Имате ли лепенки на форума?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Имате ли стикер на колата си ?

Да - защото искам да покажа привързаност към идеята
31
38%
Да - защот си нямам друго, поне това да имам
1
1%
Не - защото няма от къде да взема
42
52%
Не - защото ме е страх от заядливи куки
1
1%
Не - защото клубът не значи нищо за мен
6
7%
 
Общо гласове : 81
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: ВАРНА

Мнение от GS_VARNA » 12 Фев 2005, 18:39

Определено трябва да се измисли как тези които сме извън софия да се снабдим с лепенки. Ако някой във Варна има излишни да ми каже и ги вземам веднага
Последна промяна GS_VARNA на 12 Фев 2005, 21:06, променена общо 1 път
BMW & RAMMSTEIN RULES
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 12.02.2005

Мнение от svaliaca » 12 Фев 2005, 19:40

БМВ имам, стикери нямам, не искам и да имам. Не за друго, ма не обичам да си кича колата...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 622
Регистриран на: 21.08.2004
Местоположение: София
Кара: пеш

Мнение от GTS » 12 Фев 2005, 19:47

:?: :?: :?: въпросче :?: :?: :?:

не може ли да се направи някаква сделка със верига бензиностанции,(шел,омв...),
големите вриги магазини или с тези които доставят вестници по градовете за разпространението на лепенките??

ако не,чрез куриери :roll: (ама май ще е скъпичко:evil: )

П.С. заради една снимка на която видях лепенка с името и сайта на клуба :yes: сега съм част от него, вадете си изводите и ако може, действайте
Изображение
Резултати 1 - 20 от около 1 780 000 за bmwpower-bg.net

323i Killer
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 24.07.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E30 316i '91, E91 330d '07

Мнение от simple_man » 12 Фев 2005, 20:07

БМВ имам, стикери нямам, не искам и да имам. Не за друго, ма не обичам да си кича колата...


Тези скикери въобще не стоят кичозно, даже много повече ми харесва с тях!Това си е лично мнение и не го налагам на никого, но би трябвало всеки който претендира да е част от BMW Club BG, поне едни стикерчета да си бодне!Аз на всички мой приятели които имат BMW-та, съм им показал стикерите и всички си сложиха заради общата идея! ;)
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 7.01.2005
Местоположение: Стара Загора

Мнение от The Tiger » 12 Фев 2005, 22:15

наистина ще е добре и тези които са извън софия да могат да се сдобият със стикери?моля направете нещо :help: мисля че ще е добре и евтино ако се пратят по Speedy например като мини колет ли нещо такова,но до поискване да е(което значи че като идеш да си ги поискаш от офиса на Спиди и те тогава ти ги дават)както и да е с наложен платеж(плащаш и тогава получаваш,като парите се вращат при този който праща колета).така май ще стане и че е тънко.не съм сигурен ама май ги теглят и според килограмите се определя цената.

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 12.02.2005

Мнение от svaliaca » 12 Фев 2005, 22:35

simple_man написа:Тези скикери въобще не стоят кичозно, даже много повече ми харесва с тях!Това си е лично мнение и не го налагам на никого, но би трябвало всеки който претендира да е част от BMW Club BG, поне едни стикерчета да си бодне!Аз на всички мой приятели които имат BMW-та, съм им показал стикерите и всички си сложиха заради общата идея! ;)


всеки си има мнение. мен лично не ме кефат, виждал съм снимки. а и не претендирам нищо... всеки има право на вкус и мнение, аз просто изказах моето.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1355
Регистриран на: 19.08.2003
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж

Мнение от grnka » 12 Фев 2005, 22:58

и аз искам за задното стъкло че този стикер дето Асен ми даде в София беше леко дефектен...половината букви останаха залепени здраво на бялата хартия :shock:
много влажен тоя твоя багажник бе момче... :mhihi:

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 13 Фев 2005, 9:23

Аз имам на сичките коли , даже и Алфа-та с лепенки я продадох :mhihi: Освен да се фанем с Явор да напраим нещо за тия лепенки , че май иначе нищо нема да стане :idea:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 7.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Скъпо Е30 Кабрио

Мнение от Valio23 » 13 Фев 2005, 16:27

Ами аz на моето БМВ си нямам стикери, zащото раzбрах zа тях след като zаминах zа геманско. Като се върна, ще мина преz екото да се zапоzнаеме :wave: , и да удариме по некоя фанта лимон :drinking: (нали все пак сме с колите :mhihi: ). Мисля да си zалепя два стикера на zадните странични проzорци.
Стикерите според мен са хубаво нещо, zащото като (ако) видя някой zакъсал колега на пътя (със стикери) zадължително ще спра и ще се опитам да помогна.(веднъж спуках гума блиzо до сточна гара, и нямах крик..........махах 1 час като пронститука на колите, някой да спре и да услужи..........ама дедов...никой не ебава, наложи се да се обаждам на приятел да идва от жк. Младост :evil: ) Мисля, че ако бях със стикери тогава, и ако някой пак със стикери беше минал покрай мене......случката щеше да се раzвие по друг начин (със това искам да намекна, стикерите носят и малко отговорност).



П.П.
Не видях подходящ отговор в анкетата и zатова не гласувах, мисля че е удачно да се добави отговор
"Нямам, но ще си zалепя след време", или нещо от тоя сорт

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 4.01.2004
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E61

Мнение от MobbDeep » 13 Фев 2005, 16:34

Не - защото няма от къде да взема 8)

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 13 Фев 2005, 20:29

Моля всички притежатели на БМВ да гласуват в анктетата


Цане, аз неам БМВ ама имам стикер даже 3 :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 101
Регистриран на: 10.10.2004
Местоположение: Varna

Мнение от Bavarcheto » 13 Фев 2005, 22:01

Ами хайде да видим колко човека сме от Варна. Вярвам че ще се съберем и да поръчаме стикери, защото много искам да си сложа и аз.
Все пак и аз от стикер разбрах за клуба ( на 2 състезания с автомодели видях бмв-то, но така и не разбрах чие е :confused: )

Drinker
Аватар
Мнения: 574
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София - Дружба Дринк Тийм
Пол: Мъж
Кара: нЪ Кючеци
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: Тъпо комби

Мнение от ///Milen_bmw » 15 Фев 2005, 0:19

и аз немам.
на ЕКО давате ли?
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 15 Фев 2005, 10:29

И на двете коли :D
Дори е-21-цата е с фабрични потъмнени стъкла отзад, и като свети слунце са огледални, но въпреки това лепнах и на тях - под определен ъгъл се виждат леко :D
Някак по-друго седи колата със стикери, без тях ми е гола някак.
Ати

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 696
Регистриран на: 26.04.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E87 120d
Мечтае да кара: x6

Мнение от Veson » 15 Фев 2005, 11:21

Не ми пречи изобщо стикера, лепнах го при първа възможност на задното стъкло :D нищо че не карам БМВ :roll:
Надявам се на повече коли от любимата марка да се появи... като видя БМВ и винаги поглеждам задния му прозорец :!:
stay tuned
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook