Одобрявате ли руската инвазия в Украйна

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Одобрявате ли руската инвазия в Украйна?

По скоро ДА
20
36%
По-скоро НЕ
35
64%
Нямам мнение
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 55
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Одобрявате ли руската инвазия в Украйна

Мнение от kiko » 17 Мар 2022, 15:36

Поредната тъпа тема!Като отворя форума първите 5 теми са за война и вируси...все едно съм си пуснал нова или бтв :censored: ае стегнете се малко

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Одобрявате ли руската инвазия в Украйна

Мнение от peshehodetz » 17 Мар 2022, 16:11

Твърдо не против войната, пък кой както иска да си я нарича там инвазия ли какво ли не знам. Обаче като гледам отговорите в анкетата съм потресен от резултата. Как е възможно толкова много заблудени душици да има. Направо ми е чудно толкова ли жалък, мизерен и нещастен е животеца на някои та да се наслаждават на убийствата, разрухата и страданието на един народ, остави друго ма да гледат как два славянски народа се самоизбиват и мразят до смърт. Та на такива толкова ли няма какво хубаво да им се случи, до там ли са го докарали че точно сега е дошъл момента на вътрешно тържествуване и наслада, като например оня фантазьор дето беше навил 3,5 млн км за 15 години и какви ли не още подвизи имаше, не ми се и мисли да си спомням. Прави впечатление обаче един изключително важен момент и това е че русофилството и соца просто вървят ръка за ръка. Същите тези русофили ако ги питате по добре ли беше през соца в един глас ще отговрят с ДА нищо че повечето само са чули тук-там някои приказки какво е било. Айде че пак се отплеснах, бях се зарекъл повече не само да не пиша но и въобще да не ги чета тези теми, че сме хубав форум ма накрая ще се изпокараме за глупости и простотии.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 728
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Одобрявате ли руската инвазия в Украйна

Мнение от Don_Diego » 17 Мар 2022, 16:22

В тази тема освен да се изпокараме още повече и да има още банани друго няма да стане :lol:

Всички осъждат действията на Русия, но никой не се замисля какво ги е предизвикало.
В случая страдат цивилните и от двете страни: едните от бомби, другите от санкции. И двете неща са кофти и не ги подкрепям.
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3919
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Одобрявате ли руската инвазия в Украйна

Мнение от Kroki » 17 Мар 2022, 16:31

Последните мнения се припокриват с моето. :nono:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook