Уникален продукт

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Ценко изложбения
Аватар
Мнения: 3813
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: Регистриран на: 26 Ное 2003 | Мнения: 1117
Пол: Мъж
Кара: дългия да си плати входа !!!

Мнение от rtzankov » 09 Авг 2004, 19:15

Мога да Ви кажа .. че жените, било то к**ва ( да не кажа че всички са такива, без да ги обиждам) или не до там .. винаги ще им направи впечатление едно сиво БМВ 3-ка .. пред едни розово Тико .. и вече се убедих ! ... макар и да съм доста млад .. виждам как на жените им светват очите .. и отношението към мен става съвсем различно щом разберат каква кола карам ... демек .. тоя е паралия (което е далеч от истината) и става ... затова гледам ... да не зарибявам жени с БМВ-то ... макар че от друга страна това също е една голяма глупост ... защото .. който каквото ще да ми говори БМВ-то освен страхотен автомобил .. (в което през последните 4 дена се убедих тотално) .... си е и газария .. никой не може да ме убеди че си е купил лъскаво БМВ само защото е заклет фен ... всичко е въпрос дали човека си го признава или не ... аз лично съм ясната мисъл че не съм си купил колата само за каране ....
Изображение
Изображение
R.I.P Landikar

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 09 Авг 2004, 22:21

за другите не мога да говоря, но аз карам каквото карам просто защото съм луд фен. един ден не бих държал повече возило за което ми се е прокраднало съмнението че не не ме кефи страшно много.

примерно не бих карал слр - защото за мене е мъртва кола. същото важи за разните други би-турбо камикадзе танкери на мерцедес. същото важи и за рс6 на ауди. но пък бих карал е39 м5- ако и да е по-бавно. също и диабло- ако и да е 5-10 години по-старо и по-бавно. също бих карал вайпър. ако и да е най-дървения спортен автомобил. или лотус есприт- ако и да не моа се сгъна в него а като се сгъна да не моа да изляза от него.

въпрос на вкус. всеки мъж/жена си има бутони. и съответно има индивиди от другия пол и коли които да ги натискат.

та.. всеки със неговото си :)
алекс
трабант 601с
разни други возила

просветлен
Аватар
Мнения: 1421
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Йоханесбург, РЮА
Мечтае да кара: по празни пътища

Мнение от kay » 09 Авг 2004, 22:39

alx написа:примерно не бих карал слр - защото за мене е мъртва кола. същото важи за разните други би-турбо камикадзе танкери на мерцедес.


кефи ме цветистото определение ;)

колкото до СЛР-а - бе ако си Мерцедес фен, купи си един СЛ55 за 1/3 от парите и се радвай на живота. според мен това ти дава дори повече от 80% СЛР... колкото до п***ките - едва ли някога ще разберат разликата между СЛ и СЛР. бонус: покрива на СЛ-а се маха.

като алх, не бих карал Бенц защото помоему това е кола за стари хора, които нямат интерес да шофират, а искат да се возят. М3 ЦСЛ, ГТ3, 360 може да ме заинтересуват... :)


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 10 Авг 2004, 22:53

Искам да попитам Модераторите - Защо не заключвате подобни теми където има снимки на МАГАРЦЕДЕСИ? Че това си е волска каруца, не е ли си нашто гарче не ща и да чувам.
П.С. Автора на темата да не се сърди, все пак лаф да става, ама си е кочина това нещо.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 10 Авг 2004, 23:38

може би защото модераторите са решили че темата е смислена и може нещо да се научи от нея?

а мерцедесите са просто... различни. в никакъв случай по-лоши- просто различни.. за друг вид хора :)
алекс
трабант 601с
разни други возила

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook