PS5 или Xbox... това е въпроса?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 24 Фев 2022, 20:35

Те много неща се говорят, ама докато тъпаците от сони се наговорят и си чешат главите майкрософт вече купИха Activision :mhihi: Достатъчно показателен факт е, че майкрософт първи пуснаха този модел с геймпаса в този си вид и всички големи се юрнаха да копират модела. В момента и EPIC подаряват редовно игри и убисофт и въобще всяко голямо студио. И при това наистина ти ги подаряват тоест без платен абонамент или каквото и да е друго плащане. Да не говорим, че и гог и стийм и индигалата и други също редовно подаряват игри без абонамент без нищо. Тези 2-3 безплатни игри на сони са просто прах в очите на хората и отбиване на номера. Наскоро гледах малка поредица в тубата за съперничеството между сони и майкрософт как от ден на ден сони губят все повече и повече позиции срещу майкрософт. Ако не се съвземат и продължават да го карат само на ексклузиви нищо добро не ги чака в бъдеще.
Ама всеки си има глава на раменете, да си прочете и поразучи всеки, който се интересува и да си прецени.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 24 Фев 2022, 21:16

madafaka_donkele написа:Те много неща се говорят, ама докато тъпаците от сони се наговорят и си чешат главите майкрософт вече купИха Activision :mhihi: Достатъчно показателен факт е, че майкрософт първи пуснаха този модел с геймпаса в този си вид и всички големи се юрнаха да копират модела. В момента и EPIC подаряват редовно игри и убисофт и въобще всяко голямо студио. И при това наистина ти ги подаряват тоест без платен абонамент или каквото и да е друго плащане. Да не говорим, че и гог и стийм и индигалата и други също редовно подаряват игри без абонамент без нищо. Тези 2-3 безплатни игри на сони са просто прах в очите на хората и отбиване на номера. Наскоро гледах малка поредица в тубата за съперничеството между сони и майкрософт как от ден на ден сони губят все повече и повече позиции срещу майкрософт. Ако не се съвземат и продължават да го карат само на ексклузиви нищо добро не ги чака в бъдеще.
Ама всеки си има глава на раменете, да си прочете и поразучи всеки, който се интересува и да си прецени.


колега, ти си по-луд геймър и от мен :mhihi:

Аз отдавна си мисля за един Хкашон, ама като съм я подкарал от PS1...PS4, и сега като си помисля, че няма да мога да играя на Gran Turismo и новите uncharted/the last of us, и не ми се ще да сменям платформата...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 24 Фев 2022, 21:19

Ми правилно си се ориентирал, така се става истинските геймър, нареждаш всичко подред - PS + XBOX + Wii + компютУр :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 24 Фев 2022, 22:35

Подбутваш ме активно към Хбокса ако щерката реши да е конзола за сега.
Та ако някой има да добави нещо в полза на ПС5 да сподели сега или да замълчи...до следващият рожден ден...на детето... :mhihi:
Шегувам се де.
Ей на какви работи научих.
Значи ако не е зор за някаква конкретна баш игра(за каквато в момента май не е зор) бокса му е майката.
Пак казвам аз ще цъкам шутери основно и примерно може и някави ролеви.
За автомобилни си трябва сериозен хардуер и там са си едни 500лв поне за читав волан с педали.
Ще ме изгони госпожата ако разбере колко е. :ok:
Дайте сега да прецизираме има ли значение освен,че е Хбокс Х или ПС5 дали трябва да има диск или не трябва?
И защо!? :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 24 Фев 2022, 23:05

slatanic написа:едни 500лв поне за читав волан с педали


Читав волан с читави LC педали и читава база и отиде на цената на запазено е46 330i :mhihi: Утре ше ти обясня воланите, че там си е цяла отделна наука и за дисковете и хардовете...ако някой не се разпише дотогава де :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Southside » 24 Фев 2022, 23:21

Аз съм лаик- геймър и общо взето си пускам ПС4-ката веднъж месечно да източа безплатните игри към абонамента. В началото на зимата се чудих за рейсинг стол със стойка/база за волан, но разумът надделя и си взех кола за проект. :lol:
Сега с излизането на Гранд Туризмо 7 пак меракът е на дневен ред, та има ли разумна опция за волан (може и втора употреба), който да прави повече кеф от фабричния джойстик? Конзолата ми не е последно поколение, затова не търся high-end решение, а нещо тип bang for the buck. :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Superexstatic » 25 Фев 2022, 2:06

В България твърдо PS5. Най-вече, защото можеш да си намираш лесно игри на вторичния пазар. Цъкаш и послe препродаваш. Xbox-a никой не го счита за жив тука. Но, както по-горе е писал Мадафаката, Майкрософт натегат и с купуването на Activision/Blizzard много вдигат позициите. Примерно Diablo 4, когато и да излезе ще го направят ексклузив за X-box и PC, а Плейстейшъните ще олекнат. Ама то това ще го има и в обратната посока за някои други топ заглавия.
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3922
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Kroki » 25 Фев 2022, 9:40

Отделно чат пат по великден, коледа и т.н. пускат промоции и PS абонамента от 120 минава на 60/80/90. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от ///M Power » 25 Фев 2022, 10:22

X Box-са има още един плюс, каквото купиш като игра за него, имаш го и за PC, ако решиш в бъдеще да вземеш по-силен лаптоп/десктоп, а това си е идеалната платформа за шутъри.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 25 Фев 2022, 12:47

Kroki написа:Отделно чат пат по великден, коледа и т.н. пускат промоции и PS абонамента от 120 минава на 60/80/90. :)


За съжеление тези промоции в повечето случеи не важат за ПС+ абонати... Но както казах аз имам вече над 30 игри от PS Plus и то само защото не съм си добавял всички игри, които подарят. Това, което искам кажа, е че ако играеш редовно видео игри PS+ не е чак толкова скъпо на фона на това, което ти дава.

Сега се сетих, че Gran Turismo 7 излиза през март, дано да не са я о*рали като повечето игри излезли през последната година.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3922
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Kroki » 25 Фев 2022, 14:49

А какъв е проблема, да си купиш абонамента докато имаш абонамент? :roll:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 25 Фев 2022, 19:07

Kroki написа:А какъв е проблема, да си купиш абонамента докато имаш абонамент? :roll:


Просто не ти дава... На 2 промоции се зарадвах и тръгвах да удължавам, оказва се че офертата не важи за удължаване на срока на PS Plus т.е. като цяло за абонати на PS+
Аз ли бъркам нещо? Ти удължавам ли си абонамента с някоя от промоциите им, възможно е аз да се бъркам или просто конкретните промоции за които говоря да са били такива...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Superexstatic » 25 Фев 2022, 19:41

Ако не става така вариант ти е ваучер за абонамент примерно от Озон. Когато има промо обикновено и те са на същата цена
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 251
Регистриран на: 11.06.2020

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от nxn » 27 Фев 2022, 17:00

Аз лично само заради гран туризмо бих си взел ПС, мисля, че тази игра ще пасне на по-голямата част от хората, посещаващи този форум.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 27 Фев 2022, 17:55

Понеже обикалям тук там днес бях в един от моловете. Та там в полиса има оферта около 1500лв с 3 игри и 1 джойстик.
В оня магазин за игрите, че му забравих името пак имат оферта сходна на тази.
В полиса има и стара оферта май 1000лв с джойстик.
Отделно 120лв бил абонамента за пс+ или там как беше техния магазин.
Я дайте да сметнем къде е най-добре ценово.
Трябват ми 2 джойстика и машинката. Оферта ли е да се купуват тия игри или е добре да се взима тоя абонамент и включва ли всичко той. Зареждачка отделно трябва предполагам както и охлаждане за самата конзола както и мултимедия дистанционно.
Мераклисъл съм се и за вр2 дето щяло да излиза и ако мина на вариант хбокс там има ли какво да се избере и на каква цена.
Примерно за шутъри става ли това.
Ей такива неща ме вълнуват мен.
А сега де.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dhtj, TNT

Последни теми
Facebook