Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от randity » 04 Яну 2012, 19:17

r19 написа:Да, попринцип по-рано стават книжките, но преди 2 години като карах М категория отидох на деня написан на талончето (обикновенна поръчка 1 месец) и жената ми каза да отида другата седмица, че не била готова книжката?!?! :bang: :conf: :paranoid: :kuku: )
(за КАТ Плевен става въпрос..)

В такъв момент дигам грандиозен скандал и и навирам талончето близо до цаките. Току виж станала
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 25.12.2011
Кара: BMW 318 115cc
Мечтае да кара: BMW m5 F10

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от albertog » 06 Яну 2012, 22:28

Здравейте отново , днес в сайта на МВР ми показа че ми е готово "Свидетелството за управление на МПС" на 06.01.2012 понеже живея в Перник и не знам колко време ще е необходимо за пристигане на дукоментите. Обаче на талончето ми пише че трябва да ходя на 01.02.2012 а аз искам да си я взема в понеделник защото ще заминавам на Гърция и незнам вече какво да правя , мисля че няма да искат да ми я дадат в понеделник. Ако имате други идеи моля споделяйте ... :dunno: :dunno: :dunno: :roll:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от ms » 07 Яну 2012, 10:18

Би трябвало в понеделник да пристигне книжката- до Варна моята стигна точно за 3 дни както си и пише на гишетата... Но понеже са почивни дни не бих разчитал за понеделник, по-скоро вторник... Дали ще ти я дадат е друг въпрос- отиваш БЕЗ талончето да си я търсиш, "случайно" си минавал от там и не го носиш :mhihi:
А и реално ти вече имаш валидна книжка на която пише "издадена на 6.1.2012г."- що да не си я вземеш ;)
Изображение
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от Kroki » 07 Яну 2012, 10:51

Шото искат да си вземат парите.. На тая логика, карах колата докато си взема книжката и оправданиет о щеше да бъде, ми забравих я, провере, имам :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 27.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е91 320d

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от Жоро 320и » 07 Яну 2012, 11:20

albertog написа:Здравейте отново , днес в сайта на МВР ми показа че ми е готово "Свидетелството за управление на МПС" на 06.01.2012 понеже живея в Перник и не знам колко време ще е необходимо за пристигане на дукоментите. Обаче на талончето ми пише че трябва да ходя на 01.02.2012 а аз искам да си я взема в понеделник защото ще заминавам на Гърция и незнам вече какво да правя , мисля че няма да искат да ми я дадат в понеделник. Ако имате други идеи моля споделяйте ... :dunno: :dunno: :dunno: :roll:

То ако стигне Перник ще ти я дадат, аз моята сега декември като си я сменях ми изписа в сайта, че е готова на 14-ти и като отидо същия ден ми казаха утре, че трябвало да я свалят от някъде. Това в кат София, така че съм сигурен, че за понеделник :no: Пробвай все пак или ела да София да пробваш да се примолиш, те май бачкат днес.

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 25.12.2011
Кара: BMW 318 115cc
Мечтае да кара: BMW m5 F10

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от albertog » 07 Яну 2012, 14:45

Хубаво ще отида в Понеделник без талончето обаче ако жената ме попита кога съм си пуснал дукоментите и кога пише на талончето че трябва да ходя какво да и отговоря ?

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 25.12.2011
Кара: BMW 318 115cc
Мечтае да кара: BMW m5 F10

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от albertog » 09 Яну 2012, 14:25

Благодаря на всички които се опитаха по някакъв начин да ми помогнат. Значи днес ходих в МВР КАТ и се редих около 1 час и влизам в стаичката и си подавам личната карта и обяснявам че идвам по рано да си взема книжката защото уж ще заминавам за чужбина и няма да успея да хвана срока на талончето и жената ми каза, ако искам днес да си я взема да си доплатя от "Epay" банката още 25 лева и да ходя с формуляра и ще ми я даде.И от там отидох в банката и след чакане и там още 30 минути г/д си доплатих още 25 лева и ми даде някаква бележка и с нея се върнах отново в КАТ и след дълга опашка отново около час успях да си взема книжката. Съветвам ви по рано от 15-20 дни въобще да не се опитвате да си я взимате че няма никакъв шанс , пред мене 3ма човека така ги и върнаха и за това по бързичко се наредих и аз. :)


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от ms » 10 Яну 2012, 10:12

нали знаеш, че са те прекарали яко :?: Мача е свирен обаче- да си я ползваш разумно и полицай да не я пипа тая книжка...
Изображение
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от Kroki » 10 Яну 2012, 10:34

Баси как са те набутали не е истина :О
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от ms » 10 Яну 2012, 10:39

и най-лошото е, че са го прекарали от чиста злоба- нито тая на гишето, нито касиерката в банката хващат нещо тея пари дето ги е дал допълнително... БГ реалност- важното е Вуте да е зле :banghead:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от r19 » 17 Яну 2012, 21:43

Всъщност не са го набутали :shock:
Колкото и тъпо да звучи неможело книжка по-рано да се вземе, освен ако не се доплати..
И аз съм така в момента с издадена книжка, но чакам до датата на талончето.. :no:
Всъщност може, но трябва да си супер връзкар или даси спечелил 5ца от тотото.
Позрави! :)
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от Kroki » 18 Яну 2012, 11:15

Е МОЖЕ!? Като си пуснах документите за новата категория си пуснах нормална.. Отидох на 20-тия ден някъде, бях си забравил талончето, искаха го, ма викам ей забравих го и оная, ей аз откъде да знам, че не ме лъжеш ? И аз: да ти приличам на човек, който лъже? И тя, добре де, добре, на ти я :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 651
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Взимане на шоф.книжка по рано от 1 месец ?

Мнение от ivanski_2 » 04 Юли 2022, 17:34

Дали още отнема 3 дни пътуването от София до провинцията (Смолян) :dunno:
Питам понеже си чакам А-то и вече нямам търпение :mhihi:
Също дали този сайт е актуален или има друг?
https://mvr.bg/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA ... 1%82%D0%B8
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Veselin Milev

Последни теми
Facebook