Мъжете - застрашен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Яну 2024, 10:59

TNT написа:Качеството на дрехите е сринато. Вкъщи съм с дрехи на 10-12 години и на 3 месеца. Изглеждат еднакво, средно няма :no:

Човек, имам три чифта къси БАСКЕТБОЛНИ гащета от НБА. Бащата ги купи някъде от центъра на Ню Йорк защото знае, че такива харесвам заради баскета едно време. Ами вече са на 14-15 години сигурно, ебахти здравите Адидас неща, вярно взеха да се пооръфват вече, ама много носене изкараха, аз цели пролет, лято и есен изкарвам почти само с тях, брутално носене, а и ми тежеше задника и ги сурна и т.н. по седалки, пейки...
Имам подаръци от приятел от серията на Джордан, фланелка от NFL, абе чудо са като здравина. Имам анцузи и маратонки на няколко години и заради старите не мога да ги подкарам. Ама са не си мислите, че купувам, все са подаръци и берат прах в гардероба. Та не знам качеството сега как е честно казано, но сигурно ще е както при всички друго.


Бум-бум, къде ни върна бе. :mhihi: Че аз без шушляков анцуг 90-те ми се виждаше, че съм като незавършен сопол тийн. :mhihi:
Помня един летен Адидас ми бяха купили, маратонки и ми ги откраднаха от терасата, а бяха скъпи, ама ужас. Иначе после като излезнаха Адидасите Кобе Брайънт...къде бе човееееек, втора ръка имах едни и едни нови от Витошка ходих да ги взема, бях Терминатор на игрището, отскока ми беше по-голям с тях и за пръв път май с тях взех да забивам така със засилка и сам срещу коша нали. :mhihi: Ама предната част на ринга беше леко наведена. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 135
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от dhtj » 10 Яну 2024, 11:04

Top Gun Maverick написа:Иначе после като излезнаха Адидасите Кобе Брайънт...къде бе човееееек, втора ръка имах едни и едни нови от Витошка ходих да ги взема, бях Терминатор на игрището, отскока ми беше по-голям с тях и за пръв път май с тях взех да забивам така със засилка и сам срещу коша нали. :mhihi: Ама предната част на ринга беше леко наведена. :mhihi:

Пробвай и таксито да караш с тях, може да даде по-добър разход :lol:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Яну 2024, 11:24

Ти се смееш, ама психологическата нагласа с тях беше друга. Тогава си виках, че ако имам Еър Джордан, направо ще литна. :mhihi: От Витошка пак си бях взел една топка molten лилаво и жълто, супер беше, кара някоя година, но един като ги бихме на двойки и от яд я ритна високо(все така правеше тоя малоумник, ама приятел, кво да го правиш :mhihi: )и тя точно на куката на едни външни закачалки се забоде, чак ми се дорева за тая топка. Помня още беше 38 лв. ако не бъркам като цена, което за средата на 90-те беше доста за топка, фалшивите бяха по макс 5 лв. май. След това си купих пак от Витошка Адидас топка и я смазахме от игра. Беше кожена, но с повърхност и за навън някак, ей, кожата се изтри, на места вече се вижда плондера, но ако щете вярвайте, още е надута и не спада. :shock: Трябва са я снимам, нямам идея как е правено това, но е яла и шутове и дори не е деформирана. Обаче си я държа напомпана, келеша даже цъкаше малко с нея докато види, че няма да играе баскетбол.
Наистина нещата тогава не се правеха за от днес за утре.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от drifty » 10 Яну 2024, 11:34

На мен брачеда ми нарина едни тениски на Найк, че той на бригада работи в техен магазин. 10 години ги нося вече, още са си топ.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от bum_bum » 10 Яну 2024, 12:20

През 90-те години маратонките имаха проблем с качеството, защото синтетиката беше нещо сравнително ново. Късаха се горе, където се прегъват и на някои марки и модели направо им се разпадаха подметките. Найковете пък редовно пукаха камерите.

Марковите тениски, анцуцзи и пуловери обаче бяха много здрави и трайни. Нямаше еко изисквания за боите и една тениска можеше да я переш стотици пъти без да избледнее. Сега след година вече не е същата, особено черните и червените цветове.

Помня един пуловер Бос. Вълнен, но тънък, не такъв каквито се носеха тогава. Баща ми си го е купил някъде през 70-те години от чужбина. 90-та година го подкарах аз. Ходех с него на дискотека :mhihi: 96 и 97-ма го носех в казармата. 2005-та още ходех в къщи и из квартала с него. 35 години служба и си беше в съвсем прилично състояние :mhihi:

Пак отклоних темата към не в посоката в която трябваше. За да я върна, е това е представата ми за ежедневен стил:

Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 135
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от dhtj » 10 Яну 2024, 12:30

bum_bum написа:Найковете пък редовно пукаха камерите.


И сега пукат. Даже в олх скоро бях виждал обява "лепене на камери на маратонки - 15/20лв" :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 168
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Vasko_G » 10 Яну 2024, 13:52

bum_bum написа:Пак отклоних темата За да я върна, е това е представата ми за ежедневен стил:

Изображение

Някак не мога да възприема сако с блуза без яка. Яката, освен всичко друго, предпазва яката на сакото от замърсяване, а без нея не ми се струва много чисто.


Изпратено от моят moto g(60) с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от gromovich » 10 Яну 2024, 14:02

Vasko_G написа:Някак не мога да възприема сако с блуза без яка. Яката, освен всичко друго, предпазва яката на сакото от замърсяване, а без нея не ми се струва много чисто.


Изпратено от моят moto g(60) с помощта на Tapatalk


Аз пък не мога да възприема тези къси крачоли и голи глезенчета. Ще е много комично да се пусна така с моите яко космати глезени :lol: Между другото една от отличителните черти на уахабитите е, че ходят точно с такива къси крачоли.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от alx » 10 Яну 2024, 14:02

тоз на снимката бива. само лъскавината на гуменките ми идва малко в повече...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 168
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Vasko_G » 10 Яну 2024, 14:05

Е, аз до крачолите не стигнах. Иначе къси крачоли и чорапи тип терлици са ми в топа на селяндурския аутфит.

Изпратено от моят moto g(60) с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от steeN » 10 Яну 2024, 14:09

Тениската я правим V-neck, сакото разкопчано и панталоните някакви много тъмносини дънки които леко покриват обувката (която не е лъскава кожа, а набук или просто плат) + нормални чорапи... не до коленете, ама не е и такива. :mrgreen:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мъжете - застрашен вид

Мнение от bum_bum » 10 Яну 2024, 14:38

Къде ако не тук ще намерим кусури и на стилистите на хуго бос и начина по който се облича един мултимилионер и шампион във Ф1? :mhihi:

Да не се обиди някой. Естествено, че личния вкус и предпочитания не могат да бъдат универсални.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от b_u_b_o » 10 Яну 2024, 14:46

Vasko_G написа:Някак не мога да възприема сако с блуза без яка. Яката, освен всичко друго, предпазва яката на сакото от замърсяване, а без нея не ми се струва много чисто.


Звучиш ми като хората които си слагат дистанционното в пликче. :D Като се изцапа ще се изпере, пък и се допира до врата ми не се влачи по земята...пък аз се къпя все един път в месеца поне :mhihi:

Иначе тия панталони късичките ги правят за хора които не тренират крака, на 99% от тях прасеца ми не минава там дето трябва да е бедрото. А ако случайно са ми ок в краката на талията може да влезе още един като мен... От мъжката мода последните 10тина година разбирам, че мъжете в днешно време са с крака като клечки за зъби, но яко широки в гъза :dunno:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от alx » 10 Яну 2024, 15:01

b_u_b_o написа:
Vasko_G написа:Някак не мога да възприема сако с блуза без яка. Яката, освен всичко друго, предпазва яката на сакото от замърсяване, а без нея не ми се струва много чисто.


Звучиш ми като хората които си слагат дистанционното в пликче. :D Като се изцапа ще се изпере, пък и се допира до врата ми не се влачи по земята...пък аз се къпя все един път в месеца поне :mhihi:

Иначе тия панталони късичките ги правят за хора които не тренират крака, на 99% от тях прасеца ми не минава там дето трябва да е бедрото. А ако случайно са ми ок в краката на талията може да влезе още един като мен... От мъжката мода последните 10тина година разбирам, че мъжете в днешно време са с крака като клечки за зъби, но яко широки в гъза :dunno:


кажи го на холандците това... повечето им бизнес панталони са до глезените и си е прието да е така. еле пък ако са некви (тъмно)сини...

а дето си забелязал че повечето дрехи са за едрогъзи хора- въпрос на марка и таргет група :bchug:
Последна промяна alx на 10 Яну 2024, 15:08, променена общо 1 път
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от kiko » 10 Яну 2024, 15:05

bum_bum написа:Къде ако не тук ще намерим кусури и на стилистите на хуго бос и начина по който се облича един мултимилионер и шампион във Ф1? :mhihi:

Да не се обиди някой. Естествено, че личния вкус и предпочитания не могат да бъдат универсални.

:mhihi: :mhihi: Очаквам някой да се произнесе и за часовника дали е ок..

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook