Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 19 Авг 2009, 14:15

За популярност не знам, ама... да набиваш мазно (наситени мазнини)... мен ми е ясно НВД-то, ама... айде мерси...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 19 Авг 2009, 14:51

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 19 Авг 2009, 14:58

bum_bum написа:че кво ми е http://bmwpower-bg.net/forums/album_pic.php?pic_id=6499


Моля, драсни на ЛС кой фатбърнър ползваш :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Мнение от xela » 19 Авг 2009, 15:43

Здравейте,

Преди много време тренирах редовно и за 10 години качих от 68кг до 99кг.
Висок съм 168.

Сами се сещате че тези кила са ми твърде много. Качени са от рязкото ми разделяне със спора и нездравословния начин на живот. Визирам предимно хараните и колите.

Сега от месец насам тренирам сериозно и съм спрял с безразборното хранене.
Сериозното ми трениране е: 3 дни фитнес и 5 дни кардио в седмицата, като след всяка тренировка във фитнеса, задължително 30 мин. кадрио.

Началото беше много трудно, да не кажа мъчително, но резолтатите мотивират.
Фитнеса ми е с леки тежести, само за гръб си позволявам да вдигам с повече от 50кг, но правя по 12-18 повторения, независимо за коя група.
Кардиото вече спокойни издържам 30 мин. при пулс около 150.

Относно храненето, спрял съм:
свинско, олио, мазно, пържено, картофи, ориз, хляб.

Сериозно съм ограничил сладкото, много по малко и най-много веднъж в седмицата...пада ми кръвното деба.

Сутрин си позволявам да ям въглехидрати, мяко, сирене, кашавал. Все пак си ям стабилно сутринта.

Обед рядко, но предимно зеленчуци и плодове.

Вечер, не ям след 18:00 (има изключения де) иначе хапвам пиле, риба зеленчуци.

Ако ми се прияде по друго време, набивам плодове.

Та след всичкото това свалих 12кг.

Притеснява ме да не спра със свалянето и да загубя мотивацията.
Мисля да си взема някакъв фетбърнар и по точно този.

Дайте някакви съвети.

Искам да кажа на хората със наднормено тегло, които страдат от високо кръвно и як главобол, че трябва да си дадът зор и да свалят голяма част от излишните килограми и ще почустват разликата.

Поздрави,
Сашо.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 19 Авг 2009, 15:45

Колега, намали пулса на 140. Приемай и повечко вода :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Мнение от Jim Beam » 19 Авг 2009, 16:01

150 пулс е добре за кардио. Аз бягам със 170-180 25-30 мин и после едвам ходя.
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 19 Авг 2009, 16:32

xela, аз миналата година по това време бях 96-97 кила прАсе, но всичко приключи, когато веднъж се направих на мъж и реших да се кача до офиса пеш - 5 етажа. Щях да си изплюя белите дробове накрая и реших, че не може така. За 6-7 месеца яко тренировки и хранителен режим свалих до 70 кила, сега лека-полека съм се докарал на 75 кила и качвам по малко. По време на мъките взимах само витамини и течен Л-карнитин и мисля, че това доста ми помогна. Пробвай и ти с Л-карнитин, само не си го взимай на хапчета (личен опит). Според мен помага доста.

ПП: чувал съм, че Animal Cuts е доста бруталнодействащ фетбърнър... аз не бих пробвал.
Последна промяна Zagy на 19 Авг 2009, 16:34, променена общо 1 път
Si non confectus, non reficiat.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Мнение от driver69 » 19 Авг 2009, 16:32

Колеги, понеже не искам да отварям нова тема, ще ви попитам в тази. Какво мислите за ПротейнБар-четата? Например за хапване в училище, където нещо здравословно е кафето?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 19 Авг 2009, 17:46

Jim Beam написа:150 пулс е добре за кардио. Аз бягам със 170-180 25-30 мин и после едвам ходя.


Супер правиш, но ако искаш да топиш мускули ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Мнение от acho.rs » 19 Авг 2009, 18:23

amd написа:За аминокиселините не знам, обаче с гейнъра според мен трябва да се внимава, защото има страшно много захар и така да се каже "диабета чука на вратата". А иначе, не знам дали ще има някакъв ефект от него, общо взето почти няма как да кача маса май :roll: А не кача ли...оставя ми да оформям, ама какво да оформям слабо тяло :)

Като гледам , как си ориентиран и с какви размери си (33 ръка имат 8класниците) , най-добре хвани и прочети една - две книги , стани абонат на някое списание за мусколи и тогава . Зоб , според мен няма да ти трябва близките 2 години , поне ако не искаш да се разсипеш. Ако започнеш сега , бързо ще "запушиш" рецепторите и много скоро ще дойде време , когато няма да може изобщо да качиш .
Наистина внимавай със гейнърите - чети какви са въглехидратите в тях - в някой гейнъри , нивото на простите монозахариди е престъпно високо . Най-добре си пии протеина със компот , или кисело мляко+нещо сладко .
Не знам колко пари имаш на разположение , но горе долу ги степенувай така - 1во място качествена храна - тва ти е най-важното , после някакъв хубав протеин + глутамин , и вече каквото остане за БЦАА , креатин , витамини (от тези за спортисти , не ония смешните от аптеката) . Ако наистина си толкова начинаещ , даже в началото само храна и режим , ще са ти напълно достатъчни за да пораснеш ... а и забрави алкохола , най-вече концентрирания , от опит ти казвам , че адски бързо разваля всичко :uups:
Намери си някой да ти направи правилна тренировъчн програма , съобразена със тялото ти и метаболизма . Със по-малко от 4 тренировки на седмица забрави да направиш нещо , даже за малки мускули не е проблем да се възтановят и след 5 тренировки седмично ;)
И пак - забрави , изобщо за стероиди , не са толкова магически колкото си мислиш . Просто хората като почнат да ги вземат си повярват , почват режим , напъват повече на дигане , вземат много добавки и си мислят , че всичко е от зобта ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 19 Авг 2009, 18:27

Пак избухна :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 19 Авг 2009, 21:15

bum_bum написа:че кво ми е http://bmwpower-bg.net/forums/album_pic.php?pic_id=6499


Екстра си... но това какво общо има с факта, че като цяло яденето на мазнини не е от най-удачните неща... твоето е "контролирана проява"...

Въпреки че подобен релеф без зоб... интересно ще ми е ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 19 Авг 2009, 21:22

Бай ви милко от спайдърспорт и той с някъв подобен релеф изскача, май, а и той е бесен привържаник на ВМ ...
In Ban We Trust!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 19 Авг 2009, 21:25

Зоб зимах преди близо 10- тина години, утре ще видя ако имам снимки из офиса, но формата ми е коренно различна тогава :) Факт е, че тогава без проблем ударих 116 кила, а сега не мога да мина 80, ако искам да изглеждам що годе прилично чист. Бих позобвал и сега, но ми действа много зле, запушват ми се мастни жлези и кво ли не.. до ден днешен не мога да се оправя. Тък съм само на относително стриктно НВД + много тренировка, поне 5 или 6 пъти седмично, двуразово. Като добавки само някъв смешен бърнър на оптимум, доста евтин помня, че беше и екстракт от зелен чай.

eraziel написа:Бай ви милко от спайдърспорт и той с някъв подобен релеф изскача, май, а и той е бесен привържаник на ВМ ...

Спайдъра е много по-напред, но то така и трябва, все пак това му е работата. Иначе съм го признал за No:1 (има само един много голям кусир той- фен е на Алди:mrgreen: ) в България за треньор за всеки, който иска да постигне нещо трайно и по естествен начин. По НВД се запалихме с него кажи-речи по едно и също време, а основоположника е Христо от Пловдив.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 19 Авг 2009, 21:34

К'ви 6 тренировки дневно :help:

Ти едитваш, ма аз чета по-бързо :mhihi: :mhihi: :mhihi:
In Ban We Trust!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook