Въпрос по физика

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Въпрос по физика

Мнение от ID A » 23 Фев 2022, 14:41

Пиши на архитекта и инженерите смятали сградата как не са прави. Вгледай се в снимките. Две вертикални кухи кули съединени помежду си. Вижда се отворът за асансьор на едната. Цялата устойчивост на сградата започва от основата.

Въобще да те открехна - навсякъде, ама без значение на областта се търси максимален резултат при минимално вложение. Сега пробвай да прочетеш още веднъж какво съм написал и си опитай да го разбереш. Дори и без страна "с", само с двете странични страни, май бяха "d=20" и някакво минимално отстояние между тях, конструкцията пак ще е стабилна срещу обръщане за приложена сила отляво или дясно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Въпрос по физика

Мнение от Nickelback » 23 Фев 2022, 14:50

Още ли си губите времето да отразявате функционално неграмотния трол Гроздан? :dunno: Нема смисъл...

Като стана въпрос за хубави канали на тема природни науки, ето един, който от доста време не се бях сещал да проверя. Честно казано не помня да съм срещал така интересни аналогии и визуализации :yes:

https://www.youtube.com/user/EugeneKhutoryansky/videos

Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Въпрос по физика

Мнение от Grozdanoff » 23 Фев 2022, 14:58

Nickelback написа:Още ли си губите времето да отразявате функционално неграмотния трол Гроздан? :dunno: Нема смисъл...

Като стана въпрос за хубави канали на тема природни науки, ето един, който от доста време не се бях сещал да проверя. Честно казано не помня да съм срещал така интересни аналогии и визуализации :yes:

https://www.youtube.com/user/EugeneKhutoryansky/videos



:mhihi: аз мисля, че темата много добри си показа- кой е грамотен и кой не е...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook