СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 18 Мар 2024, 21:24

Абе вие се бъзикате за тия дърва, ама аз наистина цепих, че и децата помагаха (пренасят, подреждат, уча ги да цепят, не че аз много знам ама, колкот толкова) :D

И неска, както и предполагах, кЪт ме удари яко мускулната треска, ама на всякъде :mhihi: Щот вече не съм 25 годишен :mhihi:

И си викам аре да идва 2-рия полет, да отивам в хотела и малко почивка - викам си глупако, що се праиш на lumberjack, точно пък вчера :mrgreen:

Влезнах в хотела, изкъпах се, легнах на дивана в стаята и си викам, после поръчвам рум сървиз и почивка.

Ама шефа след 30-тина мин., пише в групата, резервирали са ни ресторант. В еди колко си часа, среща долу в лобито.

Написах в групата - аз няма да идвам - цепих дърва вчера и ся съм разглобен от мускулна треска. :mrgreen:

Един колега пише - аре пак ни еВава. Шефа пише - пак ни мята във високата трева, с тия неговите непрестанни бъзици :mrgreen:

Пратих им снимка :lol: И шефа: аз че съм луд, с тая моя игра на голф, луд съм, ама ти ..... чак пък дърва цепил вчера :mhihi:
Казах му - аз ще те питам другата седмица, като ти се роди бебето и не спиш по цели нощи на дърти години :mhihi:

И той, що не си извика фирма да ти ги нацепи - Викам, ми щот много малко ни плащаш, от къде пари. Искаме още увеличение на заплатите :mrgreen: Виж до къде ни докара, сами да си цепим дървата :mrgreen:

И колегите на майтап - аре идвай в лобито, ся е момента да притиснем шефа :mrgreen: Нямаше как да откажа :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от slatanic » 18 Мар 2024, 22:19

Ей каква идея ми даваш...аз всяка година ги цепя...ако взема да се оплаквам за вдигане на заплатата досега да съм задминал директора по доходи. :ok: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 18 Мар 2024, 23:34

Че ти получаваш ли мускулна треска от цепене на дърва ? :shock:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от slatanic » 19 Мар 2024, 8:13

Освен ебавка от страна на дисковата херния друго не получавам,но тя си ме ебава така или иначе постоянно та не се брои. :twisted:
Ама ако мога да получа у увеличение на доходите…ебаси бонуса от цепене на дърва баси…
Бонус точки дават ли за количество,че от няколко години взимам само по 10 кубика за бабата и не е като едно време да ми изсипят 20 накуп метровки и да ти се еве мамата една седмица след работа. :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 373
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ceco_kd » 19 Мар 2024, 9:33

ivanski_2 написа:....
https://streamable.com/7xc8zw

ПП:Винаги на запис нещата изглеждат доста по НЕ рискови, не знам защо :mhihi: :dunno:



Мен ми се видя съвсем сериозна ситуацията. Добре, че скоростта Ви в случая е ниска иначе дистанцията по-бързо щеше да се стопи, а и тогава кривването става по-трудно за преценяване колко точно да е за безопасно разминаване. Ето затова предпочитам ако мога да съм 5-10 км/ч под ограничението на такива места, вместо с толкова отгоре. Важното в крайна сметка е, че пишеш и всички сте добре. А онзи дано се е замислил поне малко върху ситуацията, която е можело да се получи от бързането му.


Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от driver69 » 19 Мар 2024, 9:48

Не знам кое точно трябва да изглежда не толкова рисково - олигофренът отсреща не знам разбра ли какво можеше да се случи...
Подаването на сигнали по-скоро май върши работа - онзи ден се замислих, на година ми се случва около 3 до 5 пъти, за различни неща, и в повечето случаи (когато може да видиш) се вижда резултат, което говори добре.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 373
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ceco_kd » 19 Мар 2024, 10:36

driver69 написа:.....

Преди време (години) съм подавал на 112 сигнал за румънец, който кара така сякаш жена му "ражда". От спешния ме попитаха какво да правели. Казах им, че се намираме на пътя Варна-Русе и на него ще са му необходими поне 15 минути, за да стигне границата за родината си. Ако искат, но само ако искат да го проверят на пункта за къде се е разбързал толкова ....и ми се изясни, че никой не го интересува, че тоя си прави каквото иска, където иска. Нито спазваше ограничения, нито маркировка. Абе абсолютен кретен. По-точно държавата ни е кретенска, защото ако аз летя по техните пътища така.....дали лелката от 112 ще смотолеви какво да прави на този, който подава сигнала. А аз дори им казах, че ако искат ще дам свидетелски показания, за да си научи урока. Но.....какъв урок. По-скоро научих моя, че файда от подаване на сигнал няма. Дано нещата са се променили в правилната посока.....


Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от dhtj » 19 Мар 2024, 10:43

ceco_kd написа:
driver69 написа:.....

Преди време (години) съм подавал на 112 сигнал за румънец, който кара така сякаш жена му "ражда". От спешния ме попитаха какво да правели. Казах им, че се намираме на пътя Варна-Русе и на него ще са му необходими поне 15 минути, за да стигне границата за родината си. Ако искат, но само ако искат да го проверят на пункта за къде се е разбързал толкова ....и ми се изясни, че никой не го интересува, че тоя си прави каквото иска, където иска. Нито спазваше ограничения, нито маркировка. Абе абсолютен кретен. По-точно държавата ни е кретенска, защото ако аз летя по техните пътища така.....дали лелката от 112 ще смотолеви какво да прави на този, който подава сигнала. А аз дори им казах, че ако искат ще дам свидетелски показания, за да си научи урока. Но.....какъв урок. По-скоро научих моя, че файда от подаване на сигнал няма. Дано нещата са се променили в правилната посока.....


Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk


Разбирам те, ама ти какво искаш всъщност да стане? Да го спрат милиционери и да му кажат "спираме те щото един байно се обади че караш бързо" ? :lol:
Нито могат да му пишат нещо на база свидетелски показания, нито могат да му кажат "да не прави повече така" щото са идиоти и не знаят друг език освен български с грешки. :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Nickelback » 19 Мар 2024, 11:30

Да не отварям нова тема, та ще питам тук, ако някой се сеща...

Преди години мисля, че съм мяркал тук някъде, специализиран магазин за кабели (но никога не съм го посещавал), на ул. Каменоделска, в София:

https://maps.app.goo.gl/s4ADB2SYMD6VQTZt5

Изображение

Та въпросите ми са:
1. Някой да ми потвърди, че и в момента съществува на това място, понеже ще ми е напът тези дни, да отида да си взема разни силоваци :ok:
2. Как се казваше, че съм забравил, за да видя, ако имат сайт, да си избера това-онова, и евентуално да отида, ако са на ново място... :dunno:

3. Ако случайно грешно съм запомнил и/или не съществува вече на това място, моля да ми препоръчате алтернатива, в този район някъде, където може да се паркира човешки, и да потърся там :roll:

ПС: За кабели със "силиконова" изолация става въпрос, ~10 кв. мм :ok:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от driver69 » 19 Мар 2024, 11:48

преди 7-8 години за запален автомобил на километър ххх на магистрала ме питаха към кое село е, понеже не работели с километри...
преди 6 години за опасно изпреварване срещу мен - имам силни съмнения, че го взеха присърце...
преди две години група цигани се шамареха на околовръстното до бриколаж, докато се преоблека за фитнес и загрея, патрулката беше там и работеха нещо (фитнесът гледа към пътя точно)
преди около два месеца за моторист без светещ стоп или какъвто и да е светлоотразител - нямам идея, но по вземането на информация не звучеше като да са незаинтересовани.
преди 2 дни в квартала за паркиране в регулирано кръстовище - същия ден нямаше реакция, снощи - останалите паркирани автомобили нашарени с фишове.
Последна промяна driver69 на 19 Мар 2024, 13:53, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от steeN » 19 Мар 2024, 12:19

ivanski_2 написа:....
https://streamable.com/7xc8zw


И този сега обяснява какъв е карач и как може да изпреварва навсякъде, непрекъсната линия я е слагал някой през 1962г когато всички са били с москвичи и че всичко е благодарение на майсторството му :kuku:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 373
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ceco_kd » 19 Мар 2024, 12:37

dhtj написа:....... Да го спрат милиционери и да му кажат "спираме те щото един байно се обади че караш бързо" ?
Нито могат да му пишат нещо на база свидетелски показания, нито могат да му кажат "да не прави повече така" щото са идиоти и не знаят друг език освен български с грешки.


Е защо пък да не могат. Хайде за скоростта нямало е как да го докажа, но за изпреварване на двойна непрекъсната линия защо свидетелските ми показания да са нищо. 2003 година в Масачузетс мой съквартирант и бг момче го спира местен полисър и го пита дали знае защо го е спрял. Моя човек не знае естествено и не се и сеща. Обаче човекът му обяснил съвсем културно, че дамата, която е шофирала след него го е видяла да си изхвърля фаса през прозореца. Нашият си признал и полицая го попитал така ли прави в родината си и нормално ли е това. След отговорът му обяснил пак културно, че за разлика от България тук на това не се гледа с добро око и следващия път ще има "тикет". Познайте дали втори път се е налагало да му повторят, че така не се прави. Но знае, че вече е предупреден и втория път наистина ще го "заболи". А иначе с видеорегистраторите мисля, че ако е снабден с GPS вината се доказва, но не съм пращал видео материали, за да разбера работи ли наистина това(все пак идеята да си сложа не беше първопричино тази).


Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от dhtj » 19 Мар 2024, 12:47

ceco_kd написа:Е защо пък да не могат. Хайде за скоростта нямало е как да го докажа, но за изпреварване на двойна непрекъсната линия защо свидетелските ми показания да са нищо.


Защото утре може да евеш жената на някого или да го биеш на мач и той да реши да те топи като свидетел на 112 за да те глобяват милиционерите. :lol:
Ако ти знам номера на колата мога постоянно да пускам сигнали как изпреварваш неправилно, искаш постоянно да те спират и да те глобяват ли?

И клиповете също е много трудно да са доказателство, особено с последните AI-та и дйип фейкове не може да се прецени кое е истина и кое не... Питайте бойко за кюлчетата ако не вярвате. :lol:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от c04 » 20 Мар 2024, 0:05

Някой зарежда ли от дизела на Ромпетрол, чувам добри неща напоследък? :dunno:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от zAcK » 20 Мар 2024, 1:51

По повод положението в територията - да не се повтарям, ама ако пак отидем на избори, важи мнението ми от темата за бонус-фалус... :censored: :banghead:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: driver69

Последни теми
Facebook