питане относно застрахователите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 20.01.2005

питане относно застрахователите

Мнение от driftboy » 20 Яну 2005, 2:21

колеги,откраднаха ми бронята с халогените.дали ще ми я изплатят застрахователите при положение,че имам пълно каско и понеже знам,че има случай и да откажат да ти платят,може ли да се оспорва това тяхно решение,да се пусне нещо като жалба или е безмислено и никой няма да те чуе.има ли някоя агенция за защита на потребителите в такива случай ако има недоволни клиенти от даден застраховател,която да представлява нашите интереси.мерси предварително за отговорите

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

Мнение от tsvet40 » 20 Яну 2005, 9:23

За съжаление, ако няма следи от кражба (счупено и т.н.), т.е. ако е нормално демонтирана, няма да ти платят нищо :( В същото време няма и кой да те защити - всеки застраховател включва този момент в общите си условия..
Всъщност ти не казваш кой е застрахователя, но мисля, чегорното важи за всички...Конкретно за Булинс, 100 % :confused:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 6.01.2005
Местоположение: гр.София ж.к.Надежда-4
Пол: Мъж
Кара: Старо BMW
Мечтае да кара: Ново BMW

Мнение от bimbolet » 20 Яну 2005, 11:26

Да им изсъхнат ръчичките дано на тия гадове :banghead: :arrow: :bang:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 9.06.2004
Местоположение: Софията...

Мнение от acrimonious » 20 Яну 2005, 14:25

Ми на една приятелка и откраднаха дясното огледало, много технично- грам счупване или скъсано кабелче нямаше... Един познат взе едно чукче, чукна оттук-оттам и- воала- изплатиха и го :winky: Иначе верно да им изсъхнат ръцете на тия дето пипат... :evil:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook