Имате ли лепенки на форума?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Имате ли стикер на колата си ?

Да - защото искам да покажа привързаност към идеята
31
38%
Да - защот си нямам друго, поне това да имам
1
1%
Не - защото няма от къде да взема
42
52%
Не - защото ме е страх от заядливи куки
1
1%
Не - защото клубът не значи нищо за мен
6
7%
 
Общо гласове : 81
Ценко изложбения
Аватар
Мнения: 3813
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: Регистриран на: 26 Ное 2003 | Мнения: 1117
Пол: Мъж
Кара: дългия да си плати входа !!!

Имате ли лепенки на форума?

Мнение от rtzankov » 12 Фев 2005, 11:49

Моля всички притежатели на БМВ да гласуват в анктетата ! Интересно ми е защо има хора който активно посещават форума а НЯМАТ стикер на задния джам ?
Изображение
Изображение
R.I.P Landikar

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 28.01.2005
Местоположение: SLIVEN

Мнение от DANIEL » 12 Фев 2005, 11:54

А в Сливен от каде да си го взема, или най добре да си го поръчам някъде да ми го направят. Някой ще ми каже ли какви са оргиналните размери и точния надпис?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Мнение от b2 » 12 Фев 2005, 11:58

А в Сливен от каде да си го взема, или най добре да си го поръчам някъде да ми го направят. Някой ще ми каже ли какви са оргиналните размери и точния надпис?


Аз тия дни може да отида до екото да си взема за мойта , ако искаш направо да взема и за тебе?
Ако има и други ентусиасти от Сливен и региона направо да дават списък да знам колко да взема :)
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 28.01.2005
Местоположение: SLIVEN

Мнение от DANIEL » 12 Фев 2005, 12:00

:yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 12 Фев 2005, 12:10

аз имам лепенки ,но не са на джама ,а само на номерата.....
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 12 Фев 2005, 13:13

Мноу убичам да си уепим разни шукарийки по колата ( Лепа брена, //М3,//М5, Шнитзел, 4Х4, турбо, i, GTD, is, iX) та остана малко свободно место на задния джам между двете кучета дет' си клатят главите докат' карам и двете футболни топки та викам дай да го запълним. Та фанах та уепнах от тия уепенки. Щеше да е убаво ако беа малко по-шаренки, ама карай...
Изображение

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 12 Фев 2005, 13:28

Аз си имам на страничните прозорци на фургона отзад и съм ги лепнал щото по тоя начин се популяризира клуба пък и все повече коли виждам със стикери и се радвам че вече на доста места ни знаят... където спирам по мивки, сервизи, бензиностанций все се намира някой да ме заприказва нещо да ме попита я за сбирка я за нещо друго ... което ме радва защото имаме някакъв напредък макар и със скоростта на спринтиращ охлюв, и мисля че ще се справим макар да е трудно и бавно, и няма да си идем така както сме се появили... ;)

Дилян Пенчев
Изображение

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 12 Фев 2005, 13:57

Имам си на номерата......на джамеца няма къде да я лепна(горе ми е стопа) ;)
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Мнение от Alexi » 12 Фев 2005, 14:07

нямам ,няма от кого да взема тука в Шумен .. към кого да се обърна за пратка с наложен платеж ? скоро мислех да пусна темичка за това ,тази е добре дошла. :D

Babuna master
Аватар
Мнения: 1606
Регистриран на: 24.06.2003
Местоположение: Дупниzа

Мнение от mitak_o » 12 Фев 2005, 14:14

аз на старата кола си имах от казанлък - от ати я купих , ама смених колата ! ако измислите нещо с наложен платеж из цяла българия ще има bmwpower-bg.net , не само в софия
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Мнение от blqsu4ko » 12 Фев 2005, 14:27

А в софия от къде да си взема,да разпрострнявам в моя квартал кат ги лепна на колелото?
Live it like you Love it

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 12 Фев 2005, 14:30

И двете ми БМВ-та са налепени с всичките видове стикери. С гордост си ги залепих на колите и с гордост си ги нося!


Бяхме започнали разработка на варианти за разпространението на стикерите изнън София и май е време да я доработим и да осигурим стикери и в другите градове.

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 12 Фев 2005, 14:32

Абе момче, ти малоумен ли си???? В над 10 теми се изписа, ЧЕ ЛЕПЕНКИ МОЖЕШ ДА ВЗЕМЕШ ОТ ЕКО! Ти само ми ела на ЕКО аз лично ще ти ги дам, даже и ще ти ги залепя! :maad:
Изображение

323i Killer
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 24.07.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E30 316i '91, E91 330d '07

Мнение от simple_man » 12 Фев 2005, 15:54

и аз имам стикери на всички възможни места!Даже и на комбито 324td, което го продадох и на него му бях сложил стикерчета!!!
Призовавам всички които могат, да си сложат!!! ;)
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 791
Регистриран на: 21.02.2004
Местоположение: у селото...
Пол: Мъж
Кара: скутЕрЕ!
Мечтае да кара: Перлини :))))

Мнение от moto » 12 Фев 2005, 18:10

Нямам БМВ,но искам да имам стикери още от началото на лятото на 2004!Тогава Бесния ми каза че имал в колата и ще ми даде,но ови нещата се забраиха :help: !Към август септември(дай боже) ще имам БМВ и искам да му лепна стикерчета на страничните стъкла задължително!
През лятото исках да имам,за да ги сложа на бившото ми МПС(врачанската група знае за ое говоря :mhihi: ),за да го популяризирам,макар и малко!!!
Знаеш ли какво е мотор????ПОинтересувай се и следващаия път като излезеш с колата гледай в страничните си огледала-СПАСЯВАТ ЖИВОТИ!!!!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook