Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 18 Окт 2023, 10:23

https://www.israelnationalnews.com/news/377612

Това дете било с 4 ваксини, използвано като лице в кампанията за ваксинация на деца. Искрено се надявам да е фейк новина.
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Окт 2023, 11:29

И да е фейк, и да не е, факта е, че всички хора бяха опитни мишлета, което беше продиктувано от масовия страх, който насаждаха, а го насаждаха за пари. Толкова. И аз съм чувал всякакви истории за прецакани от ваксини, все ги слагам в графа фейк защото не искам да го мисля, но за мен не е изключено. По принцип е нормално да има хора, на които не им понасят ваксините, ама не приемам мантрата, че щом от ваксината се разболял и умрял, значи без нея пак щял със сигурност. Това е като мантрата на другия лагер, че щом някой умрял от Ковида, то значи и без него щял. Макар тия умрял от Ковид да бяха много манипулирани защото щом е имал Ковид значи 100% умрял от него. :conf:
Сега по радиото слушам пак колко заразени, един умрял и се натърти, че бил без ваксина. :dummy: И както като е бил без? Пак ли тия тъпотии ще слушаме? Миналият ден возя една баничка с 4, сина и казал да не се ваксинира, тя обаче слушала дъщеря си и сега съжалява, че с 4 дози едва не умряла на едната ваксина като слагала, чак се опитвах да я успокоявам, че вероятно не е от самата ваксина. Та всеки с мнение, да спираме да го нищим тоя Ковид вече хората и да си заминава истерията.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 641
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 18 Окт 2023, 11:49

Some results may have been removed under data protection law in Europe. Learn more


Факта че Гугъл се е активизирал да трие стари резултати за момчето ме кара да си мисля че не е фейк. :roll:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Окт 2023, 12:22

Е, може да е трито точно защото е фейк. Нито знаем, нито ще узнаем. От много време(може и винаги д се било така)управляващия елит гледа да държи нас раята в пълно неведение относно доказателства за каквото и да е важно нещо, което би променило нагласите у хората кардинално. Затова не ни остава друго освен да си ползване главите и да имаме критично мислене. Някои му викат конспирация, главно защото им е по-лесно да приемат света "какъвто е" и защото да виждаш конспирация във всичко не водело до добро. Аз съм съгласен с това последното, но да подлагам на критика всичко, което ми се казва за мен не значи да виждам конспирация в абсолютно всичко, а просто да си разсъждавам. В тоя ред на мисли, за мен ваксините си остават един много елементарен заговор с цел пари. За целият Ковид не знам, но за ваксините е ясно за какво ги направиха. Самият факт, че те лъгаха и не спряха е достатъчен. А че лъжат до ден днешен и държат хората в неведение за много неща относно тия ваксини само затвърждава убежденията ми.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 472
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от streetz » 20 Окт 2023, 9:23

Май пак гласят затваряне на училищата и учене по Тиймс. Накарали са учителите да правят списъци учениците дали си имат/нямат устройства, от които да се обучават вкъщи, уж за всеки случай ако имало локдаун. Като се има предвид, че на училищата от няколко месеца им превеждат пари само за заплатите и всякакви други разходи са ограничени, не е голяма изненада - застудя -> пари за парно няма -> айде да учите вкъщи. Тъпото е, че пак образованието ще ходи в кофата.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 20 Окт 2023, 9:40

Не е задължително и лошо чат-пат да учат от вкъщи. Да са подготвени за хоум офис работа като завършат :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 20 Окт 2023, 12:17

А родителите, които имат работа, която не позволява да се върши онлайн кво правят?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: В планината
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от drevnia » 20 Окт 2023, 13:15

е нема ле хамериканска газ

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от slatanic » 20 Окт 2023, 21:19

И да има файда няма...
Горим каквото има...
Зима за сега няма...
Има война там дето нас ни болия дедовия...принципно...
Другото дето е по темата не е за форуми...
И те така...
Пожелавам на всички виновни да ги возя и тях всяка седмица до отделението...
Е така...да са съпричастни...щото...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 24 Окт 2023, 5:06

Сванте Паабо получи нобел 2022г за секвенирането генома на неандарталците и на други изчезнали хоминиди като Денисовия човек . Писал съм и преди че около 50 000 гена са останали в днешните хора от неандарталците . Голяма част от тях да "добри " гени и подобряват имунитета но има и лоши гени които сме наследили от неандарталците . Оказва се че точно те са причината за случаите с тежкото боледуване на корона вируса и риска от хоспитализация. Отмъщението на неандарталците убива хора дори 12 000 години след като са унищожени от Хомо Сапиенсите ....съвременния човек .
..Изследователите Хуго Цеберг и Сванте Паабо са определили, че гените принадлежат към група, или хаплотип, която вероятно идва от неандерталците. Този хаплоиден генотип се среща при около 16 процента от населението на Европа и половината от населението на Южна Азия, докато в Африка и Източна Азия той не съществува.
Известно е, че съвременните хора и неандерталците са се кръстосвали в различни моменти от историята. Това е довело до обмен на гени, които все още се срещат и днес...

С други думи тежкото протичане така масово на ковид вирусната инфекция е генетично обусловено при 16% от европеидната раса . И ако карате тежко ковида най вероятно пра пра пра дедо ви е бил неандарталец :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 21 Ное 2023, 19:26

Травис Келс взел 20 милиона за реклама, че може да си сложиш 2в1 ваксина за ковид и грип. Не го бил направил за парите, а защото смятал, че това е най-доброто за него и семейството му.

А защо тогава взима тия 20 милиона? :dunno:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 22 Ное 2023, 9:25

bum_bum написа:Травис Келс взел 20 милиона за реклама, че може да си сложиш 2в1 ваксина за ковид и грип. Не го бил направил за парите, а защото смятал, че това е най-доброто за него и семейството му.

А защо тогава взима тия 20 милиона? :dunno:

Даже не съм го чувал. Което според мен значи, че ще повлияе на продажби само в Америка, Австралия и държави, които се вълнуват от тоя спорт. Та се питам колко такива ваксини ще продадат за да са на печалба при положение, че имат и разходи на производството? :conf: И какво сега излиза, че явно американците като народ пак са супер наивни и ще си нашият това основно защото някакъв футболист им е казал? :kuku: :help: :shock: Нормално е тая нация в огромния си процент да я водят за носа и правителството да си прави каквото реши, а вие за нашите кокошкари тука сте седнали да се тръшкате.

Липсата на критично мислене у хората и крайното заклеймяване на всичко подобно с думите конспиративно мислене е докарало обикновения човек дотам, че като му кажат изяж това изпражнение и той вика слушам сър. :dummy: :conf: :clap: И това се случва най-вече в супер развити държави, а тука като се каже това и се иронизира, че ние сме били топ. Аз си обяснявам този феномен с това, че в тези развити държави хората са просто по-доверчиви и вярват в управниците си, а те са абсолютно същите корумпирани задници като нашите. Просто имат инструментите да изчистват изпражненията по-лесно от себе си. :bang:

П.п: И между другото срещата ми с Биткойн само засили тези ми убеждения и открих още куп доказателства за последните ми мисли описани в поста. Всички ние сме в една омагьосана въртележка(както казва Робърт Кийосаки)а излизането е много трудно. Но може да започне като изпиеш правилното хапче както Нео в Матрицата. Изборът си е изцяло твой. Може да избереш и относителната сигурност да вярваш в правителствата, убеден съм, че ще измислят още много добри ваксини, които да се рекламират от спортисти с малко мозък, а такива като Джокович ще отказват да вземат милиони и трофеи в името на убежденията си и правовото на личен избор.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 17.04.2013
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от goshevv » 22 Ное 2023, 9:48

Точно Джокович не е най-добрият пример. Може да има убеждения, може да е решил за себе си кое е правилното и никой не го упреква. Обаче някак не е много куул да лъжеш и да се опитваш да играеш на турнир, в който хората са преценили, че искат да играят ваксинирани играчи. Както той си има убеждения, такива имат и организаторите, нали така :)
Да не говорим за демонстративния турнир в Сърбия, на който игра Григор и после баща му на Джокович направи едни изключително неспортменски изказвания. Ноле никога няма да бъде Надал и Федерер, независимо колко титли има, точно поради такива тъпи действия. Но това е друга тема...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ganchev__ » 22 Ное 2023, 9:48

Боцнах се с новата :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от bum_bum » 22 Ное 2023, 10:07

Не знам със спортни успехи дали е известен повече, отколкото с това къде си вре паДката.

Мен ме фрапира сумата. Не, че 20 милиона за Пфайзер са някакви съществени пари или, че сумата на рекламния пазар е някаква значителна. Все пак там бюджетите са в милиарди, но все пак един топ спортист обикновено тия пари ги взима за година да речем, а не за еднократна реклама.

И моралната страна на въпроса- бил го направил, защото вярвал, че е правилно и избрал най-доброто за себе си и семейството си. Еми.. изкарваш 5 милиона на година. Като смяташ, че правиш нещо толкова велико и добро за човечеството, направи го безвъзмездно и дари тия 20 милиона да се купят ваксини за тия, които не могат да си го позволят.

Не ги разбирам тия ама това е друг въпрос, несвързан с темата. Каква е разликата дали имаш 5, 10 или 20 милиона? Още повече като имаш постоянно високи доходи. Пак ще живееш в същата къща, ще караш същите коли, ще си позволяваш същите неща.. :dunno: Откъде идва тая алчност за нули в банковата сметка, след като не ги ползваш и с тях и без тях живота ти е същия?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], dewey

Последни теми
Facebook