хулиган и няма да ме удерат жив като съм чувал за Дарукар :shock:
За първи път имам BMW и ще съм ви благодарен за всички съвети и хитрини на които ме светнете :idea:
Благодаря предварително!

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 16 Юли 2005, 11:11

пич ти ако не си се подготвил още като си зел колата тепърва ако ще се вайкаш .... ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Мнение от Bavarishe » 16 Юли 2005, 14:00

аз ти казах да не ходиш там че ще те разкостят,там иди само за филтъра на климатика или за масло
ТДС - Турбо Див Селянин

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 13.07.2005

!!`

Мнение от Terroro » 16 Юли 2005, 14:13

Хех не се ваикам просто се интересувам от цени и търся най-изгодния вариант мисля че никой не пръска безразсъдно пари.
От Камор казваш да си взема филтърите и маслото?
Кой е филтъра на климатика този дето се намира под една кора на предния прозорец като отвориш капака ли?
Извинете за предполагам смешните въпроси дето питам обаче просто толкова познания имам по въпроса :uups:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 17.02.2005
Местоположение: Sofia

Re: !!`

Мнение от Eli » 16 Юли 2005, 19:13

Terroro написа:Хех не се ваикам просто се интересувам от цени и търся най-изгодния вариант мисля че никой не пръска безразсъдно пари.
От Камор казваш да си взема филтърите и маслото?
Кой е филтъра на климатика този дето се намира под една кора на предния прозорец като отвориш капака ли?
Извинете за предполагам смешните въпроси дето питам обаче просто толкова познания имам по въпроса :uups:


Не се притеснявай да си задаваш въпросите. Аз в началото също бях така, но с времето се научаваш на доста неща. Лично аз си сменям маслото при Дунев, а и първоначалните ми ремонти също бяха там и съм доволна от тях. Ползвам и услугите на Камор, тъй като ми се наложи да сменям грунд модул на централното. В останалите сервизи ми отказаха да го правят. След това имах някакъв шум отзад, който се оказа от лагер. Също си го смених в Камор. И от тях също съм доволна. Така че всичко е въпрос на средства, но както казаха по-горе ентусиастите, щом си си купил такава кола, трябва да свикваш с по-големи разходи. Това е моето скромно мнение. Честито за новата придобивка и да си я караш с удоволствие и без произшествия.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Re: !!`

Мнение от BAYRON » 20 Юли 2005, 3:07

Eli написа:
Terroro написа:Хех не се ваикам просто се интересувам от цени и търся най-изгодния вариант мисля че никой не пръска безразсъдно пари.
От Камор казваш да си взема филтърите и маслото?
Кой е филтъра на климатика този дето се намира под една кора на предния прозорец като отвориш капака ли?
Извинете за предполагам смешните въпроси дето питам обаче просто толкова познания имам по въпроса :uups:


Не се притеснявай да си задаваш въпросите. Аз в началото също бях така, но с времето се научаваш на доста неща. Лично аз си сменям маслото при Дунев, а и първоначалните ми ремонти също бяха там и съм доволна от тях. Ползвам и услугите на Камор, тъй като ми се наложи да сменям грунд модул на централното. В останалите сервизи ми отказаха да го правят. След това имах някакъв шум отзад, който се оказа от лагер. Също си го смених в Камор. И от тях също съм доволна. Така че всичко е въпрос на средства, но както казаха по-горе ентусиастите, щом си си купил такава кола, трябва да свикваш с по-големи разходи. Това е моето скромно мнение. Честито за новата придобивка и да си я караш с удоволствие и без произшествия.

Ели извинявай ама:
Винаги с евъзхишавам когато една жена е зад волана и се справя добре ,а пък като почне да разбира направо ви взима акъла,това го казвам в положителен смисъл. И така като те чета си мисля чене си с завързани очи и тез сервизи дет ги хвалиш са едни обирджии вистинския смисъл, предполагам на теб ти обръщат особено внимание ,но и ремонтите са ти елементарни Аз лично няма да посетя повече нито един от двата ,дано и не ми се налага мо те за мен не стават. 1 и в двата сервиза пъро ти мерят джоба после ти кроят шапка след това ти слагат диагнози само и само да направят пари което не им прави чест и трето са скъпи ако това най-малко те интересува. хора във Форума да не цитирам могат да свършат половината работа с приказки а какво ли остава иначе.
Сега сменялиса ти лагер а знаеш каъв е незнаеш те ти взимат колата и после ти дават ключовете.
За даден вид ремеонт за който не ми позволяват условията да се сервизирам сам ползвам различни сервизи и така винаги съм доволен.

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 20 Юли 2005, 10:03

Ми, най тънко е при Вари 2000, там са оригинални частите, и получаваш отстъпка ако си член на клуба...

Аз наскоро смених масло, и 3 филтера за около 180 лв. При бензина е около 240-250...май :uups:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 17.02.2005
Местоположение: Sofia

Re: !!`

Мнение от Eli » 25 Юли 2005, 10:42

BAYRON написа:
Eli написа:
Terroro написа:Хех не се ваикам просто се интересувам от цени и търся най-изгодния вариант мисля че никой не пръска безразсъдно пари.
От Камор казваш да си взема филтърите и маслото?
Кой е филтъра на климатика този дето се намира под една кора на предния прозорец като отвориш капака ли?
Извинете за предполагам смешните въпроси дето питам обаче просто толкова познания имам по въпроса :uups:


Не се притеснявай да си задаваш въпросите. Аз в началото също бях така, но с времето се научаваш на доста неща. Лично аз си сменям маслото при Дунев, а и първоначалните ми ремонти също бяха там и съм доволна от тях. Ползвам и услугите на Камор, тъй като ми се наложи да сменям грунд модул на централното. В останалите сервизи ми отказаха да го правят. След това имах някакъв шум отзад, който се оказа от лагер. Също си го смених в Камор. И от тях също съм доволна. Така че всичко е въпрос на средства, но както казаха по-горе ентусиастите, щом си си купил такава кола, трябва да свикваш с по-големи разходи. Това е моето скромно мнение. Честито за новата придобивка и да си я караш с удоволствие и без произшествия.

Ели извинявай ама:
Винаги с евъзхишавам когато една жена е зад волана и се справя добре ,а пък като почне да разбира направо ви взима акъла,това го казвам в положителен смисъл. И така като те чета си мисля чене си с завързани очи и тез сервизи дет ги хвалиш са едни обирджии вистинския смисъл, предполагам на теб ти обръщат особено внимание ,но и ремонтите са ти елементарни Аз лично няма да посетя повече нито един от двата ,дано и не ми се налага мо те за мен не стават. 1 и в двата сервиза пъро ти мерят джоба после ти кроят шапка след това ти слагат диагнози само и само да направят пари което не им прави чест и трето са скъпи ако това най-малко те интересува. хора във Форума да не цитирам могат да свършат половината работа с приказки а какво ли остава иначе.
Сега сменялиса ти лагер а знаеш каъв е незнаеш те ти взимат колата и после ти дават ключовете.
За даден вид ремеонт за който не ми позволяват условията да се сервизирам сам ползвам различни сервизи и така винаги съм доволен.


Най-вероятно си прав за това, което казваш и за двата сервиза, които съм споменала. Може би защото Дунев ни го препоръча приятел, който е приятел с тях и ни обръщат особено внимание, но за съжаление в нашата скапана държава всичко е така. Ако нямаш познати всеки гледа да те прецака. Поради тази причина съм склонна да приемам съвети от хора като вас тук във форума и ако имам проблеми да ви моля за помощ и съвет, за което когато съм имала нужда сте се отзовавали и благодаря винаги. :yes:
Изображение

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook