Правата на детето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 135
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Правата на детето

Мнение от dhtj » 15 Юни 2023, 0:33

ivanski_2 написа:Прекалено широкоскроен си според мен.
Toва е въпрос на избор от негова страна, и много се радвам че другите са в потрес и се надявам да го потискат кой както може.
Съжалявам но това е позицията ми, която заемам след доста проучване четене и лични познанства.


Aз може би не харесвам педалите, но много повече не харесвам някой друг да се бърка в чуждите кревати и предпочитания... А тва че се надяваш някой да го потискат е много тъпо според мен.

Всеки е извратен по собствен си начин и нека всеки да си прави кефа както намери за добре, щом си е намерил половинка с която си пасват и не пречи на обществото.

Дали ще си хетеро мъж и ще се кефиш жена ти да пикае върху теб (има много такива) или ще си хомо "мъж" и ще се кефиш на дебели пишки в задника, за мен е еднакво извратено и еднакво не ми пречи. Всеки да го прави по начина по който му харесва, само да не го прави пред очите ми. :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Правата на детето

Мнение от Jordana » 15 Юни 2023, 8:06

Всеки е извратен по собствен си начин и нека всеки да си прави кефа както намери за добре, щом си е намерил половинка с която си пасват и не пречи на обществото.
Те гейзерите това са го постигнали отдавна вече . Борбата не е да не им светят под чаршафите , борбата която водят с нормалните хора е да накарат нормалните хора да се чувстват извратеняци щото не харесвали гейзери . Това е чиста проба терор на шепа извратени хора над цялото общество . Те просто се опитват да налагат силово тяхната извратена сексуалност на останалите нормални хора . Да ги приемаш и търпиш геювете не е достатъчно към днешна дата , трябва и да ги харесваш одобрявяш и подкрепяш извратеняците . И да възпиташ детето си също да ги харесва и одобрява като евентуални сексуални партньори . Да не смятате че протестират и правят тия прайдове щото някой им пречи да си бъркат по дупките ??!! :banghead:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Правата на детето

Мнение от bum_bum » 15 Юни 2023, 9:43

ivanski_2 написа:Прекалено широкоскроен си според мен.


Човека не ми прави нищо лошо, нито на някой друг. Не ходи да се натиска по улиците с приятеля(лката) си, не го демонстрират и не парадират с връзката си. Пускат си там от време на време по някоя снимка заедно във фейса и това е. Нямам нищо против. Освен това, отчитам и факта, че с жена като неговата бивша и аз можеше да изплескам така :mhihi: Извън тия му увлечения е един от малко бащи с които наистина имаме какво да си кажем. Бивш спортист е и то доста успял, занимава се с тунеци на разни коли.. съвсем нормален човек, ако не броим пишката на приятелката му.

STEVAL написа:Не знам тук няколко човека, които са толкова толерантни, дали изобщо имат деца. И как ще обясните на децата си, че това едва ли не е нещо нормално.


Бубо беше много прав за едно нещо за което всички бащи трябва да се замислим. Ако едно дете в семейство крайни хомофоби се окаже гей, това ще създаде голям проблем с психиката му. То вероятно никога няма да покаже наклонностите си, докато е с родителите си от страх и срам, но в момента в който се отдели от семейството шанса да се превърне в някой от тия най-гадните кресливи педераси е огромен.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Правата на детето

Мнение от TheDriver » 15 Юни 2023, 10:22

Бубо беше много прав за едно нещо за което всички бащи трябва да се замислим. Ако едно дете в семейство крайни хомофоби се окаже гей, това ще създаде голям проблем с психиката му. То вероятно никога няма да покаже наклонностите си, докато е с родителите си от страх и срам, но в момента в който се отдели от семейството шанса да се превърне в някой от тия най-гадните кресливи педераси е огромен.


Имам много близък приятел, който се разкри преди години.

Израснал в да речем традиционна среда, заедно с мен в момчешки групи в малък град където само "мъжки неща" се правят и различните и слабите биват подигравани и бити. Вероятно доста трудна среда в която да живееш като обратен.
Не е бил някакъв мачо, които изненадващо се е обърнал, винаги е бил "зубър", леко странен по нашите кроманьонски разбирания(интересуваше се от изкуство, физика, математика, олимпиади...). Животът му резонно го отведе на Запад...

Били сме на около 30, карах го към летището да се прибира, а той просто реши да говори и ми каза какъв е и как се е чувствал(родителите му не знаят и до ден днешен). Отнело му беше доста време да се реши да го направи, като си е мислел, че приятелството ни приключва там, имайки предвид, че аз съм по-скоро хомофоб. При това предната вечер бяхме на маса с други хора и здраво хранихме джендър идеологията и гейовете в негово присъствие. :mhihi:

Нищо в приятелството ни не се промени след този момент. Разбира се казах му, че това което ми е казал не би променило отношението ми към него. :dunno:
Това което сподели за начинът по който се е чувствал не промени нaчинът по които възпитавам децата по темата, а той е сходен с този на bum_bum. :dunno:

Вероятно има някакъв "по-културен" начин да се противопоставим на тая работа, но и аз като bum_bum не го намирам и за това здраво бутам махалото в обратната посока.

P.S. https://www.youtube.com/watch?v=ue19IjK3ELA

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Правата на детето

Мнение от bum_bum » 15 Юни 2023, 11:27

Човека явно е възпитан и интелигентен и не го е избило натам, накъдето щеше ако беше по-прост- да ходи да реве по площадите, че е педераст. Но само мога да си преставя какво стиска в себе си и как се чувства.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Правата на детето

Мнение от STEVAL » 15 Юни 2023, 13:20

bum_bum написа:
STEVAL написа:Не знам тук няколко човека, които са толкова толерантни, дали изобщо имат деца. И как ще обясните на децата си, че това едва ли не е нещо нормално.


Бубо беше много прав за едно нещо за което всички бащи трябва да се замислим. Ако едно дете в семейство крайни хомофоби се окаже гей, това ще създаде голям проблем с психиката му. То вероятно никога няма да покаже наклонностите си, докато е с родителите си от страх и срам, но в момента в който се отдели от семейството шанса да се превърне в някой от тия най-гадните кресливи педераси е огромен.


Когато е било "природно" заложени е ясно, че има проблем. Въпроса е да не се подстрекава допълнително любопитството на детето.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Правата на детето

Мнение от TheDriver » 15 Юни 2023, 13:20

Със сигурност на него и на други като него не им е лесно, но предпочитам да ги жертвам тях, ако алтернативата е това от клипчето което качих. :dunno:

Аз пък бях дебелото момче в бандата :mrgreen: - колко обиди, подигравки, бой и т.н. съм изял.... На много хетеро хора психиката им е подложена на изпитание по други начини - кой дебел, кой грозен, кой с малка п***а, малки ц**и, етнос.....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Правата на детето

Мнение от kiko » 16 Юни 2023, 19:29

Да споделя и аз :mrgreen: сестрата на жената,уж хубаво възпитано момиче знам,че преди имаше някви там приятели ала бала в един слънчев ден ни запоза с едно ТО :shock: от тея с късите прически обеци и тн. тактично се постарахме да приемем всичко нормално,вечеряхме смяхме се щом нея си я кефи аз нямам какво да се бъркам.Обаче като го споделих с приятели ме скъсаха от базик,че освен балдъзата имам за оправяне и баджанака :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Правата на детето

Мнение от Jordana » 22 Юни 2023, 13:54

На това ли ще учат децата такива "родители" ??!!! :banghead:
https://fakti.bg/life/792723-romantichn ... ubovnicite
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Правата на детето

Мнение от Top Gun Maverick » 22 Юни 2023, 14:16

Аз мислех, че в Русия няма такива работи, ама то Москва беше малко по-така. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Правата на детето

Мнение от carmanf1 » 22 Юни 2023, 15:24

Jordana написа:На това ли ще учат децата такива "родители" ??!!! :banghead:
https://fakti.bg/life/792723-romantichn ... ubovnicite


:lol: :lol: :lol:

Снощи бяхме с децата и майка им на ресторант. С много хубава детска площадка.

Масата ни беше близо до площадката и наблюдавах какво се случва.

Пристигнаха и единствените мангали в квартала :evil: Къде сина им педераса яде бой

Дебелия мангал, паркира най-новия дебел ГЛС пред заведението и запуши всичко, детски колички нямаше от къде да минат.
ОК, мен такива работи грам не ме напрягат, само ми прави впечатление, кой що за човек е.

Малкия мангал отиде на площадката, събра една шепа дървени стърготини и ги метна в лицето на малкия.
И после се хвана за кОра :evil:

Големия беше много близо и видя, и само тва му трябваше ......... и докато стигна ....

Дойде дебелия мангал и ми вика ся ше видиш кво ще стане след малко.
Отговора ми беше, ти като си видял всичко, що не реагира да спреш простотиите на твоя п...л, а реагираш чак сега, когато вече п....аса е ....
Казах му, ей на онази маса съм, аре идвайте, ама нали помниш адвоката ми.

Нищо не се случи. Ама адвоката ми работи от тази сутрин по случая :mhihi: Тоя път мангала ще види много зор.

Кофтито е, че провалиха вечерта :evil:

Защо изобщо трябва да парадират и да създават конфликти, умишлено.
Да се чОкат в коя дупка искат, да се кефят на позьорските си коли, ама да не си навират извратеностите в лицето на децата ми :evil:

Никога няма да го позволя!

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Правата на детето

Мнение от Petrolhead » 23 Юни 2023, 18:53

z
Последна промяна Petrolhead на 20 Ное 2023, 17:57, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Правата на детето

Мнение от bum_bum » 23 Юни 2023, 18:58

Не е уместно сравнението. Никой никъде не агитира някой да става аутист. Не е задължително във всеки филм да има аутист. Просто са съвсем различни неща.

Никой не е против съществуването на педерастите, а против пропагандата, която се води в техен интерес.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Правата на детето

Мнение от Jordana » 23 Юни 2023, 19:00

Прав ли съм?
Не си прав щото не съм видял да има прайд на чумавите онкоболните или тея с ковид ! Прайдове си организират само извратеняците !
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Правата на детето

Мнение от Petrolhead » 23 Юни 2023, 19:10

z
Последна промяна Petrolhead на 20 Ное 2023, 17:57, променена общо 2 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1

Последни теми
Facebook