Търси / предлага работа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 27 Фев 2008, 20:45

SKISA написа:..........търся и механик с опит за дребни ремонти и поддръжка на влекачи и ремаркета . ако има и опит с компресори ще е плюс....!!
отделно търся момиче или момче за работа в офиса във враца за диспечер и ръководене на дейността от офиса. трябва компютърна грамотност,ако има малко понятие от коли и поддръжка ще е много добре. работата се състои във водене на дневниците на шофьорите , следене на километрите,курсовете и разходите на гориво и ежедневната секретарска работа в офиса и подаване на информация до централният офис в софия.
запитвания на ЛС!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 9.07.2004
Местоположение: Димитровград
Пол: Жена
Кара: без книжка :P
Мечтае да кара: Е30 М3

Мнение от mim3 » 06 Мар 2008, 14:52

Фирма Омпак ЕООД е производител на хартиени пликове, които намират приложение за опаковане на хляб и хлебни изделия, сандвичи и закуски, свежи храни и други.
Фирмата разширява дейността си и набира дистрибутори по области, които да пласират продукцията на фирмата.
За контакти: 02 980 04 49 - Нина Николова или с мен на ЛС.
Сайт на фирмата: www.ompack.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 11.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 535dA LCI

касиер-счетоводител/ка

Мнение от simeon » 17 Мар 2008, 20:59

на постоянна работа от 8-17, петък от 8-14, събота и неделя почивни дни. заплата според нормите, задължително немски или английски, немски с предимство. 0887796331, simeon@gbg.bg

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: касиер-счетоводител/ка

Мнение от err0r » 17 Мар 2008, 22:13

simeon написа:на постоянна работа от 8-17, петък от 8-14, събота и неделя почивни дни. заплата според нормите, задължително немски или английски, немски с предимство. 0887796331, simeon@gbg.bg

OK, работното време - уточнено. Заплатата е доста... неясна с това "според нормите"... нормите на ЕС или нормите на Корея? Какво се върши по цял ден, какви умения трябват, къде е работното място? :roll:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 11.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 535dA LCI

Мнение от simeon » 17 Мар 2008, 23:26

след като живеем в БГ - съответно заплатата е според БГ-нормите, не според Кореа, Египет или Албания. Фирмата се намира в Орландовци, занимава се с дървен материал - дъски, паркети, фурнири, плоскости, врати... обще взето каквото може да се направи от дърво, без готови мебели. на въпроса "какви умения трябват" не знам как да ти отговоря, но ще опитам: за касиер-счетоводител трябват следните умения: според мен трябва да имаш съответното образование, да можех да смяташ, като ти дам фактура да можеш да я прочетеш и да я изплатиш, да прибираш парите на хората които пазаруват на едро, не е магазин - само склад...трябва да се превеждат пари по сключени договори...да се следи касата...абе все работи които един счетоводител би рябвало да умее. ако има още нещо неясно съм насреща.
Последна промяна simeon на 17 Мар 2008, 23:32, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 20 Мар 2008, 14:43

тъесяси някаква ве4ерна работа
ИзображениеИзображение
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 21 Мар 2008, 10:40

търся продавач в магазин в младост2 - железария,ел.материяли и ВиК. магазина е 30м2.
може и жена ,но все пак трябва да има технически познания за стоките,които се продават
раб.време:
понеделник до петък--- 9,30 до 18,00ч , събота --- 10 до 17ч .
магазина е нов/ на 1,5 месеца/ още се разработва.
трябва ми сериозен човек с умения за тази работа.
заплата ще коментираме на ЛС или като се видим-мисля,че е нормална за тази дейност. отделно може да се договорим за процент от оборота...


Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 13.05.2004
Местоположение: Южните Райони 0=)===>

Tърся си административен асистенат (жена)

Мнение от mafia » 25 Мар 2008, 12:03

Вече имам отчаяна нужда от помощник. За какво иде реч. Работата изобщо не е натоварена. На пълен работен ден. Състои се в стоен на едно кресло зад един компютър, принтер и сканер (които всъщност рядко ще ползва по работа) Вдигане на телефона, като в 80% от случаите разговорите ще са за мене и просто ще трябва да ги пренасочи.
Изисквания: Лъчезарна и усмихната. Колкото и да е красива, ако е намусена, уби всичките си други плюсове
Да отбира поне малко от спортни бутикови автомобили. Защото понякога ще трябва да ми помага. Като под "отбира" нямам предвид нещо супер сложно, но просто да не дели само колите на черни и бели.
Английски и Немси са предимство, други езици също.
Предишна работа близка до тази също е предимство.

А да не забравя, работата е в София, квартал Лозенец, става дума за шоурум с поръчкови автомобили.

Телефон за контакт: 0888 08 01 08 казвам се Виктор

Автобиография с актуална снимка можете да изпращате на v.nikolov@ratola.bg
Подписът не служи за рекламно пано. Иво.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 27.02.2008
Местоположение: Sofia

Мнение от mislead » 25 Мар 2008, 14:40

здравейте колеги , аз сам 2 година и аз студент имам работа в момента , но имам свободно време тоест в интернет и се чудя някой ако може да ми предложи нещо :)) ще сам ви благодарен пишете ЛС

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 01 Апр 2008, 10:17

колеги някой да предлага работа в Русе... По принцип мога и да пътувам в смисъл занимавал съм се като личен шофиор и съм пътувал бая.. Търся работа свързана с движение и хора.. а не на бюро и в стая..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 3.05.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж

Мнение от exotique » 06 Апр 2008, 16:00

търся си допълнителна работа след 18 часа или събота и неделя в София... медии,реклама,събития... :mhihi: или друго?

Turbo Pilot
Аватар
Мнения: 1628
Регистриран на: 8.07.2004
Местоположение: www.srautobg.com
Пол: Мъж
Кара: X5 F15 m50d,E30 TURBO
Мечтае да кара: Това което си карам

Мнение от Cobra » 10 Апр 2008, 18:53

Предлагам работа за шофьор на Пътна Помощ!

Условия за работа на 0888818836

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1441
Регистриран на: 28.01.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2005 E61 525d
Мечтае да кара: просто да кара...
Детайли за колата: <3

Мнение от |`oTuH » 10 Апр 2008, 19:17

търся работа...
от Пловдив съм
мога да правя всичко
владея отлично английски език и отлична компютърна грамотност.
работил съм като управител на заведение, на магазин, офис менаджер, шофьор, рецепционист...
ако някой предлага нещо...
4 8 15 16 23 42

Манчестър Юнайтед Фен
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София Местожителство: Sir Matt Busby Way, Old Trafford, Manchester M16 0RA
Пол: Мъж
Кара: E39 525d с много кончета
Мечтае да кара: GT5
Детайли за колата: Е39

Мнение от Nasic » 11 Апр 2008, 10:28

Търся си работа след 18:00ч.
Опит в инсталиране на звукови системи в автомобили, парктроник, и др. все такива с жици неща по колите.
Също така и ремонт, преинсталация и всякакви хард-софт неща по компютрите, както и webdesing.
Казвам се Тони и можете да се свържете с мен по скайп, ICQ, ЛС.
Телефона ще го напиша после, защото нямам батерия и трябва да си купя.
| 89' E34 520i |
| 96' E39 525tds |
| 92' E36 320i turbo |
| 95' E36 316i |
| 97' E39 525tds |
| 02' E39 525d touring |

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 20 Апр 2008, 1:30

Търся уеб програмист (php, sql, js, ajax) за работа по отделни проекти. Работата е неангажираща откъм работно време или договор. От време на време се струпват повечко поръчки и не ми достигат ресурси.

Заплащането зависи както от проектите, така и от уменията ви. Човека трябва да умее да работи в екип, да има опит (портфолио), да не претупва работата, да е отговорен и сериозен.

Офертата е за хора от София.
За контакти - пишете ми ЛС.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana, theraven_nz

Последни теми
Facebook